Şimdi Ara

ATİK & YASİN ELEKTRONİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
0
Favori
46.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 153
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 11 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Atik_Elektronik (23 mesaj) RED LORD CHE (17 mesaj) lzooml (14 mesaj) gamerr (14 mesaj) CANOZ (11 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ATİK & YASİN ELEKTRONİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2711 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu işyerlerinin telefon numarası gerekiyor, yardım lütfen

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    forumda atik elektronik yazınca çıkıyor telefon.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    YA bırakın allah aşkına nerde çıkıyo aradım defalarca çıkan noyu açan yok valla 0212 526... Bende xbox almaka için yanıp tutşan bi ps3 kullanıcısıyım ve ist. başka nerde uygun fiyata ve hizmeti iyi bi yer varsa lütfen teliyele beraber yazarsanız çok memnun olurum...Özellikle elite ve ya arcade düşünüyorum.Engeç pzt yada salı alacağım
    |
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj
    Bayramda kapalı dükkanlar arkadaşlar.Bayramdan sonra arayınız.
    |
    |
    Bırakında insanlar bayram yapsın nedir xbox360 aşkı.Bayramdan sonra bende alacağım bir tane daha.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tamay_aytam

Bırakında insanlar bayram yapsın nedir xbox360 aşkı.Bayramdan sonra bende alacağım bir tane daha.

Kusura bakmayın x-box cahili olduğumdan soruyorum:

niye bir tane daha alıyorsun? Ben wii kullanıcısıyım da hayatımda hiç bu hafta gidip bi tane daha wii aliym diyen adam görmedim

Bu 3k meselelerinden dolayı habire yeni x-box mı alıyorsunuz yoksa evde ethernet fln hsabı mı? Yoksa satış amaçlı mı
    |
    |
    Hediye amaçlı alıyorum. Bundan güzel hediye olmaz diye düşündüm yeğenime.
    |
    |
  • Yarbay
    2898 Mesaj
    reklamlar..
    |
    |
    maydonozlar... Varsa senden alayım sen kazan şeker çocuk.
    |
    |
  • Binbaşı
    1966 Mesaj
    atik> 0212 5267300
    |
    |
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Atik elektronik'in tahtakaledeki merkezinin bulundugu han resmi günlerde komple kapalı oluyor.
    kadıköy şubesinin tlf'u bellimi bilmiyorum ama bayramdan sonrayı bekleyemem diyen varsa özel mesaj yoluyla benden Atilla bey'in veya Mete bey'in cep tlf numaralarını isteyebilirler. Arar rahat rahat görüşürsünüz Sorularınızı sorarsınız.

Böyle sıkıntılara gerek yok

quote:

YA bırakın allah aşkına nerde çıkıyo aradım defalarca çıkan noyu açan yok valla 0212 526... Bende xbox almaka için yanıp tutşan bi ps3 kullanıcısıyım ve ist. başka nerde uygun fiyata ve hizmeti iyi bi yer varsa lütfen teliyele beraber yazarsanız çok memnun olurum...Özellikle elite ve ya arcade düşünüyorum.Engeç pzt yada salı alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 23 Aralık 2007; 11:36:03 >
    |
    |

Bir sene garanti veriyorlar mı hala .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    elite lere mudahele yapmıyorlardı en son ama garanti veriyorlardı gene 100 ytl garanti farkıda var tabi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    selam skynex stres yaptım çünkü nerdeyse 6 aydır ps3te doğru dürüst oyun oynayamadık valla skıntıdan patladım.Dün arkadaşım almanyaya tatile gitti gitmeden burda bi pazar araştırması yapmam gerekiyordu şimdi arada kaldım ordan bir arcade mi getittirmeli yoksa burda atikten bir konsolmu almalı????O yüzden stres yaptık biraz,sence hangisi mantıklı ordan getirtmekmi yoksa burdan almakmı fiyat konusunda atik bişeyler yaparmı arcade varmıdır vs....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    arcade varmıdır bilmemde bence elite konsol alsan daha iyi, arcade de hard disk yok sonuçta, elite lerdede 3 kırmızıyı sıfıra indirdiler, arada bi fiyat araştırması yap istiyosan, almanyada elite konsol daha ucuzsa ordan getirt
    |
    |
  • Yarbay
    2898 Mesaj
    Arcade Pack en sorunsuz 360 modellerinden biridir.
    |
    |
  • Yarbay
    2938 Mesaj
    arcade packler az ısınan 175 watt adaptorle çalışan en sorunsuz x360 dır.ayrıca yeni nesil soğutma sistemine sahiptir..makina ısınıyimmi ısınmiyimi diye düşünüyo saatlerce açık kalmasına rağmen ılık :)

bulabilirseniz kesinlikle arcade pack ..elimde vardı bi tane az evvel sattım..:) alıcağınız makinalar kesinlikle 2007 7.aydan sonraki üretim olsun kesinlikle 3 kırmızı olayı bitmiştir bu cihazlarda..
    |
    |
  • Yarbay
    2898 Mesaj
    benimki 09/2007. Sorunsuzdur diyorsun yani :)
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    atik elektronik bayram tatili yetmemis galiba yukaridaki numarayi bugun 10 defa aradim acan yok baska XBOX 360 alacagim yer varmi acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    Evet ya bende o yüzden kızıyorum ya herkes atik diyor başka birşey demiyor ama gel gör ki adamlara ulaşmak imkansız,illaki gitmekmi gerekiyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.