Şimdi Ara

Ateşli silahlar bombalar ve modern savaş araçları olmasaydı her şey çok daha adaletli olabilirdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Ateşli silahlar bombalar ve modern savaş araçları olmasaydı her şey çok daha adaletli olabilirdi

(En Son Oy Tarihi: 26.4.2021)
Giriş
  • eğer barut bulunmasaydı ateşli silahlar ortaya çıkmasaydı füzeler nükleer bombalar ve modern savaş araçları icat edilmeseydi şu anda her şey çok ama çok daha adaletli ve farklı olabilirdi.bilekle yetenekle refleks gücüyle savaşlar hayatlar kadınlar kazanılabilirdi.dünyayı türkler yönetirdi.benim şu an koynumda cara delevingne sizin koynunuzdada barbara palvin olabilirdi.sizin düşünceleriniz neler?

• kesin olurdu
  • Ya da kafanı keserlerdi ve kafanı kesen adam barbara palvinle gününü gün ederdi

Ne kadar iyi kılıç kullanırsan kullan aynı anda 50 adamla başa çıkamayacağın için orta çağ da adaletsiz
  • ''bilekle yetenekle refleks gücüyle''

gamerlara gün doğdu
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    dostum ben mal mıyım tek başıma 50 kişiye saldırayim? ordu savaşlarında beni kimse öldüremez.ölme şansım hiç yok.çünkü ben tabanca mermisinin namludan çıkış hızına kılıcımla tepki verebiliyorum.dh ye konusunu bile açmıştım.eğer ordu savaşında savaşsaydım en az 100 kişiyi götürürdümve kendim yara bile almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

dostum ben mal mıyım tek başıma 50 kişiye saldırayim? ordu savaşlarında beni kimse öldüremez.ölme şansım hiç yok.çünkü ben tabanca mermisinin namludan çıkış hızına kılıcımla tepki verebiliyorum.dh ye konusunu bile açmıştım.eğer ordu savaşında savaşsaydım en az 100 kişiyi götürürdümve kendim yara bile almazdım.
    Savaşta nelere yaşanacağını bilemezsin.Belki komutan sana öncü olmanı emredecek,belki 50 kişiyle aylarca kale savunması yapacaksın,belki pusu yiyecek ayrı düşeceksin.Ne biliyorsun ?

Hem konu ordu savaşı değil

Sen gayretle asla 50 kişinin üstesinden gelemeyeceksin.Oysa adalet olsa çok çalışan 50 kişiyi de alırdı
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    yahu tabiki her şey olabilir sonuçta ortaçağ dediğin maceralar çağı.ama benim aynı zamanda hayatta kalma ve kaçma içgüdülerimde çok gelişmiş.ortaokulda ve lisede spor kurslarında (tabii o zamanlar ergendim) kimse beni yakalayamıyordu.her koşulda bir şekilde karşıdaki kişilerden sıyrılıp kaçabiliyordum.yani çok zor duruma düşmezsem (pusuda esir düşmek gibi) yine bir şekilde hayatta kalma şansım olabilirdi.
  • Adil dünya acımasızdır, o nükleer silahlar olmasa şimdi 5. dünya savaşını geride bırakmış olurduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Death kullanıcısına yanıt
    e ne güzel işte.kılıçlı savaşlardan daha zevkli şey mi var?ayrıca 5. dünya savaşını göremeden belki osmanlı avrupayı çoktan fethetmiş olabilirdi.nede olsa avrupa ateşli silahlardan dolayı osmanlının ilerleyişini püskürtebildi.
  • Konu sahibinin yaşı -18

Yemin edebilirim ama ispatlayamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sadece atom bombası olsun, başka hiçbir silah olmasın. Herkes birbirine atom bombası atsın.
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    atom bombası çok eskide kaldı.artık hidrojen bombası var.sovyetler birliğinin 60 lı yıllarda denediği çar bombası namı diğer tsar bomb 50 megatonluk patlama yarattı.patladıktan sonra yaydığı enerji dünyanın çevresini 2 kez dolaşmış.ve patlama finlandiyadan bile görülmüş.atom bombasının gücü 15-20 kiloton arası.1 megaton 1000 kiloton.var gerisini sen hayal et
  • neden cara senin olyyor? cop barbara'yi napayim ben?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Savaşta nelere yaşanacağını bilemezsin.Belki komutan sana öncü olmanı emredecek,belki 50 kişiyle aylarca kale savunması yapacaksın,belki pusu yiyecek ayrı düşeceksin.Ne biliyorsun ?

Hem konu ordu savaşı değil

Sen gayretle asla 50 kişinin üstesinden gelemeyeceksin.Oysa adalet olsa çok çalışan 50 kişiyi de alırdı

Alıntıları Göster
    adam savaşta ölme şansım yok mermileri kılıcımla kesiyorum diyor ciddi cevap yazıyorsun

• barbara çöp mü?tamam sende taylor hilli alırsın o zaman.ama ben carayı vermem
  • izayoi kullanıcısına yanıt
    yahu mermileri kılıcımla kesmiyorum.sadece merminin hızına tepki verebiliyorum.sen x-men başlangıç wolverine filminin etkisinde kalmışsın anlaşılan
  • up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

yahu mermileri kılıcımla kesmiyorum.sadece merminin hızına tepki verebiliyorum.sen x-men başlangıç wolverine filminin etkisinde kalmışsın anlaşılan
    yav he he çok hayal kurma

• kalaşnikof 1 şarjör boşaltsa hepsini sırayla mı savuşturacaksın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.