Şimdi Ara

Atiba Gitti Sosa Gitti Gomez de Gidecek Takım Dağıldı(Yanlış Anons Daha İyisi Gelecek) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Gomez dışındakiler sanki bedava gitti. Sosa dan 7.5 milyon euro gelcek. Oraya güzel transfer gelir rahat olun.

Gomez'den de para gelecek
  • Klasik yenerbalcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Beşiktaş ilk günden beri sadece Sosa'nın ayrılmak istemesindeki sebebi eleştirdi. Bu konu her açıldığında, ya özür dileyip devam edecek, ya Beşiktaş'ın istediği parayı getirip gidecek, ya da bir sene A2 takımla antrenmana çıkacak dendi. Sosa özür dileyip Beşiktaş'la devam etmeyi seçti. Bu bağlamda Beşiktaş'ın karakteri ve duruşundan ödün verme gibi bir durumu yok.

Bu da dün akşamki antrenmandan bir kare. Rakip takım taraftarına travmaya bağlı gülünç gelebilir. O yüzden bir kaç saniyeden fazla bakmamaları yararlarına olur.
     Atiba Gitti Sosa Gitti Gomez de Gidecek Takım Dağıldı(Yanlış Anons Daha İyisi Gelecek)

Umarım bir kaç saniyeden fazla bakmamışındır millete akıl vereyim derken.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var? O mesaj, Sosa tekrar takımla çalışmalara başlayınca, mutsuz, yüzü gülmüyor, takım arkadaşlarına negatif enerji veriyor gibisinden tahrik amaçlı yorum yapanlara karşılık yazılmıştı. Oradaki fotoğraf da ilk çıktığı antrenmandan çekilmişti. Sen trollük gereği taşın suyunu çıkartma derdindesin ama sana buradan biskevüt çıkmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne alakası var? O mesaj, Sosa tekrar takımla çalışmalara başlayınca, mutsuz, yüzü gülmüyor, takım arkadaşlarına negatif enerji veriyor gibisinden tahrik amaçlı yorum yapanlara karşılık yazılmıştı. Oradaki fotoğraf da ilk çıktığı antrenmandan çekilmişti. Sen trollük gereği taşın suyunu çıkartma derdindesin ama sana buradan biskevüt çıkmaz :)

Tamam zorlama anlıyorum ben seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Tamam zorlama anlıyorum ben seni.

Hem de bir kerede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

bak kardeşim,
    ben mardin'de bir köyde 25 yıldır imamlık yapıyorum. bir camiimiz bile yok, köy odasında namaz kılıyoruz. cemaat hiç bağış yapmıyor. bütün bütün bunlar sinirlerimi alt üst etmeye yetiyor. köşede birikmiş paramla limitli internet aldım. sonra bu siteyle tanıştım. bu site bütün sinirlerimi alıyordu. ne zaman ki senin başlıklarına rastladım hayatım karardı. 3 haftadır kuran kursundaki öğrencilerim namaz kıldırıyor. senin yüzünden bilgisayarın başından kalkamıyorum. 25 yıllık dini geçmişimi mahvettin. yeter allah rızası için yeter.

Hocam bu tarz yazilara ne deniyordu ya. İncide bi ara cok yazi paylasiliyodu buna benzer :) bi bulamadim

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Bak kardeşim arşiv arama az çıkar incide

• quote:

Orijinalden alıntı: Reinhardt

Klasik yenerbalcı.

Herkesin bir değeri vardı parayı getirir gider

Sosa para getirmeden hiç bir yere gidemezdi burası beşiktaş kulübü

32 yaşındaki adamdan 7,5 milyon euro peşin para kazanıldı

bu paraya takımda kalması ihanet olur 7,5 milyon euroya sosadan daha iyi oyuncular var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 18 Ağustos 2016; 16:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

valla 20 m gelsin sorun yok konu yenerin sürekli fail olması daha böyle 5 6 konusu var uplayacağım onlarıda

Dikkat et geri gelmesinler

Tüh sosa peşin 7,5 milyon euroya gitti diye üzüleyim kınası bile yakılır

7,5 peşin paraya sosadan daha iyisi geliyor üstelik 32 yaşında değil

5-6 konu var sonuç değişmez beşiktaş yine şampiyon olur sen hortlat ben sezon sonu yine hortlatacam

Yiyorsa şampiyonluğuna iddiaya girelim

Fener şampiyon olursa ben 1 yıl futbol bölümünü terk edecem

Beşiktaş şampiyon olursa sen 1 yıl futbol bölümünü terk edecek misin

Sözüm söz sözünü tutmayan ...

Bakalım iddiaya girebilecek cesaretin var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 18 Ağustos 2016; 17:16:39 >

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    kıvır yener kıvır açtığın konuların %90ı fail hala iddiaya girelim vs diyorsun
  • quote:

O akıllılık yaptı süper kupada benimle iddiaya girmedi, 3 ay Gs amblemiyle, imzasıyla gezdirecektim elimden kaçtı.

• quote:

quote:

O akıllılık yaptı süper kupada benimle iddiaya girmedi, 3 ay Gs amblemiyle, imzasıyla gezdirecektim elimden kaçtı.

göster kaç konu açılmış kaçında haklı çıkmışım

1 e 5 oran vereyim mi senin acını anlıyorum

20 Ekim 2015; 14:14:38 tarihinde SetrekiaN nicki Furiosa olarak, powerstorm tarafından değiştirilmiştir
    9 Aralık 2014; 12:30:17 tarihinde Natalie D. nicki SetrekiaN olarak, powerstorm tarafından değiştirilmiştir
    2 Mayıs 2014; 23:11:43 tarihinde Jennifer L. nicki Natalie D. olarak, Güven tarafından değiştirilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 18 Ağustos 2016; 17:20:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

quote:

göster kaç konu açılmış kaçında haklı çıkmışım

1 e 5 oran vereyim mi senin acını anlıyorum

20 Ekim 2015; 14:14:38 tarihinde SetrekiaN nicki Furiosa olarak, powerstorm tarafından değiştirilmiştir
    9 Aralık 2014; 12:30:17 tarihinde Natalie D. nicki SetrekiaN olarak, powerstorm tarafından değiştirilmiştir
    2 Mayıs 2014; 23:11:43 tarihinde Jennifer L. nicki Natalie D. olarak, Güven tarafından değiştirilmiştir

Ben haklısın, haksızsın demedim ki süper kupada elimden kaçtın dedim.Final oynamak amatör takımların işi değil bunu sende çok iyi biliyorsun tabi.

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    canım benim ben bölüm uzaklaştırmasına iddiaya girmen

Rai Gy gibi derbi maçlarda iddiaya girerim avatar imza vs tutmamazlığım olmadı sorabilirsin ona

ama senin '' yememiş ki '' süper kupa da iddiaya girmemişsin
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Ben kazanacağım iddiaya girerim tek maç hazırlık maçına girmem

Hadi gel şampiyonluğuna girelim
  • Boşuna iddiaya girmeyin. Bjk 3.lüğe düşsün Yener zaten ortalıktan kaybolur.
  • quote:

Boşuna iddiaya girmeyin. Bjk 3.lüğe düşsün Yener zaten ortalıktan kaybolur.

gökten kemik yağacak duasına çıkanlara acıyorum olur bekle 3.

aralık ayını görün ondan sonra konuşun bunu da hortlat

@Andres Escobar imam burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 19 Ağustos 2016; 23:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Boşuna iddiaya girmeyin. Bjk 3.lüğe düşsün Yener zaten ortalıktan kaybolur.

gökten kemik yağacak duasına çıkanlara acıyorum olur bekle 3.

aralık ayını görün ondan sonra konuşun bunu da hortlat

@Andres Escobar imam burada

Hahaha yıllardır 3. oluyorsunuz, duaya ne gerek var.

Her konun fail yahu.
  • Bu konudan güzel malzeme çıkıcak.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.