Şimdi Ara

ATI RADEON 7350 Ekran kartım var oyunlarda nasıl performans alırım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
49.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assında oyniyacak oyunda yok bu zamanda . Belli başlı bir iki oyun var Call of Duty ve Crysis bana göre onlarıda bitirdim zaten. Siz hangi oyunları oynuyosunuz çok merak ettim açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansuperman

Assında oyniyacak oyunda yok bu zamanda . Belli başlı bir iki oyun var Call of Duty ve Crysis bana göre onlarıda bitirdim zaten. Siz hangi oyunları oynuyosunuz çok merak ettim açıkcası.

Ben oynayamıyorum ama Millet Battlefield 3 Cod Black ops 2 ac3 mass effec 3 gibi şeyler de takılıyor god of war vesayri
  • 7350yi gördüm ve kespır diye çığlık attım Usta kusura bakma ama hem Dhyi biliyorsun hem de kespır alıyorsun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sistemin cektigi elektirik haramdir çöpe atsan çöpcü almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuĞrA -- 1 Ocak 2013; 22:39:46 >
  • Ekran kartı kötü olabilirde casper diye yaptığınız yorumlar anlamsız bence. Peki iyi performans alacağım ekran kartı önerirseniz sevinirim.Fiyatıyla birlikte tabi.
  • quote:

Ekran kartı kötü olabilirde casper diye yaptığınız yorumlar anlamsız bence. Peki iyi performans alacağım ekran kartı önerirseniz sevinirim.Fiyatıyla birlikte tabi.

inanın yorumların anlamsızlığı casper ın dürdüğü ekran kartından çok daha anlamlı.
  • Yorumları okurken üzüldüm. Ekran kartı tamam güncel oyunlar için yeterli değil ancak millet dalga geçiyor...
  • Çok iyi Windows hoşgeldiniz yazısını oynatır. Masaüstünü gösterir bir de CS 1.6 atmanıza izin verir, sis atan olursa klasik capsi yapıştırır devam edersiniz.
  • fusion işlemcilerin entegre grafik birimi bile bu karttan iyidir gerçekten casper türklerin cahilliğini çok iyi kullanıyor alışmışız skora bakmaya oyuna hiç bakmıyoruz malesef.
  • Arkadaş malesef bu sisteme 1300 TL vermiş :(

http://www.casperstore.net/?urun-2690-Casper-Nirvana-NFH-3220-4L35V.html
  • O kasadaki psu da büyük ihtimal düşük wattlı ve son derece adidir. Yani ona ekran kartı alsan da sorun çıkartır. Neyse tecrübe edinmiş oldun. Bir dahakine aldıktan sonra değil de almadan önce sorarsın foruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

O kasadaki psu da büyük ihtimal düşük wattlı ve son derece adidir. Yani ona ekran kartı alsan da sorun çıkartır. Neyse tecrübe edinmiş oldun. Bir dahakine aldıktan sonra değil de almadan önce sorarsın foruma.

Kasayı açtığı zamanda garanti gidecek oda ayrı bir mevzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MASTERMIND

quote:

arkadaşlar geçen gün yeni casper bir kasa satın aldım . Özellikleri : ram 6 gb , Cpu : İntel Core i3 2130 3,40 GHz , 1 gb Atı radeon hd 7350 . Ayrıca toplam ekran kartı belleği 3gb . Windows 8 kullanıyorum . Acaba oyunlarda kasma sorunu yaşarmıyım ? Bazı yerlerde Ekran kartımın oyunlarda iyi performans vermediği yazıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim

Oyunların menü ekranı gelirse dua et

• banada yardımcı olurmusunuz bnimde nvidia geforce6600gt var pc m nasıl bir kran kartı tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NirceNidya

banada yardımcı olurmusunuz bnimde nvidia geforce6600gt var pc m nasıl bir kran kartı tavsiye edersiniz

Sistem özelliklerini anakartını PSU değerini belirtmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Livermorium

quote:

Orijinalden alıntı: NirceNidya

banada yardımcı olurmusunuz bnimde nvidia geforce6600gt var pc m nasıl bir kran kartı tavsiye edersiniz

Sistem özelliklerini anakartını PSU değerini belirtmen lazım.

işlemci intel core2quad q8200 2.33Ghz ana kart fozconn g31mx ekran kartımda geforce660 gt zaten pc yi 2008 de aldım psu ya baktım 230v yazıyor
  • Şimdi arkadaşlar dalga geçmişsiniz ama bende Casper aldım ve memnunum indirdim ve bitidiğim oyunlar söyle:

Nfs World: En yüksek ayarlarda oynadım(oyun multı oldu için bitmiyor)

Gta Iv: oyunu yüklediğimde ilk oynayışta kasıyordu ayarları en yüksekteydi ayarları orta yaptım ne kötü nede iyi kasma sorunum yok süper

Cs 1.6: dalga geçmeyin sıkıntıdan oynuyorum :D

dün Call of duty modern warfare 3 bitirdim en yüksek ayarlarda oyunu çok beğendim özellikle ekran kalitesine süper oyun yapmışlar ama çok kısaydı 2 gün sabahında bitti oyun...

simdi ise black ops 2 indircem onuda yazarım yani demem oki dalga geçiyorsunuz ama açmadı oyunlar yok söyleyin açamıça oyunu deniyelim görelim bu arada pc sistem özelliklerim

İşlemci Modeli Core™ i5
    İşlemci Hızı 3,2 Ghz
    İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Intel® Turbo Boost ile 3,60 GHz
    Ön Bellek 6 MB
    Bellek 6 GB
    Bellek Hızı 1333 MHz
    Bellek Türü DDR3
    İşletim Sistemi Windows 8
    Disk Kapasitesi 500 GB
    Sabit Disk Arabirimi SATA
    Disk Dönüş Hızı 5400 rpm
    Ekran Kartı ATI HD7350

kasayı ben 1086 almıştım şimdi 1129,00 TL olmuş...

• aerrow12097 A kullanıcısına yanıt
    bende 8 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Hiç bir sıkıntım olmadı istediğim bütün oyunları rahatlıkla oynadım.
  • Bak şuna sinir oluyorum yok o giriş seviyesınde kart at çöpe at yok efendım o kart yok deneyen varsa konuşşun benım kanıtlarım var atıarım video ları sorun deyil denemeden ne konuşuyorduzunuz ya en gıcık oldum şeydir derler ya gözümle görmeden inanmam isterseniz video atım mw3 atım video gta ıv farketmez
  • her oyunu açmaz açtıklarını da lowda açar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.