Şimdi Ara

## ATi Oyun Dünyasının En Büyüklerinden Blizzard İle İşbirliğine Gidiyor ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
5.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ati resmen gümbür gümbür sallaya sallaya gelio tebrikler
  • ATI sen buyuksun..bence en buyuk olmasada (EA games denilen lanet fırma var ) en kalıtelı fırma ıle antlasma ımzaladı..
  • Ati belkide 2 yıl boyunca kendini (farkettirmeden) geliştirdi ve şimdi de bu gelişimi pekiştirme istiyordur!!!

55nm üretimi gpu, video oynatma başarımı, dx10.1 gibi gelişmeleri kartlarına uyguladı!!!

Oysa nvidia 55nm için çalışma yürütüyor!!!

Ati'nin beklediği firsatta buydu belki!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 21 Haziran 2008; 2:34:54 >
  • Bir sürü büyük oyun firmalarının yanında blizzard firmamı zuhahaha
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Bir sürü büyük oyun firmalarının yanında blizzard firmamı zuhahaha

sen hiç oyunu milli spor haline gelen firma gördün mü?
  • quote:

Bir sürü büyük oyun firmalarının yanında blizzard firmamı zuhahaha

eğer blizzard büyük bi oyun firması değilse, diğerleri (EA,ubisoft,...) bakkal dükkanı bile değil.
  • Hemde ea ve ubisoftla karşılaştırma bu dev firmaların yanında blizzard çoluk çocuk kalır hatta activision dan da iyi dersiniz öyle sanmaya devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Haziran 2008; 10:24:34 >
  • Blizzard efsane oyun firmalarındandır.
  • quote:

Hemde ea ve ubisoftla karşılaştırma bu dev firmaların yanında blizzard çoluk çocuk kalır hatta activision dan da iyi dersiniz öyle sanmaya devam edin

ubisoft -ea felen gucunu azımsayan yok ortada ancak sen bıraz farklı bakıosun olaya o kadar-ıkıde bırde ooyun uretıp (ea-ubii gibi) duran bir firma degil blizzard- ince eleyip sık dokuyan bir firama saysan 4-5 oyunu war zaten -senın karsılastırma kiriterin bastan hatalı-soz konusu fırmarın oyunlarını saysan 3-4 haneli rakamlar cıkar ancak kalıcılık onemlıdır-onlarda aynı tabiki onlar devamlı oyun ureterek pıyasadalar tabi soz sahibiler-ornegin diablo bir efsanedir ve benzeri aynı tadda bir oyun cıkmamıstır! kanun gibi sankı adamların oyunu
    nese blizz le ortaklıgı sen kucumseyerek hata yapıorsun- assasın credd oynayabilirsin ancak 8 yıl boyunca oynayamassın bazı efsaneler gibi

• Ah o efsaneler StarCraft Diablo Warcraft bu 3lü unutulmaz hala oynarım
  • bylr tek bisey dicem blizard in 4 oyunu (STARCRAFT-WARCRAFT-DİABLO-WOW) diger firmalarin 40 oyununa bedel gerisi hikaye :)))
  • Anlaştığı firmaya bak. Zaten blizzard 40 yılda bir oyun yapıyor. (Yaptı mı tam yapıyor orası ayrı). Blizzard bir oyun yapana kadar nvidia malı götürmüş olacak zaten. Bir de blizzard'ın oyunları da öyle çok yüksek ekran kartlarıyla çalışacak türden değil. Ati'nin daha çok firmayla anlaşması lazım.
  • ea mea bilmem ben blizzard, raven, id software, bunları bilirim,,

quote:

Orjinalden alıntı: mutku

Anlaştığı firmaya bak. Zaten blizzard 40 yılda bir oyun yapıyor. (Yaptı mı tam yapıyor orası ayrı). Blizzard bir oyun yapana kadar nvidia malı götürmüş olacak zaten. Bir de blizzard'ın oyunları da öyle çok yüksek ekran kartlarıyla çalışacak türden değil. Ati'nin daha çok firmayla anlaşması lazım.

olurmu öle şey hiç, starcraft2 yolda geliyor, çıktığında satış rakamları her zamanki gibi rekor kırcak, hd4800 lerle bundle olduğunu düşün peynir ekmek gibi kart satar ati.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobold -- 21 Haziran 2008; 16:22:46 >
  • Blizzard ilginç bir firma zaten.. Kabaca bakıp bir genelleme yapmak gerekirse..

Yaşı 25 civarı ve üstü, gerçekten oyundan anlayan bir çok kişinin değerini bildiği ve sevdiği en kaliteli oyun firmalardından biridir..

Yaşı 18-20 civarında oyun hayatına konsollarla başlamış, diğer bir arkadaşın dediği gibi fps, futbol ve yarış oyunu dışında birşey anlamayan kitleye birşey ifade etmeyen bir firmadır.. Ha bu kitleyi de kim kaale alır o da ayrı mevzu.. Zaten onlar sayesinde EA gibi fason firmalar zengin oldu ya ben ona yanarım..
  • quote:

Hemde ea ve ubisoftla karşılaştırma bu dev firmaların yanında blizzard çoluk çocuk kalır hatta activision dan da iyi dersiniz öyle sanmaya devam edin

hahahha... yoruma gel....
    kusura bakmayın ama bu lafınızdan bilgisayar oyunlarından ZERRE anlamadığınızı, pc oyunu nedir, ne değildir bilmediğinizi rahatlıkla anlayabiliyorum.
    blizzard, virgin interactive, westwood, black isle, bethesda softworks, 3do... bunlar efsane oyun firmalarıdır. çünkü çıkarttıkları oyunlar 10 sene sonra bile aynı ilk günkü heyecan ile oynanabilecek müthiş oyunlardır...
    kaçınız 2 sene sonra crysis ya da call of duty 4 oynayacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 21 Haziran 2008; 16:59:11 >

• ATI çok iyi bir iş yaptı bence kullanıcı sayısı felaket derecede artıcak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonica

quote:

kusura bakmayın ama bu lafınızdan bilgisayar oyunlarından ZERRE anlamadığınızı, pc oyunu nedir, ne değildir bilmediğinizi rahatlıkla anlayabiliyorum.
    blizzard, virgin interactive, westwood, black isle, bethesda softworks... bunlar efsane oyun firmalarıdır. çünkü çıkarttıkları oyunlar 10 sene sonra bile aynı ilk günkü heyecan ile oynanabilecek müthiş oyunlardır...

Önce yorumuna bak sonra kendi haline gül

Crsysis ve cod4 e laf söyledin ya esas senin birşeyden anladığın yok pc oyununun kitabını yazarım ve sana ders veririm o bahsettiğin firmaların hepsini biliyorum hepsi mazide kaldı bahsettiğin cod2 ve cod4 her zaman zevkle multiplayer olarak oynanacak bir oyun disket oyunlarıyla başladım ben bu işe dünkü çocuksun yaşım 38 bilmediğin kadar oyun oynadım ve oynamayada devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Haziran 2008; 17:09:28 >

• quote:

quote:

quote:

blizzard, virgin interactive, westwood, black isle, bethesda softworks... bunlar efsane oyun firmalarıdır. çünkü çıkarttıkları oyunlar 10 sene sonra bile aynı ilk günkü heyecan ile oynanabilecek müthiş oyunlardır...

Crsysis ve cod4 e laf söyledin ya esas senin birşeyden anladığın yok pc oyununun kitabını yazarım ve sana ders veririm cod2 ve cod4 her zaman multiplayer olarak oynanacak bir oyun disket oyunlarıyla başladım ben bu işe dünkü çocuksun yaşım 38 bilmediğin kadar oyun oynadım ve oynamayada devam ediyorum

Hocam boşver boşuna sinirlenme bunun için.

• Bu arada atinin ortak olduğu oyun şirketlerinin tam listesi ne arkadaşlar
    Valve
    Blizzard

sizin bildiğiniz varmı?
  • quote:

quote:

quote:

Crsysis ve cod4 e laf söyledin ya esas senin birşeyden anladığın yok pc oyununun kitabını yazarım ve sana ders veririm o bahsettiğin firmaların hepsini biliyorum hepsi mazide kaldı bahsettiğin cod2 ve cod4 her zaman zevkle multiplayer olarak oynanacak bir oyun disket oyunlarıyla başladım ben bu işe dünkü çocuksun yaşım 38 bilmediğin kadar oyun oynadım ve oynamayada devam ediyorum

tamam kendini tanıttın tezının devamını eklemeyı unuttmussun...
    ben 30 yılk oyun oynadım bu-su-o fırması ıı degıl bumu!?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.