Şimdi Ara

## Ati ve Nvidia'nın Sürücü Savaşı ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 93.71 de memory ile ilgili bir problem varmış. Normalde memory hızının yarısını gösterirken, uyumluluk olarak 2 katını göstermeye çalışmışlar. Bu yüzden de overclock edilmesi güç olmuş ve diğer programlar ile de problem çıkarıyor imiş. Rivatuner ve overclock ayarlarından alternate startup daemon özelliğini kullanarak oc yapılıyor.

Bu yüzden düşük skorlar alıyorsunuz. 91.47 ile devam edin.

http://www.nforcershq.com/forum/forceware-9371-32-amp-64-bit-released-vt68227.html?sid=21daaaedd93d72cfb73b845d0975a4a4

• yaw bu ati nin driver problemleri bitmeyecekmi kardeşim..
  • 93.71'i yukledim OC ayarlarını kaydetmiyo.her acmaya yapmak zorundayım.sizde de oylemi
  • 93.71 de cod 2 ve sp4:double agentta shader hatasi verip oyunu acmiyo actigia oyunlarda fps ler kptu bence en kotu nvida driver
  • arkadaşlar bende 6.10 versiyonunun laptoplar için olan mobility versiyonunu vereyimhttp://www2.ati.com/drivers/mobile/6-10-mobile_xp_dd_ccc_enu_36792.exe 33mb şimdi ati sadece belli üreticilerin download etmesine izin veriyor mobile platformlar için misal elinizde casper marka bir laptop varsa bi kontrole takılıyorsunuz ve yukarıdaki dosyanın linkini alamıyorsunuz ama sağolsunlar sağda solda ekliyorlar da bizde nasipleniyoruz buyrun sizde kullanın.
  • nvida kullanıcısıyım 2 ay olmadı 10 a yakın driver indirdim yoq 96.75 yoq 89.81 olmadı 96.96 aynı nokia tel modelleri gibi ah bide dzgn calıssalar bisi demicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: samura92000

93.71 de cod 2 ve sp4:double agentta shader hatasi verip oyunu acmiyo actigia oyunlarda fps ler kptu bence en kotu nvida driver

yapma ya Sp4:double agentta hatamı veriyor.tam yükleyecektimki,senin postunu gördüm,iyi oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanweb

nVidia nın yeni ForceWare sürücüsünü yükledim. 93.71 i.
    Normalde 7600GT ile 610/1660 da 3DMark05 de 6594 puan alıyorken şimdi aynı saat hızlarıyla 730 Puan düşüğü olan 5864 puan aldım.
    Saat hızlarını düşürüp bi tekrar test yapayım.
    Başka test yapan varsa onlarda yazabilirler mi acaba?

bende test ettim 2005 te ama 50puanlık bi düsüs oldu carbonda sanki biraz daha iyi ama ben eski driverima 91.48whql e döndüm yinede ben... 91.6x bi driver daha vardı ama denemedim onu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.