Şimdi Ara

ATİKER DEN SIVISİSTEM LPG Türkiye de LPG teknolojisinde bir devrim daha sıvısistem likit LPG sistemlerimiz ile çok yakında Direkenjeksiyon motorlara benzin derdine son 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
30.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın Karaagac inşallah tsi motorlardada sıvısistem gelecek /95 kesin diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • markus91 kullanıcısına yanıt
    Evet efendim o kitimiz sıvısistem değil benzin yardımlı Direkenjeksiyon için üretilen yeni kitimiz harikadır efendim hertürlü konuda sistemimiz ve cihazımız harika bana ulaşabilirsiniz 05355595572 Yusuf koparan İzmir

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Hocam tsi lara tfsi lara atikfast takmaya başladınızmı
  • markus91 kullanıcısına yanıt
    Başladık Tsi & Fsi& Tfsi olarak Atikfast sıralısistem MONTAJLARIMIZ başladı efendim Yusuf koparan İzmir 05355595572

• Yeni bmw f10 kasa 520i motorunada lpg oluyormu?

• yasinozkan Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim şuan sizin araç için LPG uygulaması yok ama yeni kasa 5.20 ile 3.20 Direkenjeksiyon motora sahip 3 adet aracım var LPG montajı için bekleyen inşallah kısa Zaman'da Atiker in sıvısistem çalışmasında bu araca da uygulama gelecek bekliyorum yüksek tasarruf performans ekonomik fiyat ile çok daha farklı araçlara uygulamaya başlayacağız

• yusuf bey öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim c180 cgi motor 1.8 araca gelmesini beklemekteyim bu sayfaya her gün yeni bir haber var mı diye bakıyorum. en kısa zamanda gelir inşallah
  • efecans E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim 1.8 Cc cgi Mercedese gelmeyebilir çünkü o motor ara kasa kısa bir süre üretildiği için Prins de gelmeyecek kesin ama Atiker için bir şey diyemem şuvar aynı araçdan benimde bir dostumda var idi ve LPG olmayınca sattı bu araçlardan Almanya da sadece 1200 tane üretilmiş ve 600 adeti Türkiye 600 adetinde Kanada bölgesinde diye geniş çaplı bir araştırma yapmış idim durum bundan ibarettirzaten beni takip edebilirseniz yenilikleri burada ve sosyal hesabımda paylaşıyorum efendim selamlar saygılar sunuyorum görüşmek üzere

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgileri bilmiyordum. O zaman biraz idare etmeye çaılaşacağız bu yakıt tüketimi ile. dayanamazsam ben de satacağım. ilginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUFPRİNSİZMİR

Sayın Karaagac inşallah tsi motorlardada sıvısistem gelecek /95 kesin diyorum

Yusuf üstadım, Atikerin sıvı sistemi hakkında biraz bilgi verebilir misin?

1)Her araca özel soket/kablo demeti/tank olacak mı?
    2)Aracın kendi benzin enjektörlerini mi kullanacak yoksa ayrı bir enjektör mü?
    3) Her motor türü için ayrı hazır yazılım (GDI, FSI,TSI) olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 23 Mayıs 2016; 10:30:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Sevgili abim hertürlü ayrıntıyı yukarı doğru olan payllaşımlarımda yazdım net ve objektif olarak aracın kendi benzin enjektörlerini kullanacak ve her araca ayrı yazılım olacak inşallah hertürlü konuda bana ulaşabilirsiniz kafanıza takılan hertürlü konuda 05355595572 Yusuf koparan İzmir

• Bu tsi a binip de yakıt tasarrufu yapmak isteyenlerin tek umudu atiker oldu sanırım vialle prins vb firmalar 7000-7500 bandına çıkmışlar aracı satıp o parayı üstüne koysan dizel alırsın...ayrıca bu markaların sistemlerinde yüzde 2-3 gibi de olsa sorun yaşayanlar olması acaba benim araçta da olurmu diye soru işaretlerini oluşturuyor..Acaba atiker de garanti durumu nasıl olacak motor garantisi gibi durum söz konusu mu geç çalışma pompa sesi yakıt pompası arızası bunlar diğer sistemlerde bilindik sıkıntılar illa ki çözülmeyen sorunlar değil kullanıcılar yaptığı tasarruftan mütevellit göze görünmüyor diyorlar haklı olarak...şimdi atiker yepyeni bir işe kalkıştı büyük yatırımlar yapmıştır inşaallah alnının akıyla çıkar ve uygun fiyatta olursa yerli sermaye kazansın açıkcası...kendine has sıkıntıları olur mu zaman gösterir o yüzden balıklama atlamamak lazım diye düşünüyorum ayrıca zaman ile ilgili bir gelişme var mı acaba??

• Ağustos başımı olur yoksa sonu mu olur sistemin çıkışı???
    Sportage GDI beklemedeyim...
  • Merhabalar büyük ihtimalle Eylül gibi tahmin ediyoruz diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: YUSUFPRİNSİZMİR

Merhabalar büyük ihtimalle Eylül gibi tahmin ediyoruz diyelim

Atiker bu kadar büyük oynamıcaktı
    BRC ki şimdilik GDI motor için ancak uygulayabildi, Atikerin böyle tüm ditekt injeksiyonlulara sıvı sisteme soyunması büyük risk.

Tamam, büyük bir AR-GEve yatırım ama riskleri de çok fazla.

Siz daha iyi bilirsiniz her motorun (GDI TSI,FSI vs) bir huyu var.

Evet size katılıyorum ve büyük ihtimalle haklısınız diyebilirim

• İlk etapta belki %100 sorunsuz olmayabilir. Ama daha uzun ve kapsamlı garanti ve motor sigortasi verebilir ise bu pazarda hatri sayılır pazar payı elde edebilir.
    Birçok kullanıcı tercih edip. direk enjeksiyonlu motorlarin keyfini sürecektir. Sonuçta dizel araçların da extra masrafı yok değil ..

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcu07

İlk etapta belki %100 sorunsuz olmayabilir. Ama daha uzun ve kapsamlı garanti ve motor sigortasi verebilir ise bu pazarda hatri sayılır pazar payı elde edebilir.
    Birçok kullanıcı tercih edip. direk enjeksiyonlu motorlarin keyfini sürecektir. Sonuçta dizel araçların da extra masrafı yok değil ..

Ne ilk ne sonda %100 sorunsuzluk, hayal.
    Bu direkt injeksiyonlu motorlar, mübarek brnzinle bile çalışırken haritası bir günü bir gününü tutmuyor, LPG ile düzen tutturmak büyük maharet(teknoloji).

Ama umatım başarırlar ve Prins ve BRCye rakip olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 12 Temmuz 2016; 15:16:07 >
  • yolcu07 Y kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle motor garantilisi sigorta poliçesi olacaktır derm

Evet aynen katılıyorum size efendim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.