Şimdi Ara

ATİK & YASİN ELEKTRONİK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
47.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de arkadaşlar atik in bütün şubelerinde fiyatlar aynı değil mi? kadıköy den almam bişey değiştirmez
  • Bende atikten almayı planlıyorum İstanbul dışında oturduğum için tereddüt ediyorum acaba kargoda birşey olur mu diye?

Sizce xb0x360 ı hangi kargoyla isteteyim
  • az önce kadıköy şube ile görüştüm..kampanyalı 360 satışlarının devam ettiğini ancak döviz in artması nedeniyle fiyatların artabileceğini söylediler..ben elite alacağım için sadece elite fiyatını ve ellerinde olup olmadığını sordum.790ytl ve kadıköydeki şubede ellerinde olduğunu belirtti..yarın alıyorum heyacan doruklarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

Bende atikten almayı planlıyorum İstanbul dışında oturduğum için tereddüt ediyorum acaba kargoda birşey olur mu diye?

Sizce xb0x360 ı hangi kargoyla isteteyim

Genelde mng ile gönderiyorlar.Arasla istetme de neyle istetirsen istet
  • Ben de dün iş çıkışı aldım Halo pack

Ama oyunum yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: talanas

Ben de dün iş çıkışı aldım Halo pack

Ama oyunum yok

dostum bende her ikiside yok sadece alıcağım oyunların listesi var...
  • Sizce Almanya'dan Amcama getirtmem atik'ten almaktan daha mı karlıya gelir?(Almanya'da pal)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Sizce Almanya'dan Amcama getirtmem atik'ten almaktan daha mı karlıya gelir?(Almanya'da pal)

pal arcade yurt dışında 159 euro diye biliyorum yani ne olacagına sen karar ver
  • SEMiZ ben de atik ten hemalhemsat sitesi aracılığı ile 1 hafta önce aldim. malatyada oturuyorum ben. kargoya verdikten 1 gün sonra elime ulaştı. güvenle alabilirsin.
  • arcade pal pack ne kadar dir suan ?
    keisnlikle almaya karar verdim içime oturduda
    babam çok yanasmadigindan çok ta zarar vermeyeim aile bütçesine :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: m-key1

arcade pal pack ne kadar dir suan ?
    keisnlikle almaya karar verdim içime oturduda
    babam çok yanasmadigindan çok ta zarar vermeyeim aile bütçesine :)

atikte 580ytl pal arcade...
  • Ben size Atik Elektronik'in son fiyatlarını ileteyim, bugün telefonla görüştüm

Arcade Falcon @ Pal -- 580 ytl

Arcade @ Ntsc-U çevirici dahil -- 499 ytl

Halo Pack @ Ntsc-U çevirici dahil -- 560 ytl

Pro (premium) Paket @ Pal -- 700 ytl
  • Yalnız herzaman Atik le sınırlandırmayın kendinizi, çevreyi iyi araştırmak lazım,

ben Halo Pack aldım Ankara Japon Oyuncak'tan (Kubilay ın çalıştığı yer)

sıfır Halo Pack + 220v pal adaptör + HDMI Kablo + 2 backup oyun == 570 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 4 Nisan 2008; 13:34:30 >
  • 550 YTL idi
    Ne ara 580 oldu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

550 YTL idi
    Ne ara 580 oldu ?

euro arttı,dolar dalgalandı ...olan bize oldu
  • Çok teşekkürler arkadaşlar kargo hakkındaki görüşler için

quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Sizce Almanya'dan Amcama getirtmem atik'ten almaktan daha mı karlıya gelir?(Almanya'da pal)

Yurtdışından alıp türkiyede fw yaptıracaksan kesin yurt dışından al ama yurtdışından gelen makinaya fw yaptırmayacaksan türkiyeden al.Çünkü xbox360 bozulursa yurtdışına göndermek çok zahmetli iş heleki xbox360 ın resmi satıcısı da yok türkiyede
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekepe

quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

550 YTL idi
    Ne ara 580 oldu ?

euro arttı,dolar dalgalandı ...olan bize oldu

• sky_walker yazdıgın fıyatlar uygun gıbı gozukuyor , pal ın avantajı dırek adaptorsuz olması dıye bılıyorum oyun konusunda u ya daha erken mı cıkıyordu yoksa ıkısıde butun oyunlara sahıp mı ben mı yanlıs hatırlıyorum
  • xbox-u ve pal arasında ne gibi farklılıklar var acaba???
    quote:

Orjinalden alıntı: Pércussionist

sky_walker yazdıgın fıyatlar uygun gıbı gozukuyor , pal ın avantajı dırek adaptorsuz olması dıye bılıyorum oyun konusunda u ya daha erken mı cıkıyordu yoksa ıkısıde butun oyunlara sahıp mı ben mı yanlıs hatırlıyorum
  • forumda cevapları var dostum arastırabılır ve kolayca bulabılırsın sabah cıkıordum oyle bı yazıyım dedım ben
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.