Şimdi Ara

''ATİ MOBİLİTY RADEON x1700 - COD MW2 sorunu''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus g2p notebook kullanıcısıyım. Ekran kartım Ati mobility radeon x1700.

Call of duty modern warfare 2 kurdum, ama bilindiği üzere ati ekran kartlarında menü ve oyun yazılarında sorun oluyor. Bunu güncellediğimizde düzeliyor.

Lakin benim ekran kartımın en son güncel versiyonunu kendi siteside dahil olmak üzere hiç bir yerde bulamadım.

8.552 (28.10.2008) tarihli versiyonunu yükledim ama sorun düzelmedi, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler.

• Güncel.
  • Güncel.
  • Şimdi ben de baktım ati nin sitesine.Gerçekten x1700 listede yok. x1600 yada x1800 driverını yükleyip denedinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Şimdi ben de baktım ati nin sitesine.Gerçekten x1700 listede yok. x1600 yada x1800 driverını yükleyip denedinmi?

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim.

Şuanda tekrar baktım, ama Atinin notebooklar için sürücü desteği vermediğini söylüyor. Yani x1600-x1800ünde driverları yok.

quote:

Mobility Radeon™ Support for Windows Vista
    All driver and technical support for Mobility Radeon™ products is provided by the original laptop or notebook manufacturer. The drivers that are available for download at ati.amd.com are for desktop products only.

To download Windows Vista Mobility Radeon™ drivers or driver updates for your laptop or notebook product, please visit your laptop or notebook manufacturer's website.

Windows Vista için Mobility Radeon ™ Destek
    Şu anda AMD Mobility Radeon ™ ürünleri için herhangi bir sürücü desteği sunmaz. All driver and technical support for Mobility Radeon™ products is provided by the original laptop or notebook manufacturer. Tüm sürücü ve Mobility Radeon ™ ürünleri için teknik destek orijinal laptop ya da notebook üreticisi tarafından sağlanır. The drivers that are available for download at ati.amd.com are for desktop products only. Bu ati.amd.com de yüklenebilir sürücüleri masaüstü ürünler içindir.

Asusun kendi sitesiğinden de indirdim. Lakin 2007 sürümü. Kendim yabancı bir forumdan buldum ve yükledim 28-10-2008 tarihli olanını. Ama oyunda gene sorun var.

Bu oyundaki sorunu başka türlü çözemezmiyiz.

• O ekran kartıyla o oyun oynanmaz zaten boşver o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

O ekran kartıyla o oyun oynanmaz zaten boşver o zaman.

1280 de medium ayarlarda yeterince akıcı oynayabiliyorum.

Ama yazıların öle olması can sıkıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 1 Aralık 2009; 15:13:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.