Şimdi Ara

ATATÜRK KÖŞESİ (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.804
Cevap
36
Favori
237.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi hayatta olsa ne derdi acaba hatta başımızda olsa neler yapardı çok merak ediyorum. Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir lideri görebilmeyi çok isterdim zamanında ama yapabileceğimiz tek şey izinden gitmek sanırım.
  • Eğer bu yılbaşı gecesinde, Bu dondurucu soğukların olduğu gecede, Bu topraklar yabancı devletler tarafından işgal altında değil iken Sıcacık evlerimizde olabilecek isek, Sana en azından bir DUA borcumuz var ATAM.

Toprağın bol, Mekanın Cennet olsun.

Bu Vesile ile sınırda nöbet tutan tüm askerlerimize, kışlalarındaki tüm kardeşlerimize, komutanlarımıza, sınır ötesinde harekatta olanlara da diyorum ki DUALARIMIZ SİZİNLE CANLARIMIZ.

Mevlam YAR ve YARDIMCINIZ olsun.
  • Yolun, yolumuz ...
  • "ülkemizde bulunan düşmanları silah gücüyle çıkarmadıkça, çıkarabilecek varlığımızı ve ulusal gücümüzü eylemli olarak göstermedikçe siyasa alanında umuda kapılmanın yeri olmadığı yolundaki inancımız kesin ve sürekli idi. en doğru inancın bu olduğunu, bu olacağını doğal olarak kabul etmek gerekir."

sayfa-861

nutuk-söylev

türk tarih kurumu basımevi-1984

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • Ölüm yıldönümünü unuttuk ya Zübeyde anamızın, kalbimiz kurusun. Atam dağdan bir taş getirin, üzerine de Atatürk'ün annesi burada yatıyor yazın demişti.

ATATÜRK KÖŞESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 15 Ocak 2017; 0:32:49 >
  • Yine çıkasa gelse samsundan yolu yolumdur kendimi ona kurban ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Ölüm yıldönümünü unuttuk ya Zübeyde anamızın, kalbimiz kurusun. Atam dağdan bir taş getirin, üzerine de Atatürk'ün annesi burada yatıyor yazın demişti.

ATATÜRK KÖŞESİ

Me mutlu bana ki, bu mezarin oldugu semtte dogdum, yillarca bu mezari goren bir evde yasadim.
  • bu konu neden üst konulardan alındı?
  • ATATÜRK KÖŞESİ

Ah şu cümle..
  • Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    NUTUK okumak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

NUTUK okumak lazım.

Yaşatmak ve yaşamak lazım..
  • Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    Seviyorum bu halini Tarıkcım.
    Gerçi ben seni hep seviyorum o ayrı konu
  • quote:

Seviyorum bu halini Tarıkcım.
    Gerçi ben seni hep seviyorum o ayrı konu

Duygularımız daima karşlıklı abim
  • Çok büyük adammış vesselam, 200 sene ileriyi görebilmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlüyoruz.
  • ATATÜRK KÖŞESİ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Eğer bu yılbaşı gecesinde, Bu dondurucu soğukların olduğu gecede, Bu topraklar yabancı devletler tarafından işgal altında değil iken Sıcacık evlerimizde olabilecek isek, Sana en azından bir DUA borcumuz var ATAM.

Toprağın bol, Mekanın Cennet olsun.

Bu Vesile ile sınırda nöbet tutan tüm askerlerimize, kışlalarındaki tüm kardeşlerimize, komutanlarımıza, sınır ötesinde harekatta olanlara da diyorum ki DUALARIMIZ SİZİNLE CANLARIMIZ.

Mevlam YAR ve YARDIMCINIZ olsun.

Bu alıntıyı bir kardeşim için yapıyorum. Alıntıdaki mesajı yazarken sivildi,O Şimdi Asker
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.