Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazer__

quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Orijinalden alıntı: tortoıse

yarvucum ıraklı kürtler turkiyeye katılmak istiyor bunu barzani de söyledi mit de söyledi barzani her türkiye geldiğinde ne diye mit ile görüsüyor ? her geldiğinde bölge halkının durumunu görüşünü mit e bildiriyor

normalde demokrasi ile yönetilen üniter bir devlet düzeninde yeni toprak katılımı bölgede ABD hakim olduğundan dolayı mümkün değildir..

peki 1 taşla 2 kuş nasıl vurulacak ve ABD çıkarı zedelenmeyecek ?

Türkiye federasyon yapılır. buna direnecek halk kitleleri musul kerkük bize katılacak genişleyeceğiz diye kandırılır.gerekirse osmanlı hayalleri devreye sokulur. kanununi dönemindeki haritalar heryerde dolaşmaya başlar...rejim değiştirilip federasyon geldikten sonra ve ilgili eyaletlerde gerekli olgunlaşma sağlandıktan sonra bağımsızlık ilan edilir.

böylece ABD 1 taşla 2 den fazla kuşu vurmuş olur..

Geçmiş Olsun. iyi uykular.

Mesut Barzani ;
    Türkiye yerine ABD yada İngiltereyi tercih etseydi, Bu Batı uşakları onu baş tacı ederlerdi,
    Bütün mesele işte bu.

• tortoıse kullanıcısına yanıt
    En alt pragraf pkk ya yardım ettiklerini açıklıyor.Tabi Türkiye'de o zamanlar pkkyı kurtardı.

• belli ki mesaj bir hayli zoruna gitmis karsıma çıkmıs atatürk savunuyorsun cahilliğe bak darbeden olusmus değerleri kuralları atatürkün diye savunuyor bosuna demedim atatürk burda olsa yüzünüze tükürür diye eyv haklı çıkardıgın için.
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Şimdi daha komik bir hal aldı. Gittikçe komiklesiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

En alt pragraf pkk ya yardım ettiklerini açıklıyor.Tabi Türkiye'de o zamanlar pkkyı kurtardı.

Barzani Apo'nun ölümüne kankası oluyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

Orijinalden alıntı: Gabriellini

quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Şu konuyu evet diyecek arkadaşlar görsün. Durumun ne kadar ciddi olduğunu anlasın.

Birader algı yönetimi yapmayın. Ucuz petrol alırken sesiniz çıkmıyor. (Akp ucuza satmasa bile ucuza geliyor orasına karışmam)

Sen cs oynamaya devam et. Uğraşma böyle işlerle. Cs Lul

Sana mı soracağım sayın gizli profil?

• quote:

Orijinalden alıntı: tortoıse

belli ki mesaj bir hayli zoruna gitmis karsıma çıkmıs atatürk savunuyorsun cahilliğe bak darbeden olusmus değerleri kuralları atatürkün diye savunuyor bosuna demedim atatürk burda olsa yüzünüze tükürür diye eyv haklı çıkardıgın için.

Hiç zoruma gitmiyor ben sizin gibileri iyi bilirim. Çok rahatım sen keyfine bak kardeşim. Sizin zorunuza ööyle bi gidiyor ki sürekli saldırıyorsunuz. Benim ne Müslümanlığma ne de Atatürk'e olan saygıma sen gibi bir zibidi mi karar verecek ? çamur at izi kalmasın, benim kullandığım tek değer Türk değeridir. Sizin gibiler darbeyi kullanıp, karşıt görüş gösterene çamur atıyor. Cehennemliksiniz sırf iftira işiniz gücünüz ama sorsak müslümansınız.

• Alman istihbaratı sayfasında ilan yayınlamış. Türkçe ve Kürtçe bilen elemanlar arıyor.

https://www.verfassungsschutz.de/de/karriere/stellenangebote/sta-20170119-bfv-2017-011.job

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Alman istihbaratı sayfasında ilan yayınlamış. Türkçe ve Kürtçe bilen elemanlar arıyor.

https://www.verfassungsschutz.de/de/karriere/stellenangebote/sta-20170119-bfv-2017-011.job

Gazetecilik maskesi altında 'terör ve terör seviciliği' yapma dönemi kapanmıştır. Terör destekçiliği gazetecilik faaliyeti değildir. Nokta!

• HimuKenshi kullanıcısına yanıt
    Esadın orada yapmak istedikleri ne ? Nasıl bi politika izliyor? Bizim için o toprakların önemi ne?

Bunların cevabını bilseydin bu konuya karşı olmazdın (suriye topraklarında ki mücadele).

Adam barış sürecini yaptı doğudaki kürtlere ve dünyaya bunların gerçek yüzünü inkar edemeyecekleri şekilde gösterdi. Şimdi de tepelerine biniyor almanya bastırıyor terörle mücadeleyi yumuşatın amerika bastırıyor pyd orada olacak diyor bunların önünde durmanın başka bir yolu vardıysa akp gelene kadar ki hükümetler yada akp den sonraki hükümetler yapsın.

Barış süreci olur pkk ile iş birliği acizsiniz.

Mücadele başlar katil devlet. Ekip kurup rapor hazırlanıp avrupaya şikayet ederler.

Amerika rusya almanya tanımış bölgesel kürt yönetimini bizimkiler (bence büyük yanlış) bayrağını astı diye yaygara kopar.

E madem öyle amerikan bayrağınada aynı tepki verilsin rusya almanya.

Olmuyor işte öyle bir anda höd deyince al sana bi ... demiyorlar gücün belli kimse kendini kandırmasın.

Bu durumda bence sergilenebilecek en dik duruşu sergiliyorlar yıllardır.

Fetö kandırdı diyorsun yıllar önce iyi hatırlıyorum Tayyip Fetullahı çağırmıştı artık engel kalmadı gel ülkene diye dostane bir şekilde. Gelmedi adam neden ?

Başından beri biliyorlar ama yılanın başı küçükken ezilmemiş ondan büyük olacaksın ki ezesin.

Bak adam temizlik yapmaya çalışıyor her yanı sarmış hainler.

Çıktımı bir yanlışı bir videosu filan ? (Para ayakkabı kutusu mevzusuna gelinecek hemen paralar gerekli yerlerde kullanılmak için devlet kayıtları dışında tutulmak ve kullanılmak zorunda olan paralar her devletin aynı şekilde işleyen bir sistemi var. Mit tırlarında ki silahların gittiği yer gibi onlarında yeri var hepsi bu ülke ve ümmet menfaati için.)

Sizin şimdi bu bayrağa gösterdiğiniz hassasiyeti yan yana kurulan chp hdp standlarında seçim propagandalarında göremedik. Avrupaya develeti şikayet ederlerken görmedik. Savundukları pkk lı akademisyenler de göremedik. Taksimde açılan apo pkk ve atatürk bayraklarında göremedik. 15 temmuzda göremedik.

Gözünüzü nefret bürümüş. Şunu bilin ki siyaset sizin düşündüğünüz gibi olmuyor.

Dünya dürüst değil amerika pyd ye silah veriyor yok pentagon verdi yok fbı verdi yok kuzenim yazmış haberim yok. Almanya çok daha komik durumlara düşüyor. Belçikadan buraya temsilci geliyor terör eyleminden sonra o buradayken utanmadan orda devletin resmi makamında pkk lı konuşma yapıyor. Diyorlar ki onu bilmem x kişi çağırmış bdevleti bağlamaz vs vs.

Açın göüzünüzü gerçekleri kendinize itiraf edemiyorsunuz hala. Ülke bu kadar aciz duruma düşemişmiş de bilmem ne destan yazdık kurtuluş savaşını kazandık sonra imzaladığımız antlaşmalara bak. Verilen adalara verilen sözlere bak. Daha kendi tarihimizi okuyamıyoruz. Sana bana öyle bir empoze yaptılar ki kendi ecdadımız osmanlı kötü oldu eminim ki osmanlıya karşı nefret dolu olan kesimin %99 u akp düşmanı. O kadar geriye gitme imf ye nasıl boyun eğdiğimizi düşün ab ye nasıl ezildiğimizi düşün ülke bu kadar ezilmemiş miş. Ülke o kadar güçlü konuma geldi ki haklısınız bu yapılan düpedüz saçmalık(bayrak mevzusu).

Biz yanlışa yanlış deriz ama siz diyemezsiniz.

Bir vecihi hürkuş gerçeği var bu ülkede soruyorum atatükçü arkadaşlara cevap veremiyorlar çoğu bilmiyor bile anlatıyorum izletiyorum sonra minareyi kılıfına uydurmaya çalışmalar filan, yanlışa yanlış diyemiyorlar. Daha çok uzun uzuna yazarım daha çok da konuşurum ama boş çünki siz gözleriniz var görmez kulaklarınız var duymaz aklınız var anlamaz.

• Savaşta acımak olmaz acırsan zayıf düşer kaybedersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

CHP nin rakı bardağını görmektense AKP nin tesbihini görmeye razıyız. CHP hükümetleri yıllarca bu ülkeye zulüm etti. Sen kötü görüyorsun ama herkes senin gibi düşünmüyor ki 15 senedir tek başına iktidar yapıyor AKP yi.

Yaşın muhtemelen 15 civarı.

Oy bile atamıyorsun muhtemelen. CHP bize zulüm etti diyorsun.

Aç bak bakalım CHP en son ne zaman iktidar olmuş?

Olduğunda da bak bakalım topraklarını peşkeş mi çekiyormuş, türbeleri bırakıp helikopterle kaçıyor muymuş, varlıklarını üç kuruşa yabancılara mı satıyormuş, ülkenin doğusunda özerklik isteyen birileri olmuş da hendekler mi kurdurtmuş?

Şu an şehitlerin kanıyla alınmış Kıbrıs'ı masa başında satmaya çalışıyorsunuz ya, kim iktidardayken alınmış bir bak, kayıplarımız ne zaman olmuş bir incele.

Yunana kaç ada kaç kayalık kaptırmışız sor bakalım biliyormu?

• Ayakkabı kutularındaki parayı devlet oraya sakladı diyen adam var yahu

Örtülü ödenekten zaten milyar lira harcanmış bir de örtülü kutu gerekiyormuş

yav kalp mühürlü filan değil

Sen mührün kendisisin be adam

• Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    Seçimden sonra burda ol gebeş

• quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Savaşta acımak olmaz acırsan zayıf düşer kaybedersin

Bazen insan ve hayvan arasındaki farkları belirleyebiliyoruz. Bazen, belirleyemiyoruz...

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Doğru birileri bir zamanlar hoca diye sevmisti baska birileri hoca diye nefret etmişti sonra o birileri hoca değil hain oldugunu anladi tepesine çıktı sonra o diger birileride hoca olmadigini hain oldugunu görüp sımsıkı sarıldığı gibi dünya tuhaf işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eleman başlığı düzeltmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Doğru birileri bir zamanlar hoca diye sevmisti baska birileri hoca diye nefret etmişti sonra o birileri hoca değil hain oldugunu anladi tepesine çıktı sonra o diger birileride hoca olmadigini hain oldugunu görüp sımsıkı sarıldığı gibi dünya tuhaf işte

O hocanın zamanında verdiği zararların sorumlusu kim peki? Hakkı yenen insanların vebalini kim verecek? Öyle kandırıldık demeyle olmaz hem bu dünyada hem ahirette çıksın acısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: alpikalpi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

quote:

Ee o zaman boşuna mı mücadele ediyoruz. Kurulduğu zaman bu ülkeyle dost mu olmalıyız. İstanbul'un ortasına bunların bayrağını asacaksak ne anlamı kaldı terörle mücadelenin

Yahu senin derdin Kürtle değil ki. Senin derdin senin ülkenden toprak alıp oraya devlet kurmak isteyen bir terör örgütü ile. Adamlar senin sınırların dışında bırak ne devleti kurarsa kursun.

Senden toprak isterlerse vurursun kafasına ne diyon lan diye. Öteki türlü bizim derdimiz değil.

Sınırlarımızda PKK devlet kuracak. Bizim derdimiz olmayacak öyle mi? Canları sıkıldıkça saldırsınlar patlayıcı döşesinler. Asker şehit etsinler. Ama sınırlarımız dışında oldukları için bu meşru bir hal mi alacak?

Devlet olduğun zaman öyle terör örgütü gibi kafana göre oraya buraya bomba döşeyemiyorsun nato gelip ağzı burun dalıyor.

Devlet olmanın sorumlulukları var

Bizim.askerimiz neden suriye de Sinir guvenligi icin dibimiz de teroristler olmasin diye E sen simdi kurdistan kurulsun sinirimiz da bir sakinca yok mu diyorsun anlamadim ben

Zaten kurulacak engel olmak gibi bir şansın yok diyorum. Madem engel olamıyorsun bari pazarını ele geçir. Sınırındasın kültürün yakın sana muhtaölarda çünkü yeni kurulmaktalar. Orada dönen sıcak parayı diğerlerine bırakıcağıan sen kon.

Neden duygusal davrandığınızı anlamıyorum. Devletler çıkarlarıan göre hareket ederler.

Allah seninde evladının yada en sevdiğinin canını bir terörist tarafından aldırsın inşallah, bakalım o zaman ne tarafta olacaksın, ne kadar duygusuz yaklaşacaksın bakalım. Gerçi bizim millet " bi evladım öldü 2 tane daha var, onlarıda şehit olmaya göndereceğimmm!" diye böğürür, yönetici çıkarlarını evladından değerli bilir münafıklar. Ölenler neden öldü acaba? Benim amcam neden toprak altında? Şehitlik mertebesi diye de anlatmayın haa, şehitlik kesin olaydı sana bana bırakmazdı bunlar, ey gidi cahil sürüsü!

Bana bunu yazman hiç bir şey ifade etmiyor. Ben askerliğimi Tunceli de PKK ya karşı görevlerde geçirdim zaten..

Şimdi çağırsalar yine giderim. Sizin gibi kuru sıkı vatan millet sakarya modunda değilim.

Bende Dağlıca da yaptım ne olmuş? pkk lıların barındığı mağarayı bilipte " sen oraya gir de bak bakalım burda bizi sabaha sağ çıkartıyolar mı" diyen komutanlar gördük, asker vatanı korumaya gitmişken onları sokak köpeğinden değersiz gören ciğersiz komutanlarıda gördüm. Kimse kusura bakmasın, ne maaşını alıp yatan komutanlar için ne de siyasi çıkarı olan ucubeler için ölüme giderim, çünkü bilirim ki o yol ŞEHİTLİK yolu DEĞİL! Yani ben askerden sonra asla sakarya moduna girmedim, yazımı anlama kapasiten olsa zaten bunu anlardın. Bu memleketteki insanların %80 i başımıza gelen ve gelecek olanları hak ediyo, ben o %20 lik kesim için yırtınıyorum.

• Senelerdir ülkemizin doğusunda-batısında bu paçavranın arkasına saklanıp hak iddia edenlere nice şehitler verdik. Şimdi yattıkları yerde kemiklerini de sızlattık. Bizi affetmeyin..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.