Şimdi Ara

atheros communications inc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • atheros communications inc(R) AR81 family gigabit / fast ethernet driver ... arkadaşlar bu program ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz?

• bu program değil ağ bağdaştırıcısının sürücüsüdür. internete kablolu bağlantıyı sağlıyor. eğer kaldırırsan ethernet kablosuyla internete bağlanamazsın.
  • ağ bağdaştırıcısının yazılımı.
  • anladım. teşekkür ederim
  • Valla konuyu hortlatmak olacak ama genede yazayım dedim.
    Benim toshiba satellite l855-16q model, windows 8.1 single language pc var.Pcden yanlışlıkla atheros driver birini sildim yani kaldırdım artık internete giremiyorum yani net bağlanıyor ama bir web sayfasını açmaya çalıştığımda açamıyorum.Bunun onla ilgisi olmayabilir ama en son kaldırdığım programbuydu Kaldırdıktan sonra giremez oldum.

Yüklü olan atheros Driverları aşağıda yazdım hangisi eksikse lütfen söylermisniz.Şimdiden teşekkür ederim.

-atheros Bluetoth filter Driver Package
    -atheros Communications inc.(R)AR81Family Gigabit...
    -atheros Driver installation Program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junk147 -- 14 Aralık 2014; 19:34:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junk147

http://www.toshiba-turkey.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

http://www.toshiba-turkey.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

• quote:

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

Doğru olanı kurmuşsunuz. ben ne yazdığına bakmadım bazılarında wireless lan bazılarında wireless adaptor yazabiliyor. Bilgisayarda aygıt yöneticisine bakın. driverı eksik donanım varsa ünlem işareti olarak görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Doğru olanı kurmuşsunuz. ben ne yazdığına bakmadım bazılarında wireless lan bazılarında wireless adaptor yazabiliyor. Bilgisayarda aygıt yöneticisine bakın. driverı eksik donanım varsa ünlem işareti olarak görünür.

Realtek Kablosuz Driver yükliyeceğim Atheroslar da bir problem gözükmüyor çünkü Bu arda Cevaplar için Teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.