Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Atatürk ve bir sözü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> Atatürk ve bir sözü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    593 Mesaj
    “ Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipler, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz. ”
    bana biraz garip geldi
    :YORUMSUZ

|
    |
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    Ben Atatürk'ün böle bir sozu oldugnu ne duydum ne işittim ama bu söz bile onun nasıl bir lider olduğunu ortaya koyuyor.Benim fikrim buOnun sayesinde diğer Müslüman ülkelerden ayrıyız.
    |
    |
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    Artı olarak bence konu dışına açman gerekirdipek gereksiz değil !
    |
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by berber</i>
    <br />“ Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipler, <b>gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla </b>asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz. ”
    bana biraz garip geldi
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Bir sözün ufak bir kısmını değiştirerek çok farklı manalar çıkarttırabilirsiniz
    Her sözünde çok dikkatli olan , 1000 kere tartıp 1 kere söyleyen bir insanın her ne koşulda olursa olsun bu şekilde konuşacağını sanmıyorum
    Ayrıca belgeler ile kanıtlanmadıkça buna gerçek de diyemeyiz
    |
    |

• Binbaşı
    1408 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Falco.N</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by berber</i>
    <br />“ Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipler, <b>gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla </b>asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz. ”
    bana biraz garip geldi
    Bir sözün ufak bir kısmını değiştirerek çok farklı manalar çıkarttırabilirsiniz
    Her sözünde çok dikkatli olan , 1000 kere tartıp 1 kere söyleyen bir insanın her ne koşulda olursa olsun bu şekilde konuşacağını sanmıyorum
    Ayrıca belgeler ile kanıtlanmadıkça buna gerçek de diyemeyiz

Kessinlikle +1
    |
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    yinede insanın bilinçaltına girişiyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    ya sallamayın yok bole şeyler ! kimden duyarsınız bunarı yaw
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    atatürk böyle birşey söylemiş olsaydı çoktan karşıtları tarafından ortaya çıkartılmış ve kullanılmış olurdu.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,181
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.