Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 4800 Serisine Ait Yeni Görseller Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi Radeon HD 4800 Serisine Ait Yeni Görseller Hazır ##

ATi Radeon HD 4870

AMD-ATi'nin 23 Haziran'da duyurmaya hazırlandığı Radeon HD 4800 serisiyle ilgili geri sayımın başladığı şu günlerde yeni görsellerde gelmeye devam ediyor. 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan RV770 gpu'su üzerine kurgulanan HD 4800 serisi dahilinde şimdilik pazara iki model sunulacak. AMD-ATi'nin anons edeceği yeni modelleri HD 4850 ve HD 4870 olacak. 256-bit bellek veri yoluna sahip olan iki modelden HD 4850, 512MB GDDR3 bellek ile HD 4870 modeli ise 512MB GDDR5 bellek ile kullanıma sunulacak. DirectX 10.1 desteğine sahip olan kartların 480 adet paralel işlem birimiyle donatıldığı da biliniyor.

ATi Radeon HD 4850

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 6 Haziran 2008; 11:52:12 >

• Güsel
  • Merhabaa RV700
  • bende istiyom mühendislik örneği
  • uzun mu biraz ?
  • GPU hayvan gibi buyuk
  • bunlarla hd3800 serisi karma cf yapılıor mu acaba...
  • 4870 fanı 2900 xt yi hatırlattı, ama bu sefer daha başarılı bir kart bekliyor herkes AMD den. Umarım gtx 280 serisinden çok geride bir performans göstermez
  • kart kac cm
  • Güzel görünümü var inşallah iyi iş çıkarır
  • Ben 1 GB GDDR5 ile bekliyordum 4870'i? Acaba bir haberi mi kaçırdım, yoksa 512 MB GDDR5 ile gelmesi beklenmeyen birşey miydi? Evet fanı 2900XT'nin biraz daha büyük hali gibi.(İçindeki soğutmanın tamamı bakır olmuş galiba)
  • Güzel görünüyo kart performansıda iyi olursa çok güzel olur (performansınında iyi olcandan eminim m)
  • Vallaha artık şu sapphire de olmasa farklı bir soğutucuya sahip kart göremicez. Allahtan toxic serisi iyi oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

Vallaha artık şu sapphire de olmasa farklı bir soğutucuya sahip kart göremicez. Allahtan toxic serisi iyi oluyor.

Neden? HIS beyenmiyor musunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

GPU hayvan gibi buyuk

gtx 280 nerdeyse bunun 2 katı
  • Gösterip gösterip canımızı çektiriyorlar. Artık çıksa da bizde alsak.
  • Bu sefer ATI iyi iş çıkaracak gibi. Fiyat avantajı ATI deolacak gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _kerem

quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

GPU hayvan gibi buyuk

gtx 280 nerdeyse bunun 2 katı

ati de nvidia gibi gpu nun üstüne metal(her ne .oksa) kaplama yapsa buda büyük görünür
    mesela:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 6 Haziran 2008; 0:00:41 >

• quote:

Vallaha artık şu sapphire de olmasa farklı bir soğutucuya sahip kart göremicez. Allahtan toxic serisi iyi oluyor.

olurmu ya kendi soğutucusunu kullanan bi dünya firma var arkadaşında dediği gibi his ıceq serisi ati ın en iyi soğutma çözümlerinden. gerçi ati zaten referans fanlarını genelde güzel üretiyo sğutma sııntısı olanı duymadım daha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoMinicSS

quote:

olurmu ya kendi soğutucusunu kullanan bi dünya firma var arkadaşında dediği gibi his ıceq serisi ati ın en iyi soğutma çözümlerinden. gerçi ati zaten referans fanlarını genelde güzel üretiyo sğutma sııntısı olanı duymadım daha.

Şakamı yapıyorsun arkadaşım O kadar problemli kişi varken

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.