Şimdi Ara

Atiba Gitti Sosa Gitti Gomez de Gidecek Takım Dağıldı(Yanlış Anons Daha İyisi Gelecek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atiba Gitti Sosa Gitti Gomez de Gidecek Takım Dağıldı (Yanlış Anons Daha İyisi Gelecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 19 Ağustos 2016; 23:52:49 >

• Bu nası konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomez gitti bjk sosaya okadar laf etti o laflardan sonrada affetti sosada ne sağlam karakter varmış başkan sıvadı resmen özür diledi gerçi bunlar olabilir birşey demiyorum ama sonra gelip bjk şöyle karakterli böyle sözünde bi kulüp demeyin komik oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Gomez gitti bjk sosaya okadar laf etti o laflardan sonrada affetti sosada ne sağlam karakter varmış başkan sıvadı resmen özür diledi gerçi bunlar olabilir birşey demiyorum ama sonra gelip bjk şöyle karakterli böyle sözünde bi kulüp demeyin komik oluyo

Karakterli değilde ne ? Başkan 30 açıklama yaptı hiç dinlemedinmi

1- İstediğimız parayı getirecek gidecek
    2- Özür diileyip devam edecek
    3- Kontratı boyunca A2'de sürünecek

Şuan ligde bu hareketi yapıp dik duracak bir başkan daha yok hala laf atma derdindesiniz
  • bak kardeşim,
    ben mardin'de bir köyde 25 yıldır imamlık yapıyorum. bir camiimiz bile yok, köy odasında namaz kılıyoruz. cemaat hiç bağış yapmıyor. bütün bütün bunlar sinirlerimi alt üst etmeye yetiyor. köşede birikmiş paramla limitli internet aldım. sonra bu siteyle tanıştım. bu site bütün sinirlerimi alıyordu. ne zaman ki senin başlıklarına rastladım hayatım karardı. 3 haftadır kuran kursundaki öğrencilerim namaz kıldırıyor. senin yüzünden bilgisayarın başından kalkamıyorum. 25 yıllık dini geçmişimi mahvettin. yeter allah rızası için yeter.

• 30 açıklamanın hepsi birbirinden farklı ilk başta yardırıyodu son açıklamada affedilir diyo ayrıca fenerbahçeden alex kadro dışı bırakıldı üstüne sözleşme feshedildi bak örneği var alex en önemli oyuncusuydu fenerin ama aziz dediğini yapıyo geri adım atmıyo beşiktaş devre arası oyuncularla konuşur ayardır şuanki durumlar gomeze yönetim taraftar yardırıyodu şimdi geri gelebilir diye gomezci oldu herkes bak bunlar normal tabiki gomez gelsin bende isterim ama sonra çıkıp bjkliler biz birşey dedikmi ikiletmeyiz gibi konuşmalar yapmasın onlar komik duruyo kendiyle çelişiyolar

• YANLIŞ ANONS PUASDUFHASUDFHA ESPİRİ YAPMIŞ LA GÜLMENİZ LAZIMDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

30 açıklamanın hepsi birbirinden farklı ilk başta yardırıyodu son açıklamada affedilir diyo ayrıca fenerbahçeden alex kadro dışı bırakıldı üstüne sözleşme feshedildi bak örneği var alex en önemli oyuncusuydu fenerin ama aziz dediğini yapıyo geri adım atmıyo beşiktaş devre arası oyuncularla konuşur ayardır şuanki durumlar gomeze yönetim taraftar yardırıyodu şimdi geri gelebilir diye gomezci oldu herkes bak bunlar normal tabiki gomez gelsin bende isterim ama sonra çıkıp bjkliler biz birşey dedikmi ikiletmeyiz gibi konuşmalar yapmasın onlar komik duruyo kendiyle çelişiyolar

Aziz Yıldırım şizofren bir adam kendi egosundan dolayı gönderdi Alexi bir de örnek göstermişsin. Alex ne yaptı ki yaka paça atılmayı hakedecek? Duruş bunun neresinde? Sosa yönetimin kararlılığı karşısında kariyerinin içine etmemek için geri adım attı. Gomezin gitmesini çoğunluk istemiyordu hala istemiyor değişen bir şey yok. Ayrıca oyuncu ayartmanın nası bir şey olduğunu GS ve FB den daha iyi bilen kimse yok bu ülkede, mesela; Maça çıkmayan Emenike gibi yada Necati örnekleri gibi yan oyuncu ayartma konusundaki engin bilgilerinizle bunun oyuncu ayartmak olmadığını adınız gibi olmadığını, sadece laf çarpmak için kullandığı sen de için için biliyorsun. Sürekli şerefi merkez edinen ve edinmeye çalışan bir spor kültürünü niye hep o noktadan vurmaya çalışırsınız ki? gocunmanız neye ? anlatında bilelim...

• BATE41 kullanıcısına yanıt
    Alexin twitterden yazdıkları kadro dışı edilmesine yeterdi ki ben alexi seven birisiyim gitmesinide istemiyodum. Gomez gidince buradaki twitterdeki yorumları görmedin sanırım keza sosa içinde geçerli.

• Beşiktaş ilk günden beri sadece Sosa'nın ayrılmak istemesindeki sebebi eleştirdi. Bu konu her açıldığında, ya özür dileyip devam edecek, ya Beşiktaş'ın istediği parayı getirip gidecek, ya da bir sene A2 takımla antrenmana çıkacak dendi. Sosa özür dileyip Beşiktaş'la devam etmeyi seçti. Bu bağlamda Beşiktaş'ın karakteri ve duruşundan ödün verme gibi bir durumu yok.

Bu da dün akşamki antrenmandan bir kare. Rakip takım taraftarına travmaya bağlı gülünç gelebilir. O yüzden bir kaç saniyeden fazla bakmamaları yararlarına olur.
     Atiba Gitti Sosa Gitti Gomez de Gidecek Takım Dağıldı(Yanlış Anons Daha İyisi Gelecek)

• BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Düz turuncu kramponlar bir bana mı çarık gibi geliyor
  • Ağlatmayın renklileri
  • son durum ne yener gidiyor mu kalıyor mu
  • liverpooldan gol haberi var mı?
  • Gomez dışındakiler sanki bedava gitti. Sosa dan 7.5 milyon euro gelcek. Oraya güzel transfer gelir rahat olun.

• valla 20 m gelsin sorun yok konu yenerin sürekli fail olması daha böyle 5 6 konusu var uplayacağım onlarıda
  • Ama bazı kahin olduğu konularda var

• hocam onun kadar sende konu açsan elbet biri tutar
  • Gomezden 3,5 geliyor :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.