Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 4800 Serisine Ait Yeni Görseller Hazır ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DoMinicSS

quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

Vallaha artık şu sapphire de olmasa farklı bir soğutucuya sahip kart göremicez. Allahtan toxic serisi iyi oluyor.

olurmu ya kendi soğutucusunu kullanan bi dünya firma var arkadaşında dediği gibi his ıceq serisi ati ın en iyi soğutma çözümlerinden. gerçi ati zaten referans fanlarını genelde güzel üretiyo sğutma sııntısı olanı duymadım daha.

sapphire x1600pro soğutması rezalet.sapphire ın genel olarakta soğutma sistemlerini beğenmiyorum.his de kullandım ve his iceq serisini tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orjinalden alıntı: DoMinicSS

quote:

Vallaha artık şu sapphire de olmasa farklı bir soğutucuya sahip kart göremicez. Allahtan toxic serisi iyi oluyor.

olurmu ya kendi soğutucusunu kullanan bi dünya firma var arkadaşında dediği gibi his ıceq serisi ati ın en iyi soğutma çözümlerinden. gerçi ati zaten referans fanlarını genelde güzel üretiyo sğutma sııntısı olanı duymadım daha.

Şakamı yapıyorsun arkadaşım O kadar problemli kişi varken

hadi ya yanılttıysam özür dilerim ben 4 tane ati kart kullandım hiçbirindede sorun yoktu demekki sorunlularıda varmış. gerçekten tekrar özür diliyorum

• bu kartların rakibi 8800gt değildir inşallah yada 9800gt ....yine hüsrana uğratmasınlar bizi
  • çift slot hd4850 de çıkacaktır elbet.
  • yaw bu kartın adam akıllı oyun testlerini ne zaman verecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:MsT:. -- 5 Haziran 2008; 23:57:55 >
  • quote:

bu dediğine kendin inanıyormusun

HİS İCEQ soğutmaların babasıdır hatırlatırım

Gecube'nin olsun Powercolor un olsun farklı soğutmaları vardı 3870 lerde
  • süper artık çıksın piyasaya
  • bu kartın fotografları ne işimize yarayacak bana biri söyler mi? sadece foto başka bişey yok gereksiz konu başlığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: [PASHA]

yaw bu kartın adam akıllı oyun testlerini ne zaman verecekler?

kart daha çıkmadan gerçek testmi bekliyorsun

4870 deki çift güç girişi dikkat çekici
  • bakalım cıksın ne olduğunu göreceğiz!!! ama pek ümitli değilim en azından performans açısından
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz. ATI
  • 1- samsung ddr5 ile anlaşmadı mı bu ati? ben mi yanlış hatırlıyorum... diger ddr5 üreticisi firmayla donatılmış..
    2- 4870te iki adet güc girişi var ben mi yanlış görüyorum.
    3- 4870 3xxx serisi ile karma cf olacak mı? (genelde eski seriler oluyor ama soruyum dedim)
    4- his inşallah erken cıkartır gene asus almak zorunda kalmayalım...

saygılar...
  • 4870 tam tamına bir 2900 canlandırması gibi üzerindeki desenler eksik sadece :D:D gayet güzel kartlar....4850 fiyat/performansın yeni kralı olacak gibi 229$+kdv süper rakam ....
  • hele bi çıksın testleri yapılsın bakalım nası bir kart
  • Traş bi kart olacağı kesin Hd2900XT nin 9600gt nin karşısındaki performasını görünce bunlara traş demek gerek nvidianın kartlarına göre...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

1- samsung ddr5 ile anlaşmadı mı bu ati? ben mi yanlış hatırlıyorum... diger ddr5 üreticisi firmayla donatılmış..
    2- 4870te iki adet güc girişi var ben mi yanlış görüyorum.
    3- 4870 3xxx serisi ile karma cf olacak mı? (genelde eski seriler oluyor ama soruyum dedim)
    4- his inşallah erken cıkartır gene asus almak zorunda kalmayalım...

saygılar...

-samsung ddr5 üretimine başlamadı (hızlı üretime)
    -evet 2 güç girişi var
    -olmayacak. 2k serisi ile 3k serisi aynı mimariydi ama 4k serisi farklı
  • bu kartları sabırsızlıkla bekliyorum...
  • HIS ICE-Q serinin fanları standart fanlardan ben pek farkını göremedim.aynı şekil de duruyor üzerinde sadece fan biraz abartı olsun diye büyültülmüş. yine çift slot. ICE-Q ya para vermektense standart olanını alırım.
  • oha gpu baya büyümüş ati bu sefer turnayı vurdu gözünden galiba
  • quote:

HIS ICE-Q serinin fanları standart fanlardan ben pek farkını göremedim.aynı şekil de duruyor üzerinde sadece fan biraz abartı olsun diye büyültülmüş. yine çift slot. ICE-Q ya para vermektense standart olanını alırım.

Kendi cevabını kendin vermişsin zaten...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.