Şimdi Ara

Athlon 64 x2 4200 performans değerleri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Super PI 1 M testinde 42.546 s
    CpuMark 99 testinde 249 puan aldı..

Sizce performansı nasıl, beni pek tatmin etmedi. cache kırpılmış bu yeni ucuz x2 lerin

Saygılarımla

• hayırlı olsun .. nerden aldın ? sendeki X2 4200 ün cache belleği kaç 2x512kb değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faraday75 -- 14 Ağustos 2006; 0:20:02 >
  • testler sanırım kötü. benim emektar p4 prescott 2.4@3.2 bile süper pi den rahat 43 sn alıyor
  • ben amd 3500 le super pi den 48 sn alıyorum..o/c falan yok..bencede düşük...
  • ramlerin ne durumda

kaç mhz de çalışıyor? ram zamanlamaların

bunlar da önemli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TT

ramlerin ne durumda

bunlar da önemli...

usta benim sistem imzamda yazıyor...super pi de 48sn alıyorum...düşük müdür???
  • quote:

Orjinalden alıntı: egemen

Arkadaşlar x2 4200 aldım ama

Super PI 1 M testinde 42.546 s
    CpuMark 99 testinde 249 puan aldı..

Sizce performansı nasıl, beni pek tatmin etmedi. cache kırpılmış bu yeni ucuz x2 lerin

Saygılarımla

Benim şuandaki 3000venice@2750 mhz deki sistemle 34 sn alıyorum.O değer çok düşük.
    Bişiler wardır mutlaka,conreolar warken gidip x2 4200 ye para werilir mi artık??
  • bende şu an imzamdaki sistemle 31 sn 2650 de kastırırsam 30 sn
  • bn 630@4.3 le 29 snıye aldım 1m den

• sanki düşük gibi...

quote:

Orjinalden alıntı: unalb01370

quote:

ramlerin ne durumda

bunlar da önemli...

• benim makina kafayı yedi.bilgisayarı kapatıp açtım.43sn de bitirdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.unal -- 14 Ağustos 2006; 18:05:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: unalb01370

quote:

ramlerin ne durumda

bunlar da önemli...

bir hata var , bnm sistem 47sn de alıyor defaultta amd64 2800- 1.8ghz ... seninkinin yüksek almaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybera -- 14 Ağustos 2006; 18:07:40 >
  •  Athlon 64 x2 4200 performans değerleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.unal -- 14 Ağustos 2006; 18:32:15 >
  • Board Asus, Ramler Kingston, Cpu fan Freezer 64 Pro, Kasa Asus
    Bu şartlar altında çıkan değerlere göre kimseye kırpılmış x2 lerden tavsiye etmiyorum..

Conreo alacaktımki.. Ah ah kafam..

• imzamdaki sistemimde bende senin gibi aynı 42 saniye çıkıyor

memoryde sadece
    ras to cas = 4 clocks
    ras precharge= 4 clocks

bu kısımlar farklı diğer kısımlarımız hep aynı

kardesim gel bi ara aynı testleri uygulayalim bakalim cok fark cikacakmi
    msnini pmden atarsin
    sisoftsandra
    freshdiagnose
    everst gibi programlar var karsılastırırız bakarız
    yakın degerler cikacakmi bende merak ediyorm
  • allah allah oldukça düşük bir sonuç ben OC ile 32 filan alıyorum imzamdaki sistemle
  • bencede düüsük 4200 ler kaç mhz de calısıyo benim imzamdali sitem defult deyerde 39 sn civarı alıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

allah allah oldukça düşük bir sonuç ben OC ile 32 filan alıyorum imzamdaki sistemle

Dostum bence arkadaşınki normal sanırım defualtta öyle gösteriyor belki gördün 4200 X2 DEN BAHSETMİŞ BİLDİĞİM KADARIYLA BU ÇİFT İŞLEMCİLİ VE 43 SN VERMESİ NORMAL SANMAYINKİ ÇİFT İŞLEMCİLİ OLDUĞU İÇİN SN YARIYA İNECEK "HAYIR" ONU İKİ TANE İŞLEMCİ YAN YANA KOYMUŞLAR GİBİ DÜŞÜNÜN NASILKİ 2200 MHZ İŞLEMCİ 43 SN VERİYORSA ÇİFT İŞLEMCİLİ 2200 MHZ DE 43 VERMESİ NORMAL ONDAKİ KALİTEYİ OYUNLARDA GÖR ;) OYUNLARDA FARK EDERSİN ARKADAŞ 38SN DEN BAHSETMİŞ BAŞKA ARKADAŞ FAKAT BU İŞLEMCİNİN YARISI ANCAK OLUR ;)
    SAYGILAR
  • işlemciini performansını 1-2 test ile ölçme.testin güvenirliği çok test etmekle anlaşılır.
  • O işlemciye para verilir mi?

Ya conroe diye bir şey çıkmış neden ondan almıyorsunuz?

Amd öldü bitti artık amd diye bir şey yok heh güler geçerim gider conroe alırım?

Bu ve buna benzer bir düzine söz yazıldı bu forum da buradan toplu ve tek bir cevap vereceğim
    bu cevap bu tarz söylemleri yapanlara gitsin.

Parasını verin alalım conroe sistem kaç lira ödeyerek toplanıyor hesap kitap yapmadan tavsiye
    vermeyin. Daha fazla sözüm yok.

Çok çok ucuza aldığım işlemcimden bir ss vereyim sizlere.

Yazmayı unutmuşum bu işlemciyi süper pi almak için satın almadım, kullanmak için aldım akşama
    kadar oturup süper pi kasmayacağım ama diğer test yazılımlarını kasarım nasıl olsa ucuz malın yahnisi
    bu kadar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 14 Eylül 2006; 0:18:06 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.