Şimdi Ara

ATILIM ÜNİVERSİTESİ NASILDIR ? ANKARALILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
16.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar mühendisliği veya elektrik elektronik burslu gidilir mi ? Eğitimi nasıl bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 18 Haziran 2017; 23:0:43 >

• sorunla alakasız olacak ama özel ünilere gitmeni tavsiye etmem hocam isterse üzerine para versinler sanki mühendisliğe değil de bilgisayar kursuna gidiyormuş hissine kapılırsın sonradan pişman olmaman için yazmak istedim.
  • Hocam sakin gelme.Ankaranin en barzo kesiminin toplandigi 2 okuldan biridir.Digeri de baskent unversitesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maykılscofield kullanıcısına yanıt
    Eğitimi kötü mü hocam ?
  • tavsiye etmiyorum. sanırım 40k civarı puanı var, daha iyi üni. lerde okursun, gebze teknik, iyte daha iyi kesinlikle; atılıma pek sıcak bakan yoktur ankarada
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Okul komple çöp.Egitim acisindan cok beklentin olmasin.Bunun 2 sebebi var

1-ozel uni olmasi

2-ankaranin en kotu unisi olmasi baska seceneklere yonel hocam.Gidip yazarsin sonra aklina ben gelirim

• Ankarada bilkent ve tobb hariç yalan

• maykılscofield kullanıcısına yanıt
    Başkentte aynı şekilde mi hocam ?
  • aynen bende düşünüyorum
  • Hocaları çok sağlam ODTÜ'den Bilkent'ten fulll hukuk falansa gözün kapalı gidebilirsin ortamı biraz kekodur ama diyim

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    Baskentte ki ogrengi profili biraz daha yuksektir.Bilkente parali gidemeyen adamlar baskente kayarlar.Muhendislik icin cok daha iyi seceneklerin var hocam.Kendine yazik etme

• Yabancı bir şirketin yaptığı ankette koç Bilkent ve Sabancı'dan sonra en iyi tr deki en iyi üniversite olarak geciyor eksiden bakabilirsin ama ilginc bu şekilde etrafımda da orada okuyanlardan da bir tane olumlu yorum duymadim

• illa ank diyosan Başkenti tercih et.
  • Bi akrabam bilg müh. burslu okuyo. Pişman.

• HANGİ ÜNİDEKİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİKLERİNİ TERCİH EDELİM BEYLER O ZAMAN Bİ YARDIM EDİN ege deu akdeniz anadolu ne düşünüyosunuz bunlar hakkında
  • Verdiklerin icinde

1-deu

2-ege digerleri zaten cop

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Verdiklerin icinde

1-deu

2-ege digerleri zaten cop

gazi hakkinda ne düşünüyosun
  • Hocam bolum ingilizce degil bi kere.Bilg. muh. en onemli sey ingilizce egitim gormek.Bence gideceginiz uninin ing. egitim vermesi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Hocam bolum ingilizce degil bi kere.Bilg. muh. en onemli sey ingilizce egitim gormek.Bence gideceginiz uninin ing. egitim vermesi lazim

hocam peki suan bana 40-45k gözüyle bakıyo forumdaki arkadaslar diyelimki ondan düşük bi sıra geldi şimdi ben akdenizi yazip gitsem gg olur muyum bu arada daha önce farklı hacker gruplarında görev aldım ve büyük operasyonlar yaptık önemli devlet sitelerine (yabanci tabi) bilgim var yani ne yapıyım sizce
  • Hocam cok klasik olucak ama muhendislik yatarak ogrenilmez.1 hafta once konya selcuk bilg. mezunu bi abimizin apple da calistigini ogrendim sok oldum.Kisaca muhendislik kendine gelistirmeden tamamen cop bi meslek.Gidecegin uni tabi ki cok onemli fakat en onemlisi tekrar soyluyorum ing. egitim.Bana sorarsan eger akdeniz de falan okuma etraflica arastir en dogrusunu bul

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.