Şimdi Ara

Atatürk'ü LGBT Renklerine Boyayıp Duvara Astılar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
13.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk'ü LGBT Renklerine Boyayıp Duvara Astılar!
    Bu neyin nesi oluyor şimdi Savcılar harekete geçmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RitalinKid -- 28 Temmuz 2019; 17:52:36 >

• Daha çok Galaxy s5'in duvar kağıdına benzemiş bence .

Bir art niyet olduğunu düşünmüyorum, ağzı burnu yamultulmamış sonuçta, farklı bir çizim ve renklendirme tarzı kullanılmış. Pek bir bilgim olmadığı için hangi tarz bilmiyorum ama fena da olmamış gibi.

Sanata ve sanatçıya saygıyı ve gerektiğinde eleştiriye tahammülü de Atatürk'ten öğrendim ben sonuçta.
  • Lgbt nerde tam olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LBGT renkleri dediğin şey gökkuşağı oluyor sanırım. Ne yani gökkuşağı temalı her şey LBGT ile ilişkili mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İster lgbt olsun ister pop art... Saçma sapan bir yaklaşım. O kadar meraklıysa anasının resmini renklendirip assın.
  • Okumuşuda okumamışıda iktidarıda muhalefetide, bu memleketteki değer yargılarını bak yeminle söylüyorum; bilmiyor!

• Daha çok Galaxy s5'in duvar kağıdına benzemiş bence .

Atatürk'ü LGBT Renklerine Boyayıp Duvara Astılar!

Bir art niyet olduğunu düşünmüyorum, ağzı burnu yamultulmamış sonuçta, farklı bir çizim ve renklendirme tarzı kullanılmış. Pek bir bilgim olmadığı için hangi tarz bilmiyorum ama fena da olmamış gibi.

Sanata ve sanatçıya saygıyı ve gerektiğinde eleştiriye tahammülü de Atatürk'ten öğrendim ben sonuçta.

• Chpye oy vermemek icin bi sebep daha Teşekkürler paylasim icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGBT'nin T'si Türkiye olmasın da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Pop_art

Sanat tarihi okumaya gerek yok, genel kültürdür bu.
  • İster pop art ister lgbt renkleri.Atamıza saygı açısından bile sırf böyle bir şey yapılmamalıydı.

• Trafik lambalarının renklerinden bahsetmek istemiyorum, çünkü ne anlama geldiğini herkes iyi biliyor.

• Sadece meraktan soruyorum. Neden bu şekilde bir resim koyma ihtiyacı duydu acaba. Subliminal mesajı açık bence ama yani tutup art niyetlisiniz demek başlı başına saçmalık. Kendisinin yaptıkları söylemleri ortada olan bir insan. Ha ben bu resmi böyle koydu diye kızmam tek bir şartla. Kemal Kılıcdaroğlununda resmini böyle yapıp Atatürk’ün yanına asarsa tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 28 Temmuz 2019; 20:12:17 >
  • Başka biri Atatürk resmine sacma sapan renklere boyasa neler olurdu neler CHP'liler yapınca pop art oluyor

• Lan popart bu kadar olay oldu iyiki kubizm resmini falan yapmadılar. "Atamızı yamuk yumuk çizdiler" diye gelecekti cahiller.
  • Zaten sanat düşmanı bi milletiz bi de LGTB diye renklere küsecegiz yakında her yer siyah beyaz olacak

• Şimdi forumun neredeyse tamamı Pop art akımını yeni duyacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.