Şimdi Ara

atiker beyin suda geçerken yanarmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 lancer imla bugün en fazla 15 cm derinlikte suya girdim çok hızlıda girmedim.birden lpg benzine geçti ışık yanıp sönmeye ve ötmeye başladı.servise gittim.kısa devre var dedi altına üstüne tankere baktı bulamadı çıkma kullandığı beyni taktı çalıştı beyin gitmiş dedi.dedim usta aman aman bir suya girmedim yapma etme dedi sen 2-3 gün kullanma kurusun belki düzelir düzelmezse gel olmadı çıkma bi beyin takalım.ne diyorsunuz? izmirde işinin ehli kazıkçı olmayan bildik lgp ustası varmı? birde benim lpg ci 80 e değiştiriyor filtreyi.bana fazla geldi normal mi?

• geçmiş olsun büyük talihsizlik olmuş. dediği gibi iki üç gün sonra eski ECU'nuzu bir kez daha denetmenizde fayda var çünkü kablo tesisatı soketleri sökülüp elektronik spreyle temizlenip takıldıktan sonra çalışabiliyor. ( Zamanla oksitlenip iletkenliği ortadan kalkıyor ). Su dan yanma işine gelinde yolda giderken sıçrayan su ile yanacağını sanmıyorum, su jetiyle ECU'nun üstüne su tutmuyorsunuz sonuçta. Acaba Ecu aracın alt taraflarına doğru mu konuşlandırılmış da tamamı mı suyun içine gömüldü acaba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.