Şimdi Ara

ATİKER DEN SIVISİSTEM LPG Türkiye de LPG teknolojisinde bir devrim daha sıvısistem likit LPG sistemlerimiz ile çok yakında Direkenjeksiyon motorlara benzin derdine son 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
30.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: damar80

Bende 16 t 170 sidi sahibiyim araç çok güzel ve konforlu seri ve kaliteli bir araç yakıt işini rayına sokarsak süper araç

Cevapiçin teşekkür ederim. Bu araçların yani 1.6 t sidi 170bg otomatik lerin ikinci eli nasıl yorum yapabilir misiniz.

ben 2. el olarak aldım 41000 km de araçdediğim otomatiği gayet güzel yıgılma yaşamadım manuel olarak kullanması da zevkli, konforu gayet yeterli passat dan daha iyi geldi, yol tutuşu güzel, kronik olarak bir sorun yaşamadım daha,seri ve hızlı bir araç 1600 kg olmasına ragmen , oturaklı ve güven veriyor.genel olarak beklentilerimi karşıladı

merak ettiğin bişeyler varsa bildiğim ve tecrube ettiğim kadarıyla cevap veririm.

• quote:

quote:

quote:

Bende 16 t 170 sidi sahibiyim araç çok güzel ve konforlu seri ve kaliteli bir araç yakıt işini rayına sokarsak süper araç

Cevapiçin teşekkür ederim. Bu araçların yani 1.6 t sidi 170bg otomatik lerin ikinci eli nasıl yorum yapabilir misiniz.

ben 2. el olarak aldım 41000 km de araçdediğim otomatiği gayet güzel yıgılma yaşamadım manuel olarak kullanması da zevkli, konforu gayet yeterli passat dan daha iyi geldi, yol tutuşu güzel, kronik olarak bir sorun yaşamadım daha,seri ve hızlı bir araç 1600 kg olmasına ragmen , oturaklı ve güven veriyor.genel olarak beklentilerimi karşıladı

merak ettiğin bişeyler varsa bildiğim ve tecrube ettiğim kadarıyla cevap veririm.

Teşekkür ederim. Jetta, Astra, İnsignia arasında karar vermeye çalışıyorum. Gönlüm 1.6 t sidi 170 bt insignia +lpg diyor. Mantığım, jetta 1.4 tsi 125 bg dsg diyor. Sebebi de 2. elde çabuk satılmasını önemsiyor olmam. Sizce İnsigniayı satmak istediğimde üzer mi, uğraştırır mı, çok bekletir mi satılıncaya kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıvı sistem lpg marka olarak Atikeri bekleyenler Marjet neden taktırmıyor? Belliki Atikerde sıkıntı var çıkış tarihi sürekli erteleniyor.Marjette ise işler yolunda gibi kullanıcıyı üzecek bir problem yok gibi!!!
  • lewent20 L kullanıcısına yanıt
    Sıvı sistemlerin geneli sıkıntılı olduğundan bir ümit atiker bekleniyor, fakat Tsi için LPG çok riskli

• quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

Sıvı sistemlerin geneli sıkıntılı olduğundan bir ümit atiker bekleniyor, fakat Tsi için LPG çok riskli

Marjeti araştırdınız mı? Bagajdaki lpg pompasının ses yapması dışında bi problem yok gibi.Tiguanda passatta kullananlar hallerinden baya bi memnun gibi!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Jetta, Astra, İnsignia arasında karar vermeye çalışıyorum. Gönlüm 1.6 t sidi 170 bt insignia +lpg diyor. Mantığım, jetta 1.4 tsi 125 bg dsg diyor. Sebebi de 2. elde çabuk satılmasını önemsiyor olmam. Sizce İnsigniayı satmak istediğimde üzer mi, uğraştırır mı, çok bekletir mi satılıncaya kadar?

2. el konusunda pek bilgim yok ama sıralamam insignia astra ve jetta olur

• quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

Marjeti araştırdınız mı? Bagajdaki lpg pompasının ses yapması dışında bi problem yok gibi.Tiguanda passatta kullananlar hallerinden baya bi memnun gibi!

Marjetle polemiğe girmeye gerek yok , orda da sıkıntı yaşayan kişiler var , sıvı sistem harici atiker di sistem TSI için daha uygun görülüyor.
  • 1şahıs kullanıcısına yanıt
    arabamdan fazlasıyla memnunum.şehiriçi trafikte 50-60 kr. uzun yol 35-40 kr yakar.emsallerinden fazla ancak bir lpg ye 5000-6000 tl taktırma parası vermem. atikere yazdım, hala ar-ge diyorlar.1 yılı bulurmuş, sıvı sistem çıkınca önce hyundai ve kia ya çıkacak diyorlar. insigniaya gelmesi 1,5-2 yılı bulur. insignia fazla yakıyor deyip piyasaya baksam güzel ve parasına değecek araç göremiyorum.yol tutuş konfor, güç ve şekil
  • Tarih 2 temmuz 2017 ortada ne ürün var nede bilgi.şehir efsanesi devam ediyor....
    ara ara birileri çıkıp iddiada bulunuyor ama sonuç yok.
    bakalım 2017 nin ikinci yarısında bir gelişme olacak mı?
  • Arkadaşlar,bugün bi otomatik kia sportage a talip olduk,araçta atikerin sıvı sistem lpg si takılı dediler,onlar da başkasından almış aracı,yani bu takılı olan atiker sıvı sistem mi,değil mi nasıl anlarız?

Atiker in sıvı sistem lpg si var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Arkadaşlar,bugün bi otomatik kia sportage a talip olduk,araçta atikerin sıvı sistem lpg si takılı dediler,onlar da başkasından almış aracı,yani bu takılı olan atiker sıvı sistem mi,değil mi nasıl anlarız?

Atiker in sıvı sistem lpg si var mı?

Sıvı değilde , direk injeksiyon kiti takilidir.

100 kmde 10 litre lpg+ 2 litre benzin yakar yaklasik olarak.

• 2017 ilk yarı bitti,atiker sıvı lpg kitinden haber yok,ürün yok açıklama yok.
    şehir efsanesi devam ediyor.... YERSEN...
    takibe devam...
  • siz atikeri bekleyedurun ben marjet sıvı sistem taktırdım 20.000 km yol yaptım masallah tıkır tıkır çalışıyor.aracım ford mondeo 2015 model 1.5 ecoboost 160 bg.benzinden daha iyi çekişi.şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.maras esto gazda taktırdım.
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi çalışmalar. 2011 volvo s60 2.0 203 hp olan modele uygun lpg kiti gelecekmi. Hangi marka ve model en uygun olur. Atikerin uygun olan bir modeli varmı veya gelecek mi? Teşekkürler.

• ahmedsaid A kullanıcısına yanıt
    Maalesef şuna sadece prins de bu sistem uygundur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Prinsin hangi kiti uygun olur hocam.

• Abicim reklamlari geçiniz lütfen. Yusuf Koparan diyip Reklam yapip Prinsin resmi sitesinde belirttigi fiyatlardan 700 tl fazla fiyat çekip biz bu işi iyi yapiyoruz demek arabaniza ait hayal ürünü olmayan sıkıntıları belirtip extra ücret istemek. Hiçbir ustaliga ve ticarete girmiyor.

Ben kesinlikle ne işçilik ne de ücret ne de samimiyet bakimindan Yusuf koparani ve Forza otogazi tavsiye etmiyorum. Keza an itibariyle Prins bayiiliginden de çıkarilmişlardir.

Tavsiyeleri dikkate alin üzülmeyin. Paraniz cebinizde kalsin. Keza 2600 tl olan kit montaji için 3250 liraniz alinir , dolandirilirsiniz.
  • 2017 son çeyreğe de bugün girdik,atiker sıvı sistemiden ne haber,ne bilgi ne ürün var.konu sahibi başka konulardaki eleştirilen mesajlarını silmiş bu başlığı da silsin bence.komik olmaya başladı çünkü....
  • murwinduck M kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl direkten döndüm bende son anda. İyi ki burada taktırmamışım.
  • Yazıklar olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.