Şimdi Ara

Ati ve Nvidia aynı anakartta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmeliyimki ciddi bir ati hastasıyım ve DX11 çıkması ile ekran kartı update'ti yapmayı düşünüyorum. Ancak bu noktada kararsız kaldıgım bir nokta var oyunlar artık physix desteklemeye başladı ve bu destegi nvidia veriyor sadece, ben bir adet physix destekli ucuz yollu bir ekran karı alsam aynınada Ati tabanlı bir ekran kartı alsam. ikisibi birlikte aynı anakarta taksam ve atiyi ana grafik kartı olarak kullanıp nvidianın physixsini ati üzerimde kullansam olurmu ?

• Olmaz malesef yani 2 tane pci-e slotu olan bir anakarta aynı anda ati ve nvidia kart takacaksın.İkisini de taksan bile sadece birini kullanabilirsin
  • phsyx i bosver daha bişeyi gozukmedi

gozukmezde bu zamana kadar cıkmadıysa.

bekle dx11 li atiden kap
  • Azcık bekle , birde anasayfa haberlerini araştır derim.
  • baya geçmiş hortluyor artık sen zaten kullanıyosndr coktan beri ama evt problem olmaz o şekilde kullanabilrsin nvidia fizik saglar digeride grafik çözer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercingoz

baya geçmiş hortluyor artık sen zaten kullanıyosndr coktan beri ama evt problem olmaz o şekilde kullanabilrsin nvidia fizik saglar digeride grafik çözer...

Dostum bu bugünkü kaçıcnı "hortlattığın konu" acaba?
  • 10 yada 20 olsa ne yazaar çokmu rahatsız oldun dostum:) eski konu baslıklarını merak ettim ve bilgilenmek icinde tek tek bakıyorm madem rahatsız oldn keske yorum yapmaya zahmet etmeseydin:)
  • Merhaba,

Okumak, bilgilenmek elbette guzel birsey... Yazdiginiz pek "bilgilenmek amaci" ile olmamis daha cok "bilgilendirme amaci" ile yazmissiniz ve neredeyse uzerinden 1 sene gecmis, bu kullaniciyi bilgilendirseniz ne olur, bilgilendirmeseniz ne olur? Bu sekilde yaptiginiz forumu kirletmekten baska bir ise yaramaz, benden size nacizane tavsiye...

Tesekkurler,

Hicks
  • donanım habern temizlik sektöründe önemli rol oynadıgını bilmiyodum demekki yönetici olmayan temizlikcilerde varmıs forumu kirli görüp temizlenmesini ön gören...
  • Yavas yavas hepsini ogrenirsiniz...
  • sagol yarbayım:)

Saygılar
  • nie 2 tane anakart kullanmak istiosunki 1 tane düzgün işini gören anakart al olsun bitsin yaw :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blasterreal

Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmeliyimki ciddi bir ati hastasıyım

memnun oldum. ben de diyabet hastasıyım. bu hastalık yeni mi çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 3 Haziran 2010; 21:07:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.