Şimdi Ara

ATI RADEON 7350 Ekran kartım var oyunlarda nasıl performans alırım? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
49.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler pc den iyi anlayanlar drr3 ekran ben buna drr5 takabiliyormuyum?
  • tmm arkadaşlar kabulleniyorum peki ozaman bana bir ekran kartı önerin sistemim tekrar yazıyorum

İşlemci Modeli Core™ i5
    İşlemci Hızı 3,2 Ghz
    İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Intel® Turbo Boost ile 3,60 GHz
    Ön Bellek 6 MB
    Bellek 6 GB
    Bellek Hızı 1333 MHz
    Bellek Türü DDR3
    İşletim Sistemi Windows 8
    Disk Kapasitesi 500 GB
    Sabit Disk Arabirimi SATA
    Disk Dönüş Hızı 5400 rpm
    Ekran Kartı ATI HD7350

ne önerirsiniz söyleyin bakalım sınır 350 tl arkadaşlar :D
  • HD7350 aslında restore edilmiş HD5450dir ve güncel bazı kartlar ile teknik özelliklerinin karşılaştırmasını görmektesiniz:

Performansa iyi etki edebilecek bazı özellikleri yeşil ile işaretledim.

ATI RADEON 7350 Ekran kartım var oyunlarda nasıl performans alırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 5 Ağustos 2013; 23:48:02 >
  • mobil 3cü sayfaya kadar okudumm

geri veresim geldi demissin. abicim sansin varken niye vermedin?

buyuk ihtimal eski bilgisayarinda kotuydu ondan farketmedin.

bwnim bi arkadasim var. adam intel e2180 in grafik birimini kullanıyor. adam gta san andreasta ates ediyor yarim saniye sonra ates etmis gibi oluyor. ve isin komik tarafi, oyunu akici oynadigini saniyor.

bence seninde durumun boyle.

bence netten bi 400 watt psu al. bide 7770. suankinden katkat fazla iyi oyun oynarsin. hele 1280x720 gibi bi cozunurlukte oynuyorsaniz ultrada acarsiniz bir cok oyunu.

hadi eyvallah.

edit: kasadaki psu 450 watt ustu ise is gorur sanirim. altida is gorebilir ama bilgili arkadaslara sor sistemi riske atma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossguard -- 6 Ağustos 2013; 0:11:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum zaten çözünürlük 1024x768 oynamıssın o yüzden fazla sıkıntı olmaz ve mw3 zaten abartılacak bir oyunda değil ben ati readon 3850 agp kartımla bile oynadım o oyunu ve gta 4 te işlemciye yüklenen bi oyun işlemcin iyi olursa rahat gta 4 oynarsın
  • THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    merak ediyorum da, acaba insanlar seni sisteminden ötürü takdir ediyor mu ve ettiginde de çok seviniyor musun? titan için üç bin lirayi gözden cikaran adam enayi degil, bu çocuk karar bir sistem alip ekran kartini düsünmedi diye enayi öyle mi? hadi lan oradan. senin sisteminde sadece ekran kartin 1000 lira, komple sistemin en az 7000 lira. ben 7000 lirayla üç ayda 200 kadinla beraber olurum yeminle. sen de gta v oynarsin. bazi seyleri öyle abartiyorsunuz ki abiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inzar11 -- 26 Ağustos 2013; 15:15:08 >
  • Casper i?te karde?im ne bekliyodun :)
    3770 i?lemcinin yanyna 7350 vay anasyny :)
    benim atlhon 2 x2 270 i?lemcinin yanynda 5670 var:)
    O pcyi geri gönderebiliosan gönder,yada bütçe söle sana power supply ile iyi bir ekran karty tavsiye edelim..
  • Cassper almışsın helede :S:S Valla keşke almasaydın :SS
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerrow12097

http://www.youtube.com/watch?v=KT-0bSw-FRY&feature=youtu.be

izle bu arada video kalıtesi düşük tel çektim için...

bu arada battlefield 3 açabiliyor gömdüğünüz kart!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: KomançeroKazım

arkadaşlar geçen gün yeni casper bir kasa satın aldım . Özellikleri : ram 6 gb , Cpu : İntel Core i3 2130 3,40 GHz , 1 gb Atı radeon hd 7350 . Ayrıca toplam ekran kartı belleği 3gb . Windows 8 kullanıyorum . Acaba oyunlarda kasma sorunu yaşarmıyım ? Bazı yerlerde Ekran kartımın oyunlarda iyi performans vermediği yazıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim

O ekran kartı oyun kelimesinin 0 sunu bilmez.Ayrıyetten yerine başka ekran kartı alabilirsiniz.

O işlemciye HD7870 7850 gibi kartları takabilirsiniz.Oda full oc da.
  • forumu okudum ama çoğu kişi casperi almadığı halde oradan buradan duyduğu cümleleri burada tekrarlıyor 1.5 yıldır kullanıyorum bu bilgisayarı şuana kadar 1 kere dahi bilgisayara reset atmadım tek sorun ekran kartı ama bazı kişiler casperi çok kötülüyor ve bilmediği halde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymaniacz -- 6 Eylül 2013; 16:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerrow12097

1086 aldım bimeks ten şimdi toplama diyeceksin zaten i5 işlemci 650 700 lira :D

amd işlemci önerirdiler ama daha performanslı bi sistem olurdu
  • aerrow12097 A kullanıcısına yanıt
    hazır bılgısayardakı ıslemcılerde farklıdır kardesım i5 işlemci fiyatlarını 650 700 tl dayanarak soylıyemessın soket yapıları vardır cogunlukla casper 1156 soket anakartlar kullanır ve üstüne entegre edılmıs ıslemcılerden faydalanır büyük ihtimalle senın işlemcinde i5-650 dir büyük ihtimal casper adam kullanmayı cok ıyı bılıyo :D milleti İ lerle kandırıyolar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1724950 -- 6 Eylül 2013; 17:41:14 >
  • casper demeyin la bana bazı firmalar ürün ucuz olur teknik servisten parayı vurur casper ikisinden parayı vuruyor bizzat yaşagıdımız olay ünv:
    ark casper bil almış servise yolladık bulunduğumuz yerde yok diye istan. bilin alınalı 2 ay olmuş win baştan yüklenecek birde temizlenecek denmiş çok tozlanmış 2 aylık bil ne tozlanacak aynı evde 3 bil var ark onay vermiş 120 tl+ kargo bizde bu olay 2009 gerçeklerşti onadan sonra casper uzakdurdum zaten bu forumu takip eden biri hazır bil alınmıyacağını bilmesi lazım yaninda verilin 150 tl : yazıcı, modem, kulaklın falan aldanıyorlar(150tl çok oldu sanırım 50 olsun)
  • casper, exper gibi markalar gerçekten vasat ötesi ürünlerle, değerini etmiycek fiyatlara ürün satıyorlar ve ürünün arkasında durmuyorlar, burda bir üye var önceki mesajlarda dikkatimi çekti sırf bu konuya girip casper ı savunmak için üye atmış 20 mesajı var 17 si bu konuyla ilgili, kesin Casper çalışanı böyle olayları anlayabilmek lazım
  • Legolas4 kullanıcısına yanıt
    Ben bf4ü full ayarlarda oynuyorum mk siz daha neyin tribindesiniz lan iki bilmiş gibi konuşup prim yapacaklar kendilerince sen merak etme kardeşim ekran kartın iyi bi kaç bişey lazım onlarıda ben sana mesaj atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatsertt

Ben bf4ü full ayarlarda oynuyorum mk siz daha neyin tribindesiniz lan iki bilmiş gibi konuşup prim yapacaklar kendilerince sen merak etme kardeşim ekran kartın iyi bi kaç bişey lazım onlarıda ben sana mesaj atarım

360x240 da mı oynuyorsunuz acaba? Eğer kanıt ile gelebilirseniz ben dahil herkes özür dileyecektir.Tabi aşırı düşük saçma sapan çözünürlüklerde veya 10 fps ile oynuyorsanız birşey diyemeyeceğim/
  • kardeşim 1 gb ati redaon hd7350 ayrıca toplam 3 gb ekran kartı var diyorsan o ekran kartı paylaşımlıdır
    dxdiag a baktığında ati redaon hd7350 yi gösterir
    iyisimi sen önce iyi bi araştır bilgisayarı
    masaüstüne sağ tıkla nvidia denetim masasına veya amd herneyse tıkla
    orda yazar
    paylaşımlı ekran kartları oyunlarda devreye girer
  • Hocam aynı kart bendede var pc casper 1600 tl ye aldık herşeyi dahil pişman oldum amk 2100 tl ye i5 vardı satıcı kazıkladı steamdan oyun alıyorum daha demin far cry 3 aldım low da bile oynayamıyorum o derece pişman oldum yeni pc alıcam pc yi 300 tl den satıcam acaba alırlar mı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuia

Hocam aynı kart bendede var pc casper 1600 tl ye aldık herşeyi dahil pişman oldum amk 2100 tl ye i5 vardı satıcı kazıkladı steamdan oyun alıyorum daha demin far cry 3 aldım low da bile oynayamıyorum o derece pişman oldum yeni pc alıcam pc yi 300 tl den satıcam acaba alırlar mı diye düşünüyorum.

300 TL ye bırakıyosan ben alırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.