Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 4800 Serisine Ait Yeni Görseller Hazır ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4870 fazla uzun gözükmüyor..x2 ye kasa yetmediğine göre crossfire yapacaz demektir..
  • 4870 = 2900XT ayni dis gorunus ancak mimarisi degisik

4850 = 3850 ayni ancak mimari degisik kartlarin genel anlaminda tabiki degisiklik var ancak kaba taslak bakildiginda hic bir fark yok gibi

ama benim asil tuhafima giden FX hocanin daha once verdigi bir kartta Atinin artik Premium graphics ibaresinin kullanacak olmasiydi ancak gorunen o ki oyle bir sey yada ben mi yaniliyorum anlayamadim
  • Artık testleri bekliyoruz görsellerden sıkıldık
  • HIS Iceq serisini çıkarsa da biz de ondan alsak.
  • Güzel bekleyeceğiz onu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_town

4870 = 2900XT ayni dis gorunus ancak mimarisi degisik

4850 = 3850 ayni ancak mimari degisik kartlarin genel anlaminda tabiki degisiklik var ancak kaba taslak bakildiginda hic bir fark yok gibi

ama benim asil tuhafima giden FX hocanin daha once verdigi bir kartta Atinin artik Premium graphics ibaresinin kullanacak olmasiydi ancak gorunen o ki oyle bir sey yada ben mi yaniliyorum anlayamadim

ati premium logosunu 4870x2 ye ve 4870e koyacak
  • üstteki resim HD4870 değilmi peki
  • CF 4X destekliyor kartlar üstteki iki çentikten o anlaşılıyor...
    peki altta başka bi çentik daha var o neyin nesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CONSTANTİNE_8905

bunlarla hd3800 serisi karma cf yapılıor mu acaba...

bu soruyu bende sordum fakat hiç birinde cvp alamadım.nedeni henüz bilgi yok.ama şöle düşünüyorum karma yapabilmemiz için ramlerin ddr5 olmaması gerekiyor sannırım.ama aldıgımız haberler ilk cıkan ddr5 modellerinden sonra ddr3 ve 4 de piyasaya sürülecek ki sanırım yapabilecez.benimde beklentim bu yönde bu ay sonu kartlar cıksın umarım cvp alırız beklentiden kurtuluruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

GPU hayvan gibi buyuk

Sen gt280 i görmedin galiba???
  • gercekten de bu sefer ati cok ıyı bır kart cıkardı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark alien

4870 deki çift güç girişi dikkat çekici

İlk çıktığında 3870de de çift güç girişi vardı.
  • hayırlısı olur inşallah hadi bakalım...
  • bunlara kaç watt psu gerekli olur ki??Birde uzunluğu kaç cmdir acaba???
  • klasik ATI işte nvidia gene cıkıp bunu al aşşağı eder merak etmeyin
  • hadi artık hepsi girsin stoklara yaa
  • Bir önceki kartı al, pcbsini az biraz değiştir, biraz uzat üstüne biraz karabiber... Hoppp yeni model hazır. 3870' den çok çok üstün olabileceğini zannetmiyorum. İnşallah yanılırım.
  • cok umutluyum valla bu yeni cikacak kartlardan ,, hem nvidia kiler hemde ati kiler ,, ama ati den daha iyi performans bekliyorum

bu 4870 in kalibini da 8800GTS 320mb ve 640mb versiyonlarin kalibina cok benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhamadko -- 6 Haziran 2008; 17:37:46 >
  • Ati şu kırmızıyı ne de çok seviyor.
  • Vala soğutucusu biraz ICQ serisinden esinlenerek yapılmış gibi inşallah sıcaklıklarıdı uygun düzeyde olur.Yoksa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.