Şimdi Ara

ATI HD4770@1GHz video inceleme (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
0
Favori
58.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onea54

Sistem topluyorum ve bu karttan almayı düşünüyorum ve ileride de 24" full HD monitör almayı planlıyorum kart 512 lik olduğu için acaba o monitörde herhangi bir sorun olur mu film izlerken veya oyun oynarken? teşekkürler

ben zaten 24 de kullanıyorum yeni oyunlarda dahi sorun cıkarmıyor
  • millet bu kartın yanına e7400 mü derdiniz yoksa saat hızı azcık daha yüksek olan dual e6500 mü derdiniz ? [ lütfen ikisi arasında bir şey yazın ]
  • Ardkşlar bu kart ile GTS 250 GREEN arasında kararsızım sizce hangisi

sistemim AMD
  • Konu hortlatmak yerine güzelce konu açsanız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRxTorM

Ardkşlar bu kart ile GTS 250 GREEN arasında kararsızım sizce hangisi

sistemim AMD

GTS250 daha iyi.
  • yıl 2017 hala buradayım :)
  • Kart piyasaya çıktığı zaman tam bir F/P kartıydı. Düşük bütçeliler için ilaç gibi geldi ama 4,5 ay gibi kısa bir sürede piyasaya DX 11 destekli kartlar çıkınca alanlar için 'tüh keşke bunu almasaydım, biraz daha bekleseydim' tepkisi verdirtti.
  • hepsi çöp oldu benim hd3650 hala sağlam
  • ViperSRT kullanıcısına yanıt
    Oyle birsey oldugunu dusunmuyorum.

180-200liraya 4770 aliyorduk 5770 300liraya cikti.i
  • Hey yavrum be. Ne kadar ucuz zamanlardı
  • ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    5770 tabi ki aynı fiyata çıkmayacak. Ama 4000 serisi bir kart yerine 5000 serisi alınırdı, atıyorum 5670 gibi. Alanlar öyle düşündü yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    yine yanlış cevap..

5670 ile 4770 arasında dağlar kadar fark var.

4770 en az 2 sene F/p oranını korudu.
    Arasında fark olduğunu bende biliyorum. Ama 4000 yerine 5000 serisi alınabilirdi. Siz öyle düşünmemiş olabilirsiniz, kendinizi öyle avutabilirsiniz, ama öyle düşünenler oldu. Siz kabul etseniz de, etmeseniz de..

yahu kardeşim niye zorluyorsun ?

bana göre sana göre diye birşey yok 4770 5670'den daha iyi karttır nokta..

millet yanlış tercih yapınca o tercih doğrumu oluyor anlayamıyorum sizi
    Bir kere baştan beri benim mesajlarıma cevap verip duran yani 'zorlayan' kişi sizsiniz.

1. Yanlış cevabınız 4770 ile 5770 in aynı fiyatla piyasada olacağını düşünmeniz :D

2. si ise

Laf çarpıtıyorsunuz ben 5670 iyi demedim, 4000 serisi kart almak varken, dx 11 destekli 5000 serisi bir kart alabilirdim diyenler oldu. 200 e bunu almayıp 270 e 5750 alırdı mesela? 200 lira biriktirip 4770 alan, tüh 60-70 daha biriktirseydim de 5000 serisi bir kart alsaydım demiştir ben bunu kastediyorum. Umarım bu sefer anlamışsınızdır :) Bu arada kartların performanslarını en az sizin kadar biliyorum merak etmeyin :)

tamam :D
  • Vay be efsane kart. Severek kullandım zamanında , sonra elden çıkarttım. O zamanlar kur ne kadar düşükmüş. 100$ bandında çıkan kartı 180-200₺'ye alabiliyorduk. Şimdi 200$ diye lanse edilen kartı 1.000-1.200₺'den alıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.