Şimdi Ara

## ATi Oyun Dünyasının En Büyüklerinden Blizzard İle İşbirliğine Gidiyor ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
5.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

quote:

Orjinalden alıntı: daemonica

quote:

Hemde ea ve ubisoftla karşılaştırma bu dev firmaların yanında blizzard çoluk çocuk kalır hatta activision dan da iyi dersiniz öyle sanmaya devam edin

hahahha... yoruma gel....
    kusura bakmayın ama bu lafınızdan bilgisayar oyunlarından ZERRE anlamadığınızı, pc oyunu nedir, ne değildir bilmediğinizi rahatlıkla anlayabiliyorum.
    blizzard, virgin interactive, westwood, black isle, bethesda softworks... bunlar efsane oyun firmalarıdır. çünkü çıkarttıkları oyunlar 10 sene sonra bile aynı ilk günkü heyecan ile oynanabilecek müthiş oyunlardır...
    kaçınız 2 sene sonra crysis ya da call of duty 4 oynayacak acaba?

Önce yorumuna bak sonra kendi haline gül

Crsysis ve cod4 e laf söyledin ya esas senin birşeyden anladığın yok pc oyununun kitabını yazarım ve sana ders veririm cod2 ve cod4 her zaman multiplayer olarak oynanacak bir oyun disket oyunlarıyla başladım ben bu işe dünkü çocuksun yaşım 38 bilmediğin kadar oyun oynadım ve oynamayada devam ediyorum

Hocam boşver boşuna sinirlenme bunun için.

hocam bu ne çelişkidir yaa yaşın 38 ama blizzard'ı küçümsüyorsun.görende seni dünkü bebek sanır ama büyük çalişki bu hayret ettim.Hiç mi oynamadın blizzard oyunları?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: daemonica

quote:

Hemde ea ve ubisoftla karşılaştırma bu dev firmaların yanında blizzard çoluk çocuk kalır hatta activision dan da iyi dersiniz öyle sanmaya devam edin

hahahha... yoruma gel....
    kusura bakmayın ama bu lafınızdan bilgisayar oyunlarından ZERRE anlamadığınızı, pc oyunu nedir, ne değildir bilmediğinizi rahatlıkla anlayabiliyorum.
    blizzard, virgin interactive, westwood, black isle, bethesda softworks... bunlar efsane oyun firmalarıdır. çünkü çıkarttıkları oyunlar 10 sene sonra bile aynı ilk günkü heyecan ile oynanabilecek müthiş oyunlardır...
    kaçınız 2 sene sonra crysis ya da call of duty 4 oynayacak acaba?

Önce yorumuna bak sonra kendi haline gül

Crsysis ve cod4 e laf söyledin ya esas senin birşeyden anladığın yok pc oyununun kitabını yazarım ve sana ders veririm o bahsettiğin firmaların hepsini biliyorum hepsi mazide kaldı bahsettiğin cod2 ve cod4 her zaman zevkle multiplayer olarak oynanacak bir oyun disket oyunlarıyla başladım ben bu işe dünkü çocuksun yaşım 38 bilmediğin kadar oyun oynadım ve oynamayada devam ediyorum

madem yaşınız 38 ve disket oyunları ile başladınız bu işe, blizzard gibi bir firma için nasıl "çoluk çocuk" diyebiliyorsunuz anlam veremiyorum.
    ha "bilgisayarları çok zorlayan oyunlar yapmadığı için ati'nin blizzard ile anlaşmasının pek önemi yoktur." gibi bir yorum yapsaydınız, tamam eyvallah haklısınız derdim. ama bu yorumunuza sessiz kalamam.
    kaç kişi 2 sene önce çıkan call of duty 1, far cry veya doom3 gibi oyunları hala keyif alarak oynuyor acaba merak ediyorum. (gerçi doom3 ve far cry benchmark kriteri olarak hala kullanılıyor yeni ekran kartlarının testleri için ). fakat şu "çoluk çocuk" olan blizzard'ın 8 sene önce yaptığı diablo 2 lord of destruction ise battle.net üzerinden hala büyük bir kitle tarafından oynanıyor.
    iddia ediyorum, bundan en geç 3 sene sonra, şu an ağzımızın suyunu akıtan grafiklere sahip pek çok oyun da sadece ekran kartı benchmarkı için kullanılacaktır. iyi grafikli oyun yaparak, bilgisayarları çok zorlayan oyunlar yaparak iyi oyun firması olunmuyor.
    ayrıca dünkü çocuk olduğumu nereden çıkarttınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 21 Haziran 2008; 22:46:54 >

• Strikeforce, senin Activision Blizzard'dan haberin yok galiba

oku öğren biraz

http://oyun.pclabs.gen.tr/haber/electronic-artsa-rakip-activision-blizzard/
    http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/7123582.stm
  • Blizzard hakkında ne kadar ilginç yorumlar yapılıyor. Şimdi çağırırım bütün Türk WoW oyuncularını, kan çıkar burda
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry
    hocam bu ne çelişkidir yaa yaşın 38 ama blizzard'ı küçümsüyorsun.görende seni dünkü bebek sanır ama büyük çalişki bu hayret ettim.Hiç mi oynamadın blizzard oyunları?

Ben blizzard ı küçümsemiyorum sadece yenilikçi bir firma değil zamanında starcraft diablo çok oynadım ben rpg veya frp tarzı oyunlardan hoşlanmam diablo 2 veya wow hala oynanabilir bu onun çok güzel olduğundan değil az sistem kaynağı kullanmasından ve alışkanlık oluşundan kaynaklanıyor şimdi age of conan çıktı ve wow dan daha güzel ayrıca warhammer online çıkıyor yakında
  • quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

Blizzard hakkında ne kadar ilginç yorumlar yapılıyor. Şimdi çağırırım bütün Türk WoW oyuncularını, kan çıkar burda

Haha Blizzard bu işin en başında yıllarım diablo kapışmakla geçti onu keserek büyüdük bir çoğumuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 21 Haziran 2008; 18:01:04 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lapry

Ben blizzard ı küçümsemiyorum sadece yenilikçi bir firma değil zamanında starcraft diablo çok oynadım ben rpg veya frp tarzı oyunlardan hoşlanmam diablo 2 veya wow hala oynanabilir bu onun çok güzel olduğundan değil az sistem kaynağı kullanmasından ve alışkanlık oluşundan kaynaklanıyor şimdi age of conan çıktı ve wow dan daha güzel ayrıca warhammer online çıkıyor yakında

bu yorum ustune ne soylense boş...30 yıl ama oylede bos 30 yıl OYUN ADINA!
    AZ SISTEM KULANIYOR ONDAN_-buda diger bir yanlıs o zmn yenı oyunlar hepten yandı cok sıstem kulanıyor hyatta tutulmaz-sevılmez.
    kendi kendiini tezını curutmussn ALISKANLIK YAPIYOR DEMISSIN ee bu nasıl iş o zmn sen neyi savunuyodun!

• bir oyunun çok veya az sistem kaynağı kullanması, o oyunun kalitesi hakkında ipucu vermez. çok müthiş grafiklere sahip olmasına rağmen içi bomboş olan nice oyun gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 21 Haziran 2008; 21:18:30 >
  •  ## ATi Oyun Dünyasının En Büyüklerinden Blizzard İle İşbirliğine Gidiyor ##

ATI online oyunlara ilgi duyuyo sanırım.
  • hadi hayırlısı, nvidia dan ati ye geçme planları olan birisi olarak ben WOW oynamayı çok isteyip zamanım olmadığı için oynayamasamda, 4870 ya da 4870x2 ile iyi işler çıkarcam gibi , saol ati , saol fx.57
  • benim gönlümde taht kurmuş firmadır bilizard hayırlısı olsun diyelim.
  • Blizzard oyun piyasasindaki en koklu birkac oyun firmasindan birisidir dahasi baska hicbir firmaya benzemez.

Dunya uzerinde en iyi, en uzun soluklu, oynanabilirligi en ust seviye oyunlar hep bu firmadan geldi.

Starcraft, Korenin milli sporu
    Warcraft, en cok taninan mmog,
    Diablo, baska bir efsane,

Oyle sobun kopugu gibi oyun yapmaz blizzard, 3-4 tane oyun adini gorup de firma hakkinda yorum yapmadan once bu oyunlarin ne kadar buyuk bir kitle tarafindan oynandigini da arastirmak lazim.

Dunyada hangi oyun 10. senesinde halen buyuk bir ilgiyle oynaniyor STARCRAFT disinda?
    Ustelik bu oyun 256 renk kullaniyor, merak ediyorum bolca konustugumuz CRYSIS 2 sene sonra benchmark disinda kim tarafindan oynanacak...
  • Arkadaşlar Ati'nin Logosu olan bir oyun daha ekliyeyim sizlere, belki ilginizi çeker. Oyunu oynuyorum gayet güzel bir oyun. Quest tarzında yüzde 95 oranlı bir FPS oynamak isterseniz. Aklınızda olsun.

http://masseffect.bioware.com/

Sayfanın en altında Alienware, Ati ve X-fi logoları var.
  • DIABLO III geliyor,http://www.blizzard.com/diablo3/

Diablo III
    Starcraft 2
    Wrath Of The Lich King

Bu 3 oyun ATIya yeter zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orc123456 -- 28 Haziran 2008; 14:23:49 >
  • Sen şuna uykusuz geceler, kıpkırmızı gözler geri geliyor desene
  • ooooff....
    uzun zamandır hiç bu kadar heyecanlanmamıştım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 28 Haziran 2008; 14:24:16 >
  • İşte Diablo III trailier
    Diablo III
  • ATI köşe olcak DIABLO III geldi.

Ben yeni bilgisayar alıyorum demek oluyo bu da. DIABLO III için de 4850 iyi gider sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

ATI köşe olcak DIABLO III geldi.

Ben yeni bilgisayar alıyorum demek oluyo bu da. DIABLO III için de 4850 iyi gider sanırım.

blizzard kullanıcı dostudur. sanmam 4850 falan gerektireceğini..
  • Diablo 3'ü görünce nasıl sevindim anlatamam. Süper bir haber
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.