Şimdi Ara

atatürk havalimanından sultanahmede nasıl gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> atatürk havalimanından sultanahmede nasıl gidilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Not
    atatürk havalimanından sultanahmede nasıl gidilir?

başka forumdan yardım ettiler sagolsunlar. belki benim gibi ihtiyacı olanlar cıkar diye anlatayım.

Atatürk Havalimanı > Sultanahmet
    -Metroya binip zeytinburnunda iniyorsunuz. Ordan tramwaya binip Sultanahmet'e gidebilirsiniz.

Sultanahmet > Sabiha Gökcen Havalimanı
    -Tramvaya binip Eminönün'de inin. Ordan vapura binip kadıköyde inin. Ordan da E-11 e bineceksiniz.
    (Kadıköy'e gelmeniz 15dk sürüyor. E-11 den Sabiha Gökcene ise saate tam dikkat etmemistim ama 1.5 saat felan sürmüstü sanırım. daha azda olabilir ama minimum 1 saat. Bu arada E-11 de kart basınca x2 ücret alıyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 6 Kasım 2016; 17:28:40 >

|
    |
    Atatürk hava limanının içinden metro geçiyor. Metroya bin, zeytinburnu durağında in, orda tramvaya aktarma yapacaksın . Tramvaya bin, o seni sultanahmet camiine kadar götürecek. metro tramvay aktarması zor değil, bildiğim kadarıyla zaten aynı duraktalar
    |
    |

Atatürk Havalimanı > Sultanahmet
    -Metroya binip zeytinburnunda iniyorsunuz. Ordan tramwaya binip Sultanahmet'e gidebilirsiniz.

Sultanahmet > Sabiha Gökcen Havalimanı
    -Tramvaya binip Eminönün'de inin. Ordan vapura binip kadıköyde inin. Ordan da E-11 e bineceksiniz.
    (Kadıköy'e gelmeniz 15dk sürüyor. E-11 den Sabiha Gökcene ise saate tam dikkat etmemistim ama 1.5 saat felan sürmüstü sanırım. daha azda olabilir ama minimum 1 saat. Bu arada E-11 de kart basınca x2 ücret alıyor )
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.