Şimdi Ara

Atatürk Orman Çiftliği'nin 37 bin metrekarelik arazisi ABD'ye satıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
20.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bunlarda nasıl bir kafa yapısı varsa darbeyi abd yaptı diyip dünyanın lafını saydırdılar.
    Sonuç: Amerika'ya elçilik için Atatürk Orman Çiftliğinden arazi sat.

İyi o zaman senin kafa ile gidersek ben devlet 'te çalışan ve doktorluk ünvanı için yemin etmiş bir doktor olayım, bir gün yakınımda azetmediğim bir komşum olsun ve bana bayağı bir zararı olmuş olsun gün gelsin o hastalansın acil 'e gelsin ben de o gün acil doktoru olayım şimdi ben bu adama uyuzum deyip bakmayayım ölmesini mi seyredeyim.. Kusura bakma da senin kafa bunu söylüyor..

Esad'a filan da satalım mı sonuçta acil doktoru hastasına bakmamaya benzemeyelim değil mi

Te Allam

Ooo Cem ciğim bayadır görüşmüyoruz gerçi ben 6 ay kadar uzaklarda idim özlettin kendini nasıl gidiyor hayat?? Ben söyleyeceğimi söyledim görüşüm bu yönde..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Dış politikayı böyle analojilere indirgememek lazım - indirgeyince Esad'a da satış yapman gerekebilir deyip selamlarımı gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 15 Ağustos 2017; 9:7:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satarlar , satarlar...

Hep diyorum başımızda türk olmayan bir hükümet bulunuyor. Bu ülkeye ne kadar kötülük varsa yapmaya hazırlar, sadece kendi çıkarları korunsun o kadar. 2019'a pek bir şey kalmadı, insanlar hayırlısıyla bir şeylerin farkına varacak.
  • Haber hiç bir yerde yok gibi bir şey.
  • Ülke olarak batıyoruz henüz dibi görmedik.
  • Bizimkilerin yeşil sevgisi bir başkadır.

AŞIKKKKKKLARRRRR DOLARIIIN YEŞİLİNEEEE
  • katar parası bitti,avrupa birliği yardımı kesti,elde avuçta satacak bir tek araziler kaldı onu da emperyalistlere peşkeş çekiyoruz.
    yazıklar olsun,bir de milliyiz diye böbürleniyorlar.
  • adamlar parasını verip ülke işgal ediyorlar ne güzel.
    başımızda bunlar gibileri olduktan sonra kalan toprakları da rica ile işgal ederler.
  • Türkiye'nin en büyük meyve şirketi Anadolu Etap'ın
    iki yeni fabrikasının açılını yapmıştır. Coca Cola'nın
    fabrikasının açlışını yaptığı iddası yalan ve iftiradır.
    Anadolu Etap, Cola ile şirket bazında ortaklığı vardır
    ama asla Colanın firması değildir. Meyve Suyu tesisini
    Coca Cola fabrikasının açılışı gösterilmek istenmiştir.
    Lütfen bu konuda herkesi uyarın, Cola değil, Anadolu
    Eatpın meyve suyu üretimi yaptığı tesis olduğu fakat
    Colanın meyve suyu üretimi olmadığını herkese anlatın.

COCA COLA FABRİKASI AÇTI !, DİYE BEDAVADAN
    SEVİNEN GERİ ZEKALILARI UYANDIRINIZ LÜTFEN

AÇAN ANADOLU ETAP GRUPLA İLGİLİ BİLGİ Anadolu Grubu, Özgörkey Holding ve Brezilyalı Cutrale Grubu işbirliği ile 2009 yılı sonunda kurulan Anadolu Etap Avrupa'nın önde gelen meyve suyu ve taze meyve firmalarından birisi olma stratejisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi fabrikalarında oluşan yüksek kaliteli hammadde ihtiyacını ve taze meyve sektöründeki talebi karşılamak amacıyla 2010 yılında plantasyon yatırımlarına başlamıştır. İlk fidan dikimini 23 Nisan 2011 tarihinde gerçekleştiren Anadolu Etap Ağustos 2015 itibariyle beş farklı bölgede 25.000 dekar alanda kurulu yedi çiftliğinde 3,5 milyon dikili meyve ağacına ulaşmıştır.

Türkiye’nin tek parça halindeki en büyük meyve çiftliği olan Tahirova Çiftliği’nde şeftali, nektarin, erik, kiraz, armut ve elma yetiştiriciliği yapılmaktadır. 6.000 dekar ile Türkiye’deki en büyük sert çekirdekli meyve çiftliği olan Kumkale Çiftliği’nde şeftali, nektarin ve kayısı yetiştirilmektedir. 15 farklı elma çeşidinin yetiştirildiği Karapınar Çiftliği’nde ayrıca vişne yetiştiriciliği de yapılmaktadır. Farklı meyve türlerine ait çeşitlerin bölge topraklarına ve iklimine uyumunun denendiği ve terbiye sistemlerine ait çalışmaların yürütüldüğü Adana ve Urfa’daki üç farklı çiftlikte şeftali, nektarin, kayısı, nar, badem ve vişne yetiştirilmektedir.

Çiftliklerde vişne, kayısı, armut, elma, erik, kiraz, şeftali, nektarın ağaçlarının dikimi yapılmakla birlikte deneme bahçelerinde onlarca çeşit meyve çeşidi ve cinsi farklı ve yeni metotlar uygulanarak yetiştirilmektedir.

Türkiye’nin en büyük meyvecilik projesi olan Anadolu Etap Ağustos 2014’te Sürdürülebilir Tarım Uygulamaları İlkeleri’ni yayınlayan ilk şirket olmuştur.

Kuruluşundan bu yana geçen sürede Mersin ve Denizli’de bulunan fabrikalarıyla Türkiye’de en yüksek meyve işleme kapasitesine ulaşarak 2016 yılında 175.000 ton meyve işlemiştir. Anadolu Etap Amerika’dan Japonya’ya kadar müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
    Atatürk Orman Çiftliği'nin 37 bin metrekarelik arazisi ABD'ye satıldı

• Araştırmak lazım.
  • Dusunun siz israile cumhurbaşkanı olmuşşunuz adamların herşeyi elinizin altında. O ülkenin hayrı için neler yaparsınız?

Soru oldukça basit ve net.
  • Ne?! Atatürk'ün sayılan bir yer nasıl amerikaya verilir ulan bune?!???!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

Erdoğan'da twitter açıklamasından "Cumhuriyet" i sildi, göz göre göre bitiriliyoruz.

Zaten başkanlığı onaylamadık mı? Bundan doğal ne var anlamadım.
  • Milletçe trol haberlere meraklıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

daha da beteri olsun.Bu şerefsizler satıp satıp kurutsunlar memleketi.Sırf şu %50 nin zulüm çekmesi için eyvallah diyorum ben.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 15 Ağustos 2017; 14:41:53 >
  • Artık bilmek duymak istemiyorum ya.
  • yalan yanlış haberleri salıp malum kesime küfürler ettirip tatmin olma senaryolarının tekrarı. günler böyle geçer giderrrrrrrrrrrr.
  • Ülkenin başında vatansever liderler olmazsa satılmasıda doğal bişeydir. Adamlar ülkeyi son karışına kadar satmaya ant içmiş. Zaten bu tip haberleride sözcü gibi organlardan duyar millet. Yandaş kanallar ve gazeteler asla haber yapmaz. Oyuzden diyoruz ya sözcü uyursa Türkiye uyur. Çünkü millete haber verecek medya kalmadı.Kanserli virüs gibi sardı ülkeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 15 Ağustos 2017; 15:43:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyyy ameriğaa sen kimsin bizden 1 garış toprah alamazsın 1 garış emma reis isterse 37bin metrakare alabilirsin bah orda sıkıntı yoh
  • Batuaydin kullanıcısına yanıt
    umarim trolldur aksi takdirde durumunuz hic iyi degil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.