Şimdi Ara

Atiker obd mi gfi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam iyisimi kötüsümü bir şey diyemeyeceğim,

Bende araştırma içerisindeyim.yakınımdaki prins bayisi benim araca tecnomax'ı önermedi.silverline serisini önerdi, kullandığım araca daha uygunmuş!fiyatıda 2900 tl.

Herkes bir şey diyor çözemedim .yıl olmuş 2017 2001 model aynı marka araca 2004 yılında lpg kiti montelenmiş onlar daha eski kit ve canavar gibi tık yok.

Birazdaha araştıralım bakalım ,kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarals40

Hocam iyisimi kötüsümü bir şey diyemeyeceğim,

Bende araştırma içerisindeyim.yakınımdaki prins bayisi benim araca tecnomax'ı önermedi.silverline serisini önerdi, kullandığım araca daha uygunmuş!fiyatıda 2900 tl.

Herkes bir şey diyor çözemedim .yıl olmuş 2017 2001 model aynı marka araca 2004 yılında lpg kiti montelenmiş onlar daha eski kit ve canavar gibi tık yok.

Birazdaha araştıralım bakalım ,kolay gelsin.

Evet aynen taktiranlar ayrı telden takanlar ayrı telden çalıyo ben c.tesi taktirmayi düşünüyorum ama ne taktiricam kararsızım usta olarak ikisi de tavsiye edilen ustalar

• Ass1134 kullanıcısına yanıt
    Sizde araba ne var hocam

• Evet arkadaşlar yok mu önerisi olan:

-atiker Grand obd

-prins

-Gfi ( brc nin ürünü )

3 ü arasında kaldım

• Ass1134 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.gfi eski teleflex markasının brc tarafından satın alinmasiyla oluşmuş bir firma...Teleflex gfi yani.amac brcden ucuz fiyat vererek uygun fiyata kit takabilmek.brcden enjektör ,ECU ve regülatörü farklı.

Eğer atikerin grand ya da Gold modeli 1300 TL ise bir dakika düşünmem Atiker taktirirdim.ozellkle usta çok önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz fiyatlar çok düşük... Piyasada hiç duymadığım fiyatlar... Atiker Grant da romano enjektör var. O da çok iyi kit.

• 1 ay önce atiker obd li taktırdım. Sizin araç için obd ye gerek yok sanırım. Yerli malı tavslye ederim. Servis ağı yaygın, parçası ucuz.

• Gfi ve atikeri aynı kişi takıyo biraz dost işi olduğundan fiyatlar öyle Grand yeni bi ürün olduğundan kullanan yorumları hiç yok gibi usta da direk sana gfi takalım deyince arada kaldım

• son 3 arabamda atiker gold vardı ve sorun yaşamadım tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ass1134

Gfi ve atikeri aynı kişi takıyo biraz dost işi olduğundan fiyatlar öyle Grand yeni bi ürün olduğundan kullanan yorumları hiç yok gibi usta da direk sana gfi takalım deyince arada kaldım

Dost işi sonunda dostluğunuzun bozulma ihtimali yüksek.landi lavato içinde fiyat sorun.

• Aman dostla iş yaparken dikkate edin.

• Teşekkür ederim arkadaşlar

• Dost işi derken adamla bi bağımız yok sanayide kapı komşusu olan bi tanidik aracılığıyla öyle bi fiyat verdi ki o tanıdık olan usta da o kişiye atiker taktirmis memnunmuş tabi her araba için farklı markaların farklı modellerinin tavsiyesinde bulunuyolar. Misal ben brc iyiymiş deyince usta gerek yok o kadar pahalı bişeye sana bu olur deyip gfi önerdi ve 0 Mitsubishi cip vardı brc takıyolardı onu gösterdi böyle bi araç olsa brc tavsiye ederdim dedi

• Gfi de karar vermiş durumdayım şu an takılıyor Rabbim utandırmaz inş

• Ass 1134 nasıl son durum memnun kaldınız mı gfinden ben de taktirmayı düşünüyorum o nedenle size bir sorayım dedim

• memco1 M kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu kusura bakmayın. Taktirdiniz mi bilmiyorum ama yine de söyliyim memnunum bi problem olmadi sadece ilk zamanlar bi basınç ayarsizligi vardı gaza birden kokleyince uyarı verip benzine aliyodu 2 ayardan sonra düzeldi uzun yolda da şehir içinde de kullandım iyi. Peki siz naptiniz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.