Şimdi Ara

Ati Radeon HD 6350

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bilgisayarımda şöyle bir sorun var,

Sürekli olarak oyun oynarken veya bilgisayar boştayken AMD Ati Driver durduruldu ve Windows bunu başarıyla kurtardı diyo veya daha sonra restart atıyor veya bilgisayar donuyor. Format attım ama maalesef yine aynı driverlarıda güncelledim.

Bilgisayarım daha 1 yıllık.

Özellikler:

Anakart: Pegatron H61

İşlemci: İntel Pentium G840 2.80 ( x2 )

Ram: 8 GB 1.333 mHZ ( 2 Adet 4 GB )

Ekran kartı: Ati Radeon HD 6350

Arkadaşlar sistem 238 Watt enerji istiyor. Ben bundan dolayı Corsair VS450 Serisi Power aldım. ( 450 Watt 80+ )

Ve Power da sorun yok. Daha yüksek Watt isteyen bilgisayarda sorunsuz çalıştırıyor. Yani yetersiz olma gibi bir durum yok.

Sizce neden olabilir? Ekran kartından olabilir mi?

• Neden biliyo musun o ekran kartı aslında yok.
    Şaka bi yana driverlarda sorun olabilir, ya da virüs bulaşmıştır. Yazılımsal bir sorun var yani. Format atarsınız en kötü ihtimal geçer.
  • Sistemin genel olarak guncel oyunlar icin yetersiz anakartin vasat ekran kartinda muhtemelen pasif sogutmali zorlaninca resetliyordur kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sorun genelde ekran kartı aylarca yüksek ısılarda çalışmışsa yada oyuna girerken ısı çok yükseliyorsa ondanda kaynaklanabilir msi afterburner indir ısı değerlerini bizimle paylaş
  • 60 derece iyi mi bosta duruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ClavataHaha

60 derece iyi mi bosta duruyo

Boşta 60 derece mi ?

Biz o değerleri yükte görüyoruz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ekran karti aldim Asus Gt740 GDDR5 128 Bit 2 GB OC direct x 11 Kargoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClavataHaha -- 6 Haziran 2015; 22:00:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.