Şimdi Ara

!Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
33.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bosch'un şu modelini aldım 7 aydır kullanıyorum başka süpürge yok evde gayet memnunum. pili de her yerde ucuza bulunabiliyor bu bosch matkapların testerelerin vs. aynı pil olduğu için

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_bosch-bcs61113-%C5%9Farjl%C4%B1-dik-s%C3%BCp%C3%BCrge-beyaz-1206700.html?gclsrc=aw.ds&gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQjwoJX8BRCZARIsAEWBFMIApvggkCqctrLKkv-F87q0cyUurBMd0GbHEY4WLjoiA7qZl1TE1WsaAmgrEALw_wcB

• Şansıma tüküreyim bozuk ürün mü geldi bana nedir anlamadım. 3-4 saattir şarjda ama çalışmıyor. Kontrol etmiyorlar mı bu makinaları fabrikada arkadaş???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt

dediginiz sitede club üyelerine 200 tl indirim var 1750 tlye geliyor sizce degermi

• quote:

Orijinalden alıntı: nekeba

Ben bu ürünü aldım daha elime geçmedi ama amazondaki Hoover H-FREE 200 aklımı çeldi. Arada çok fiyat farkı yok. Farklarını bilen var mı?

Ben de Hoover'i tercih ettim. Umarım pişman etmez. İş yerinde arkadaş kullandığını ve çok memnun olduğunu söyledi ondan Hoover aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

dediginiz sitede club üyelerine 200 tl indirim var 1750 tlye geliyor sizce degermi

1750oluyora bence bedava

• chalap kullanıcısına yanıt

Ben de hoover aldim hocam pisman olursak iade ederiz. Amazon uzmez bizi. Sanirim 1 ay iade suresi var. Zaten 15 stok 1 saat icinde tukendi. Eminim hepsini donanimhaber aldi :)

• Her zamanki gibi kafam allak bullak oldu. Hanım, Philips Maraton'un yanına dikey süpürge istiyor.

• bende aşağıdaki ürünü 999 tl ye düşünce aldım. çok memnunum şarjı 40 dkkaya yakın gidiyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08348BH3Y/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 14 Ekim 2020; 16:39:42 >
  • Markayı ilk defa gördüm. Servis vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Markayı ilk defa gördüm. Servis vs?

arslan grup garantisi altında.

• Hoover h-free 200 amazondan aldım ancak iptal edeceğim. Deerma vc40 ın gerisinde gözüküyor. Sırf bataryası bile 500 mah az.

İsteyip alamayan var ise mesaj atsın. Ben iptal edince stok girecektir hemen. Yabancıya gitmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dirtect

Hoover h-free 200 amazondan aldım ancak iptal edeceğim. Deerma vc40 ın gerisinde gözüküyor. Sırf bataryası bile 500 mah az.

İsteyip alamayan var ise mesaj atsın. Ben iptal edince stok girecektir hemen. Yabancıya gitmesin.

Peki ne almayi düşünüyorsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Peki ne almayi düşünüyorsun hocam

Alıntıları Göster

Ben vc40 aldım. Henüz teslim almadım.

İkisi arasında vc40 daha önde bana göre. Batarya süresi(h200 2000mah-vc40 2500 mah), çekiş gücü, kutu içeriği, yedek parça (h200 bataryası 50£.)

İzlediğim videolarda malzeme kalitesinde de vc40 daha iyi geldi.

h200 yorumları için alttaki linke bakabilirsiniz. Geneli çekiş gücü, batarya süresi şikayeti.

https://mark.reevoo.com/reevoomark/en-GB/product?per_page=15&sku=39400912&trkref=HVCS

Yine alttaki videoda çok da iyi iş çıkartıyor gibi gelmedi bana.

• Bu deerma vc40 kullanilmadigi zaman devamli sarjda tutulmasi gereken bir supurge midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ürünün ithalatçısını bulamadım nette. Bilen varsa yazsın lütfen.

• Deerma xiaominin markası. Çoğu aynı ürünü yurtdışında xiaomi markası adında da satıyorlar. Beko arçelik gibi yani .Bana öyle geldi

• Ürün ilk geldiğinde çalıştı güzel bir çekiş yaptı ama 2. şarj edişimden sonra hiç çalışmadı. Bu ürünü alıp benzer sorunla karşılaşan var mı? Kronik bir problemi mi var diye merak ediyorum.
    Garanti kartında İdeal Seçim Cep Telefon vs vs diye bir kargo adresi var. Küçükçekmece adresli. Arıyorum mesai dışındayız diye ses kaydı çıkıyor.
    1000 TL'yi çöpe koymadık inşallah.

• dabu D kullanıcısına yanıt

Maalesef sorunlu ürün. Turbo modda kapanıyor kendi kendine.

• Ilk basta bu urunu alacaktim sonra vazgecip hooveri amazondan alip tekrar iptal edip bosch aldim gayet guzel memnunum

• resulalan kullanıcısına yanıt
    Çok fiyat farkı var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.