Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 3850 X2'den Çıplak Pozlar ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya madem bu 3850 nin boyutu cift gpu lu boyle neden teklisinide bu kadar buyuk yaptılar madem sıgıyo kucultselerdi ya kocaman hardiske deyicek nerdeyse
  • Benim browser zararlı içerik olduğu için açmıyor haberi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafad66

quote:

Orjinalden alıntı: YasiKa

Her şey meydanda

yiğidin malı meydandadır

Hayvanın malıda meydandadır
  • AMD/ATI mühendisleri gerçekten çok iyi tasarımlara imza atıyorlar.kart bu haliyle daha bi albenili sanki.
    fiyat daha düşer ancak şu an için bence yüksek. 300$ altına biraz düşmeliki rekabet tamamen kızışsın.bu karttan CF yaparsak büyük ihtimalle HD3870 in tozunu attırabiliriz.
    9600GX2(9600GT SLI) gelirse hiç şaşırmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Bu çift GPU iyice tuttu yani!!!

+1
  • quote:

tutmasına tuttu da.. 9800gx2 dısında diğerlerinin performansı yalan.. diğerleri dediğim 3870x2..
  • Fx Abi başlık süperdi walla çok güldüm çıplak pozlar felan millet meraklandırıyorsun :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hzrcn

quote:

tutmasına tuttu da.. 9800gx2 dısında diğerlerinin performansı yalan.. diğerleri dediğim 3870x2..

sanki 3870x2 ile sadece mario oynayabiliyormuşuz gibi konuşmuşsun.
    ati tek karttaki zayıflığını 55nm ve tek pcb ile çift gpulu kartlar üzerinden dengelemeye çalışıyor.ayrıca crossfire sli dan daha iyi bir durumda ve bu avantajını da sonuna kadar kullanmanın peşinde.
    ati performans kartı üretemiyor belki ama f/p kartları ile bu durumu kurtaracak gibi.

hem 2 şirkette ekran kartlarının geleceği çoklu gpuda dediği halde x2lere karşı bir tutum sergilemek saçma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Çok ateşli

harbi öyle aşık oldum evlendirin benicidden çok güzel bir görüntü var ama sanırım psuyu sömürecek 2tane güç girişi var yaww
  • quote:

Orjinalden alıntı: hzrcn

quote:

bence asıl 9800GX2 o fiyatı ile yalan... (perf. bazen işe yaramıyo)
  • çift çekirdekli gpu lar çıkmadan bu ekran kartları satın alınmaz single karta devam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NorthShield

Konu dısı biraz ama 9600GTx2 cıkarsa baya bi tutar anakartında SLI desteği olmayan arkadaslar alır diye düşünüyorum... bu karta direk rakip olur...

Aslında 3850X2 8800GT GTS g92 fiyatı arası bi fiyata cıkarsa osaman çok üzel satar... bece ati en basta bunu yapıp 8800Gt nin önünü kesmeliydi....

sen bana nvidianin 1 tane kartini soyle tek pcb ye 2 gpu koyabildigi ben de sana o dediginin ne kadar konu disi oldugunu soyleyeyim.

quote:

bece ati en basta bunu yapıp 8800Gt nin önünü kesmeliydi....

meli mali intelin bir turlu amd yi batiramadigi gibi di mi?biri batarsa kartel olur yanariz... trost diye bisi duydunuz mu siz hic?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Orjinalden alıntı: NorthShield

Konu dısı biraz ama 9600GTx2 cıkarsa baya bi tutar anakartında SLI desteği olmayan arkadaslar alır diye düşünüyorum... bu karta direk rakip olur...

Aslında 3850X2 8800GT GTS g92 fiyatı arası bi fiyata cıkarsa osaman çok üzel satar... bece ati en basta bunu yapıp 8800Gt nin önünü kesmeliydi....

sen bana nvidianin 1 tane kartini soyle tek pcb ye 2 gpu koyabildigi ben de sana o dediginin ne kadar konu disi oldugunu soyleyeyim.

quote:

bece ati en basta bunu yapıp 8800Gt nin önünü kesmeliydi....

meli mali intelin bir turlu amd yi batiramadigi gibi di mi?biri batarsa kartel olur yanariz... trost diye bisi duydunuz mu siz hic?

Nvidianın 2 GPU yu bir karta koymak gibi bir başarımı olamadı daha... ve bu konuda Nvidianın teknoloji olarak Atinin gerisinde kaldıgını birçok konuda yazmıştım...
    Konu dışı dememin amacı 3870X2 ye 9800GX2 ile cvp verdi 3850x2 yede 9600GTX2 ile cvp verebilir demekti...

trost diye bişey duymadım o yazdıgında ne anlatmak istediğinide anlayamadım... ama şunu söyleyim hiçbir firmanın batması bize yaramaz rekaber herzaman bize iyi fiyatlar sunar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

çift çekirdekli gpu lar çıkmadan bu ekran kartları satın alınmaz single karta devam.

GPU lara cache eklendiğinde dediğini dikkate alabilirler.
  • Başlık süperrrr
  • ati 55nm nin avanyajıyla çift gpu konusunda becerilerini sergiliyor bu kart 3870x2 den daha çok ses getireceğe benziyor
  • Çok ateşli f/p'da...
  • hehe başlık güzel hakikatenHaberde güzel
  • Ati x2 olayını iyi tutturdu nvidia kullanıcısı olarak Ati hastasıyım.Her Gpu'nun x2'sini çıkarıp uygun fiyattan kullanıcıya sunarsa ati Tr piyasasını alt üst eder diye düşünüyorum.Hemen hemen her evde CF yapılır az paraya çok performans alınır.Tabii cüzdanı kabarık olanlar 9800GX2 alabilir Haber için teşekkürler...
  • quote:

3850 X2 ile veya başka bir kartla da olsa, 8800 GT 512 MB'nin önünü kesmesi gerekiyor, dediğiniz çok doğru.

En azından, 8800 GT 512 MB önermeyip 3870'i de rahat öneremeyen benim gibiler için bir kurtuluş olurdu bu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.