Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 4870'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu ## (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
15.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 4870 in bayilere gelicek olan fiyatı 299dolar+kdv yani 300$+kdv nin altına satılcağını sanmıyorum. Ben 1 tane aldım yarın elime geçicek ama bayi fiyatı gtx260 dan 40 50 dolar daha aşağıda ve daha yüksek performansda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RhoX

Arkadaşlar 4870 in bayilere gelicek olan fiyatı 299dolar+kdv yani 300$+kdv nin altına satılcağını sanmıyorum. Ben 1 tane aldım yarın elime geçicek ama bayi fiyatı gtx260 dan 40 50 dolar daha aşağıda ve daha yüksek performansda.

4870 daha piyasaya girmedi ; 1 ay sonra piyasaya girecekmiş.
    Sen 3870 almış olmayasın .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tulû

quote:

Orjinalden alıntı: RhoX

Arkadaşlar 4870 in bayilere gelicek olan fiyatı 299dolar+kdv yani 300$+kdv nin altına satılcağını sanmıyorum. Ben 1 tane aldım yarın elime geçicek ama bayi fiyatı gtx260 dan 40 50 dolar daha aşağıda ve daha yüksek performansda.

4870 daha piyasaya girmedi ; 1 ay sonra piyasaya girecekmiş.
    Sen 3870 almış olmayasın .

4870 piyasaya girmedi mi?

O zaman senin kasanın içinde duran kart da ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 5 Ağustos 2008; 21:40:13 >

• arkadaşın kendi kasasındada powercolor 4870 var sanırım x2 ile karıştırdı
  • Ulan bi ben alamadım şu ekran kartını gigatek 10 sonra belki gelir diyo
  • Dağıtıcı firmada son 1 tane wardı ama oem satan yerlerde pek bulunmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: -placebo-

amd kullanıcı dostuymuş peehhh

İntel ve nvidia yapsaydı böyle bir kartı, pardon yapabilseydi diyecektim, kimin gerçekten kullanıcı dostu olduğunu kimin kazık attığını o zaman anlardınız... Üretim aşamalarında neler olup bittiğini bilmeden pahalı demeyin arkadaşım orada çalışan mühendislerinde sosyal yaşama ihtiyacı var bütün günleri loboratuvarda akşama kadar beyin fırtınasıyla geçiyo beyninizi o kadar çalıştırında, becerebilirseniz, tükkettiğiniz iyonların azalması sonucu tıbbi anlamda deliriyomusunuz delirmiyomusunuz görürsünüz... Ohh hiçbirşey üretmeyen ülkeden, kimsenin üretirken neler çektiğini bilmeden laf yetiştirin habire....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Last_Mohican -- 13 Aralık 2008; 17:50:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorceress

Ati doğal olarak 9xxx serisi ile karşılaştıracak.Nvidia Ati'ye al sen şu gtx200 leri bir test et bakalım senin kartlar ne yapıyor diyecek hali yokki

Nvidia nın Ati nin önüne tarih boyunca 1 kez bile geçebildiğini iddaa edebilecek adam varsa, sakın içler acısı cehaletini gözler önüne sermeye kalkmasın....
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.