Şimdi Ara

ATİK & YASİN ELEKTRONİK (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
47.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dükkanın adı KONSOLIUM olmuş

yazıcıoğlunu arkana al karşında az sağda yeni bi han var onun içine gir ve en sonda solda

0216 4496045

pazartesi arcade aldım gerçekten iyi insanlar ama çok yoğunlardı arcade patlaması yaşıyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 6 Şubat 2008; 11:30:12 >
  • Arkadaşlar bu atik platin elektroniğe yakın değil mi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandwarrior26

Arkadaşlar bu atik platin elektroniğe yakın değil mi.

Yakın...
  • bende atik ten arcade pack alacağım. fiyatlar süper.
  • ntsc u arcade satiliyor mu ve de ne kadar
  • arkadaşlar bize atik elektroniğin pal arcade fiyatlarını yazacak birisi var mı????????
  • Telefon edip sorsanıza arkadaşlar yukarıda verilmiş tel no...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandwarrior26

arkadaşlar bize atik elektroniğin pal arcade fiyatlarını yazacak birisi var mı????????

590 ytl
  • Atik tüm arcade leri pal olarak getirdi arkadaşlar, u versiyon yok bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamerr

Atik tüm arcade leri pal olarak getirdi arkadaşlar, u versiyon yok bilginize

güzel güzel bide 590 ytl
  • ooo fiyat süper.

Şu okul zamanı olmasa alırdım valla.

Yine yaza kadar bekleyecez

O zamana kadar Dünya'da Arcade pack bitmez di mi?

Fiyatı da iner heralde.

Bir Ps3 bir x360 gidip geliyorum arada.
  • konu hortlatmak gibi olacak ama biraz once atik elektronik tahtakale subesi ile gorustum su anda

arcade pack pal 550 ytl
    elite pack 790 ytl

guncel fiyat lazim olur
  • Bende Hemalhemsat dan aldım atikten ama hala banka onaylanması olmadı beklemekteyim.Hemalhemsatı hiç beğenmedim ama Atik elektronik işini gerçekten çok iyi yapıyor öneririm.Burdanda tebrik etmek istedim kendilerini
  • quote:

Orjinalden alıntı: kut

konu hortlatmak gibi olacak ama biraz once atik elektronik tahtakale subesi ile gorustum su anda

arcade pack pal 550 ytl
    elite pack 790 ytl

guncel fiyat lazim olur

dostum elite pack pal mi bilgin var mı ?
  • evet pal.arkadaşlar biri bana atik in kadiköy şubesinin tam adresini yazabilir mi?
  • Kadıköy yazıcıoğlu iş hanının karşısında Emintaş iş hanı var ;
    Emintaş iş hanının giriş katında en son dükkan sol tarafta dükkan adı "konsolyum"diye geçiyor akşam 19.30'a kadar açıklar.
  • taksiciye yazıcıoğlu iş hanı desem o götürür mü ben hiç bilmiyorum da oraları
  • taksici olupta yazıcıoglu iş hanını bilmeyen biri varsa bence mesleği bıraksın :)
    o bilmiyosa bile kadıköy iskelenin oralarda 5 yaşındaki çocuga sorsan gösterir dostum için rahat git :)
  • Arkadaşlar Atik elektronikin sahiplenin cep telefonu numaraları varmı acil bi durum varda elinde olan varsa pm yoluyla yada buraya yazarak bana ulaştırırsanız sevinirim.Mümkünse 02125267300 ı arayınca çıkan kişi olursa daha iyi olur.Yunus Beyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boidae -- 29 Mart 2008; 20:53:55 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.