Şimdi Ara

ATİKER DEN SIVISİSTEM LPG Türkiye de LPG teknolojisinde bir devrim daha sıvısistem likit LPG sistemlerimiz ile çok yakında Direkenjeksiyon motorlara benzin derdine son 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
30.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı gelişme ne oldu son durum nedir??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf Hocam Ocak sonu geldi var mıdır bir gelişme atiker sıvı lpg'de?

• Bana ilk olarak 2016 Ağustos denildi sonra 2017 Ocak başı denildi. Sonrada benim aracın argeden çıkarıldığını duydum. Atiker bu işi eline yüzüne bulaştırdı anlaşılan.

• alp___ A kullanıcısına yanıt
    aım subat sonu montajlar ıcın bayılere sıstem gelıcek kesın ve net olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp___

Bana ilk olarak 2016 Ağustos denildi sonra 2017 Ocak başı denildi. Sonrada benim aracın argeden çıkarıldığını duydum. Atiker bu işi eline yüzüne bulaştırdı anlaşılan.

Atiker sorunları en başından çözüp, ürün piyasadayken sorun yaşamak ve yasatmak istemiyor.

Yoksa cok kolay milyon tane sorunla sıvı sistem piyasaya sürmek.

Az daha sabretmek gerekiyor

• Selamlar Yusuf ustam gelecek kit 1.6 insignia sidi 170 bg için umarım uyumlu olur bekleyecek derman kalmadı benzin fiyatları hepimizi zorlamaya başladı malesef

• işallah sıkıntısız cıkar fiyat olarak ne kadar olacak acaba bilgisi olam?
  • çok geç kalınmış bir iş.
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    fiyat olarak ne olacak bilginiz varmı?
  • 2017 şubat geldi sattı. Halâ atiker sıvı sistem yokmu ?

• geç çalışmaydı pompa sorunuydu vs problemler çözülmemişse çıkmaması bi bakım daha iyi.
    şuan ben atikerin di (tsi için) kitini kullanıyorum memnunum.
  • Şubat sonu da bitti... Ses çıkmadığına göre yeni nesil araçları %100 lpg ile çalıştıran sistemler yaygınlaşamadan hibrid ya da tam elektrikli modellere geçecek herkes herhalde. Dizellere destek kesiliyor artık zaten.

•  ATİKER DEN SIVISİSTEM LPG Türkiye de LPG teknolojisinde bir devrim daha sıvısistem likit LPG sistemlerimiz ile çok yakında Direkenjeksiyon motorlara benzin derdine son 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  • Şubat sonu da geldi geçti,tek satır açıklama yok,ürün yok.gerçi şubat sonu derken yıl söylememişlerdi. belki 2018 dir.Bu konu açılalı neredeyse 1 yıl olmuş,haber kanalı gibi hep az sonra,az sonra,hep umut var,icraat maalesef yok.
    Keşke yerli ürünlerimiz çoğalsa.....
  • bugün 10 mart 2017 şubat sonu bayilere dağıtımı başlanacak diye bilgi verilen sistemden tık yok.
    Bence bu başlıkta 1 yıldır iddaa edilen sürelerde hiçbirşey olmaması sebebiyle başlığın kaldırılmasını konu sahibi düşünmelidir.

• Takipteyim.

• insignia 1.6t 170 hp sidi motor takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto1907

insignia 1.6t 170 hp sidi motor takip

Arabanızdan memnun musunuz? Araba değiştirme arefesindeyim de karar vermeye çalışıyorum.

• Bende 16 t 170 sidi sahibiyim araç çok güzel ve konforlu seri ve kaliteli bir araç yakıt işini rayına sokarsak süper araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: damar80

Bende 16 t 170 sidi sahibiyim araç çok güzel ve konforlu seri ve kaliteli bir araç yakıt işini rayına sokarsak süper araç

Cevapiçin teşekkür ederim. Bu araçların yani 1.6 t sidi 170bg otomatik lerin ikinci eli nasıl yorum yapabilir misiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.