Şimdi Ara

ATI için en iyi hızaşımı programı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RadLinker'ı indirdim kurdum ama kısayol atamadı. Program Files kısmındada yok. Yani programı çalıştıramıyorum!

• radlikeri masa ustunde sag tıklayın özellikler/ayarlar/gelismiz yaptiktan sonra radlinker ikonunu goreceksiniz kolay gelsin
  • ati tool kullan salla radlinker i
  • ati toll çok basit ve pratik
  • İyi ben de zaten AtiTool kullanıyordum ancak bilgisayar her açılışında tekrar hızaşımı yapmak zorunda kaldığım için başka programları tercih ediyorum.
  • öyle bir program var mı ki bilgisayarı kapatınca o şekilde kalacak ?
  • Bilmiyorum yok mudur? Açılınca hızaşımlı ayarlardan açılsın. RivaTunerda vardı mesela.
  • powerstrip var, bir kere ayarlıyorsun o kadar, ben monitor hz lerini ayarlamak içinde kullanıyorum, gayet pratik oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soth -- 17 Şubat 2005, 2:42:42 >
  • boş verin bu kadar konuşmaya değmez ati tool en uygunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

öyle bir program var mı ki bilgisayarı kapatınca o şekilde kalacak ?

yaw arkadaşlar güldürmeyin beni.ati tool ayarlarını yapınca windows u her açışında oc ediyor zaten sıfırlan mıyorkiayarları yapmazsanız olmaz tabiii
  • ati tooldada varda neresinde bilmiorum yapanlar var.
    rivatunerdeki gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

ati tooldada varda neresinde bilmiorum yapanlar var.
    rivatunerdeki gibi

öğlen molasında resimleri çekip yollarım herşey açığa çıkar ve bilmeyenlerde öğrenir
  • saolasın
    banada lazmı aslında ama çaktırmıyorum hiç hehehe
  • Ati tool da artı olarak ne var ben driveri 5.1 catalyst kullanıyorum bide rivatuner kullanıyorum atittol kursam bi degisiklik olacakmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaydee

Ati tool da artı olarak ne var ben driveri 5.1 catalyst kullanıyorum bide rivatuner kullanıyorum atittol kursam bi degisiklik olacakmı ?

olmaması lazım çünkü olay kartta bitiyor , bende rivatuner kullanıyorum
  • Omega nın son sürücüsü ve radlinker iyi bence.Kendi kuruyor radlinker ı ve masaüstüne sağ tıklayınca direk radlinker seçeneği çıkıyor.Oyun oynayacağınız zama nordan oc edip başka zamanda normal hak,liyse kullanmak daha kolayıma gitti benim.
  • Ati tool ve Omegadaki o/c programını beğendim. ati toolu daha çok tabi. Artifact scan flanda var.
    Bide eğer hızları sabitlemek istiyorsanız Biosunuzu bir diskete çekip Ati RAbit bios editor diye bir program olması lazım. onunla istediğiniz hızlara modlayıp, Modlu biosu geri ekran kartına çekebilirsiniz.

Herhangi Bir sorumluluk kabul etmiyorum
  • riva tuner da var çok iyi bi program hemde bilgisayarı kapatıp açıncada aynı şekilde kalıyo ...ben tamamen o/c ciyim ama bu riva tner beni memnun etmeyi başardı gerçekten iyi bi ayzılım şimdiye kadar hiç bi sorun yaşamadımwww.guru3d.com un download bölümünden indirebilirsin...
  • ati tool ilede bilg. açılıp kapanınca aynı değerler kalıyor şöyleki ikinci ekrana(üstteki resim) sağ altta settings sorada üstte startup u seçerek gelebilirsiniz.vede ordaki şıkları işaretlerseniz windows açılışta atitool sizin değerlerinizle açılıp kendi kendine kapanıcaktır yani sizin değerleriniz sürekli kalıcaktır.
    NOT:ikinci resimde en üstteki seçemekte kendi oluşturduğunuz ayarları seçmeyi unutmayın.bendeki 2 diye gözüküyor.default kalmasın orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 18 Şubat 2005, 0:51:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: seso81

ati tool ilede bilg. açılıp kapanınca aynı değerler kalıyor şöyleki ikinci ekrana(üstteki resim) sağ altta settings sorada üstte startup u seçerek gelebilirsiniz.vede ordaki şıkları işaretlerseniz windows açılışta atitool sizin değerlerinizle açılıp kendi kendine kapanıcaktır yani sizin değerleriniz sürekli kalıcaktır.
    NOT:ikinci resimde en üstteki seçemekte kendi oluşturduğunuz ayarları seçmeyi unutmayın.bendeki 2 diye gözüküyor.default kalmasın orda.

Kesinlikle +1 bu sayede sanki biosu istediğin değere flashlamış gibi rahat edersin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.