Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • He olmaz he hiç allahtan korkmuyorsunuz döne döne mevlana oldunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriellini

quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

İsterse bedavaya versin. Umrumda değil. Bu bayrağın pkk paçavrasından farkı yok. Barzani pkk ya düşman değil.

Yönetim değil mi? yönetim. Öyleyse İŞİD'de amerikalılar'da var. Gelsin amerika yetkilisi görüşme yapsın onunda bayrağı asılmasın?

Ne alakası var?

seni bimeri insanları korkutmak ve iftira atmaktan ve boşa o kurumu yormak maksatlı şikayet ettim nasıl iyimi sen kendini ne zannediyorsun burdaki insanları korkutuyorsun
    ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 28 Şubat 2017; 21:9:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kötü_ben

quote:

quote:

İsterse bedavaya versin. Umrumda değil. Bu bayrağın pkk paçavrasından farkı yok. Barzani pkk ya düşman değil.

Yönetim değil mi? yönetim. Öyleyse İŞİD'de amerikalılar'da var. Gelsin amerika yetkilisi görüşme yapsın onunda bayrağı asılmasın?

Ne alakası var?

seni bimeri insanları korkutmak ve iftira atmaktan ve boşa o kurumu yormak maksatlı şikayet ettim nasıl iyimi sen kendini ne zannediyorsun burdaki insanları korkutuyorsun

Her muhalefet olduğunu bimere şikayet ediyormuş, beni de etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

quote:

Ne alakası var?

sen de onu et herkes etsin görsün kim yaman acımayın çoğunluk ederse dikkat çeker

• bu tür kurumları bimer i falan boşa yersiz saçma sapağan şikayet ler insanları yersiz iftiralar atmak suçtur bu kişiyi bimere şikayet edin bu konu hakkında
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 20:22:8 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alakası var?

1-gerçeği yansıtmayan isnat ve iftira içermemeli,

2-şikayet edilen kişi hakında hakaret küfür, aşalayıcı bir söz içermemeli.
    bu gabrialinimi herneyse bu herif 1 kuralı ihlal ettiği için şikayet edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 28 Şubat 2017; 21:40:56 >

• Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi ile pkk,ypg'nin farkını bilmeden, Barzani ve Ailesi'nin imkanı olsa pkk'yı dakikasında topraklarından atacağını bilmeden, IBKY'nin Türkiye ile olan anlaşmalarını ve Türkiye'ye boyun eğmiş bir özerk bölge olduğunu bilmeyen insanlar burada atıp tutuyor. Orada Barzani değilde Irak Yönetimi olsaydı bırakın ucuza petrol almayı ve dağıtmayı doğru dürüst bir anlaşma bile imzalayamazdık. Ayrıca Irak pkk'ya daha fazla destek verirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TruuChainz -- 28 Şubat 2017; 21:52:52 >
  • Sayın Bahçelinin konuşmasını dinledim. Tebrik ederim kendisini ne şiş yansın ne kebap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruuChainz

Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi ile pkk,ypg'nin farkını bilmeden, Barzani ve Ailesi'nin imkanı olsa pkk'yı dakikasında topraklarından atacağını bilmeden, IBKY'nin Türkiye ile olan anlaşmalarını ve Türkiye'ye boyun eğmiş bir özerk bölge olduğunu bilmeyen insanlar burada atıp tutuyor. Orada Barzani değilde Irak Yönetimi olsaydı bırakın ucuza petrol almayı ve dağıtmayı doğru dürüst bir anlaşma bile imzalayamazdık. Ayrıca Irak pkk'ya daha fazla destek verirdi.

Sebebi ne olursa olsun, o pacavranin benim ülkemde direğe asılmasını meşru edecek hiçbir şey yok.

Onur, şeref diye bir kavram var.Bir ulusu ayakta tutan yegane temeldir bunlar.

Ucuza petrol alacağız diye o bez parçasını direğe cekiyorsak o zaman vay halimize.

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Yetmez ama evetçi.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 28 Şubat 2017; 22:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baaydin

Sayın Bahçelinin konuşmasını dinledim. Tebrik ederim kendisini ne şiş yansın ne kebap :)

Eleştireyim ama çok da eleştirmeyeyim gibi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: baaydin

Sayın Bahçelinin konuşmasını dinledim. Tebrik ederim kendisini ne şiş yansın ne kebap :)

Eleştireyim ama çok da eleştirmeyeyim gibi olmus

Aklıma bu şiir geldi sen öyle yazınca.
    https://www.youtube.com/embed/Si2PGam2FOs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 28 Şubat 2017; 23:3:24 >

• Bu olaydan sonra mhpden oy falan gelmez akpde artık bence bıraktı milleyetçi oyları, anketler iyi değil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 28 Şubat 2017; 23:37:39 >
  • TruuChainz kullanıcısına yanıt
    Boyun eğmiş mi hehehehehe. Adamlar TV lerinde sıvası Erzurum u kendinin sayıyor hala laf ebeliği. Sonra hayır diyen terorist hey yavrum hey ne günlere kaldık mictiniz sivamasi eksik ti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hing Hong

Video daki konu başka idari yönetim şekliyle alakalı bir tartışma eyalet mi uniter mi hangisi Türkiye için iyi?

Merak etmeyin Halk istemezse eyalet falan olmaz!Her şey Halkın istemesine bağlı.

Halkın gücünden büyük güç de yok bunu 15 temmuz da gördük

Bunu Halkın istemediği bir şeyi Halka dayatmaya kalkarlarsa ne olduğunu gördük onun için söylüyorum.

Kormayın..

La bu halk 15temmuzda demokratik parlamenter yönetime sahip çıkmıştı hani kaç ayda başkanlık ister oldu.
    HAi egemenlik kayıtsız şartsız Alalh ın dı ne ara halka geri geldi.

İşinize geldi mi halk işinize geldi mi reis bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 1 Mart 2017; 0:24:23 >

• quote:

Arkadaşlar bu adam ne kullanıyor bilen var mı?

Bu konuşmasının sonunda o evet nasıl bir alaka şaka gibi olmuş. Aklı başında her insan dinlediğinde aynı şeyi düşünmüştür sanırım. Yani yukarıda bir arkadaş güzel yazmış, ne şiş yansın ne kebap hesabı olmuş biraz. Ben kendisinin önceki konuşmalarını da bilen ve takip eden biri olarak böyle 180 derece dönüş yapmış olmasını ve akabinde bu tür hareketlerini en basit tabir ile "Anlamlandıramıyorum".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 1 Mart 2017; 0:10:58 >

• Küçük enişte konuşmuş :)

Yahu sen kimsin ya ? Koltuk sevdası mı, kaset korkusu mu ? Artık her ne halt pesinde koşuyorsun bilinmez lakin ben sana söyliyeyim, ne seni ne de senim izinden yürüyen MHP'lileri ciddi manada takan bir AKP hükumeti yok. Sen hala "evet" diye dur, referanduma kadar senin etinden, sütünden, yumurtadan, derinden faydalanıp sonrasında kapının önüne koyacak. hadi sen koltuk sevdasından mi kaset korkusundan mi her ne haltta ise kelleyi kurtaracaksın. Peki ya arkandan aürükledigin kamiller ? Toplum içine çıkacak yüzünüz olmayacak bileseniz.

• Gerçek reis lafla olmaz.kıbrıs fatihi,adam gibi adam,korumasız gezen,devleti soymayan ecevit.gerçi zamane yobazları böylelerini.sevmez.bakın o ecevit ne demiş

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.