Şimdi Ara

ATİK & YASİN ELEKTRONİK (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
47.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 dakika önce sordum ntsc-u 500 ytl dedi ve taksitsiz, çok geldi bana ya. 12taksitle 520 ytl'ye satan da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 9 Mayıs 2008; 12:08:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zildjiann

2 dakika önce sordum ntsc-u 500 ytl dedi ve taksitsiz, çok geldi bana ya. 12taksitle 520 ytl'ye satan da var.

12 taksit mevzusu nerdeymis acabA?
  • harbiden 12 taksit 520ye falcon arcade makinayı neresi veriyor?
  • ben geçen hafta aldım.arcade pack+6oyun+ hmdı kablosu=620 gayet memnunum teşekkürler atik elektronik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceoole

ben geçen hafta aldım.arcade pack+6oyun+ hmdı kablosu=620 gayet memnunum teşekkürler atik elektronik.

oyunlar orjinal mi
    tanesi ne kadara geliyor oyunlarin birde taksitli fiyati mi bu ?
  • atikte 550 ytl suan arcade
  • tabiki orjin değil dostum.canoz'un dediği fiyata aldım cihazı,6 oyun 50ytl yani 8.3 ytl tanesi.peşin evet ama cihaz takır takır çalışıyo.bu arada benim ilk göz ağrım ps2 den sonra büyük bir devrim yaşıyorum grafikler adamı cezb edıyo alacak olanlar hiç beklemeden alsınlar bıran önce herkes kavuşşun 360a.
  • gittigidiyor a bakın 12 taksit için ntsc-u
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceoole

tabiki orjin değil dostum.canoz'un dediği fiyata aldım cihazı,6 oyun 50ytl yani 8.3 ytl tanesi.peşin evet ama cihaz takır takır çalışıyo.bu arada benim ilk göz ağrım ps2 den sonra büyük bir devrim yaşıyorum grafikler adamı cezb edıyo alacak olanlar hiç beklemeden alsınlar bıran önce herkes kavuşşun 360a.

bilgi icin sagol arkadasim..
  • Arkadaşlar atikte artık hiç bir kredi kartı satışı yapılmayacakmış. Az önce konuştum tek çekim bile olmuyormuş. Offfff napacaz şimdi ya nasıl alacağız. Tam hazırlanıp almaya gidiyordum...
  • bi yanlışın olmasın daha dün bi arkadaşımı yönlendirdim;
    k.kartına taksitle aldı
  • yok hocam iki kere konuştum bundan sonra kredi kartı işini bitirdik dediler..
  • evet bende sordum taksit yapmıyorlar.
  • Atik Elektronikte bugün sordum sadece PAL versiyon kalmış bundan sonra U ve J bulmak çok zor dedi...
  • Tabii biter kredi kartlarıyla işi, kaçak malı faturasız olarak satıyorlar, nakitte kontrol imkanı yok ama kredi kartları için maliye adamın tepesine biner. Ondan dolayı sorun olmuştur kesin.
  • gitti gidiyora kaldık desenize ben yaklaşık 2 haftadan beri araştırıyordum 2 hafta önceki fiyatlarla şu anki fiyatlar arasında dağlar kadar fark var gitti gidiyorda tabi ps3 le aynı fiyata geldi xbox hemen hemen

peki kadıköyden taksitle alabileceğimiz biryer yokmu arkadaşlar 3 e 5 e bakmıycaz alıcaz artık ne yapalım hem bu adamlar nakitte pek satamazlar gibime geliyor
  • ben pazartesi almıstım elite tek cekim yapmıstı ordada mete beyle sohbet ettik kredi kartı ve ciro üzerine...
    kendilerinde değil baska yerde cektırdı sorun oluyo herhalde
  • güncel atikte pal arcade fw li 1 oyunlu 550 ytl
  • eger citibank kartınız varsa tek cekim yaptırıp sorna 9 aya kader taksitlendirebiliyorsunuz(vade farkı oluyor)
    hic alamamaktan daha iyidir
  • arkadaşlar 570 ytl fw li pal + 2 oyun bonusa vade farksız 10 taksit nasıl sizce bu gün alıcam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.