Şimdi Ara

ATi yeniden sahnede; HD 4850 X2 ile hedef GeForce GTX 280 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
24.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BLADE66

yaw bu 4850 X2 nin fiyatı en son ne oldu acaba birde bazı yabancı sitelerin testinde bu ürünle 280 GTX i kıyaslıyorlar biri bunu önde gösteriyor başka site 280 GTX önde gösteriyor kafam karıştı aralarındaki fiyat farkına bakıyorum ATI nin driver sorunu beni korkutuyor

Şu andaki fiyat durumuna göre gtx 280e göre daha iyi bir kart diye düşünüyorum.Youtube'da testlerini izledim driver sorunuda yaşayan yok.Amerikada 300 dolar seviyesinde.Yeni kartların çıkması ile dahada inecektir bence.Bende bu karttan alabilirim.Tabi stoklara girerse.

• quote:

Orjinalden alıntı: BLADE66

yaw bu 4850 X2 nin fiyatı en son ne oldu acaba birde bazı yabancı sitelerin testinde bu ürünle 280 GTX i kıyaslıyorlar biri bunu önde gösteriyor başka site 280 GTX önde gösteriyor kafam karıştı aralarındaki fiyat farkına bakıyorum ATI nin driver sorunu beni korkutuyor

hemen hemen buyun testlerde geciyor GTX280 i donanimhaber video incelemesinde bakabilirsin
  • 5800 x 2 mi bilmem 4 mü geliyo kısa sürede bu konu bile tarih oldu yenileri gedi daha neler olucak bakalım
  • nvidia daha iyi diyolar ama ati havada karada üstündür.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.