Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Yol yaptılar

namaz kılıyorlar
    fetö yapmıştır.

Gılıcdaroğlu ssg'yı batırdı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebob55 -- 27 Şubat 2017; 15:31:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Din tüccarlığı ile gerçek dindarlık farklı şeyler. Siz sapla samanı ayırt edemedğiniz için ne desek boş. Sizin gibileri anca sahte vaatlerle, sahte görüntüyle kandırırlar. Size kandırılıkdık dersiniz. Çünkü oyununuz bu.
  • Harbi nerde bu evetçiler 2 gün önce yapmayın tek kişiye teslim etmeyin dediğimizde öhögöhöh siz vatan hainisiniz adam köprü yaptı ögögöög nankörsünüz diyenler.Daha 16 Nisan gelmedi evet deyin bakalım sonra görün curcunayı.Bu gördükleriniz göreceklerinizin garantisi.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 20:10:49 >
  • Başlığı sözde kürdistan paçavrası olarak değiştirin.

• Avrupa Birliğine sokacağız diye iktidara talip oldular baktılar olmayacak "biz batılı değiliz zaten Şangay beşlisine gireceğiz"dediler onu da beceremediler Afrika birliğine niyet ettiler o da fiyasko çıktı şimdi ABD'nin böldüğü Irak'tan geriye kalan federal yönetimlerle işbirliği peşinde koşuyoruz.

Bugün itibariyle Gürcistan bile vizesiz AB'ye giriyor artık.

OECD sıralamalarında yerlerde sürünüyor memleket.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün, Hz Ali'nin doğum günü kutlanacak dediler, çiçek attılar alevilere, bugün kürt bayrağını göndere çektiler. tam da referandum öncesi.zamanlama manidar Bahçeli ile Kak Mesut halay çekecek yakında ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

• Birileri yeni uyanmış herhalde. hemen provokatif başlıklarla saflara gaz vermeye çalışıyorlar. Kürdistan bayrağı dediğin o bayrak kaç yıldır dalganıyor. Kuzey ırak özerk bir yapı olalı kaç yıl oldu. safmısınız milleti saf yerine mi koyuyorsunuz? Saddam gittiğinden beri o bayrak dalgalanıyor ve Barzani Irağı temsilen değil Kuzey ırağı, özerk yönetimi temsilen onlarca yıldır bu ülkeye gelip gidiyor. PKK ile de Barzaninin bir işi yok, Barzani ile pkk kedi köpek kadar birbirlerini sevmezler. Bilmiyorsan onu da öğren...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

BU KONUYU NEDEN SEÇİM ÖNCESİ AÇTINIZ? buna birisi cevap versin.

Ne yapilsaydi peki? Kafayi gomup beklemek mi gerekirdi?

kafayı gömüp beklemişsiniz o halde sizin tabirinizle. çünkü kürdistan bayrağı yıllardır var. şimdi bundan rahatsızlık duymak hiç samimi değil. ben bunu ortalığı karıştırmak olarak algılıyorum yani açık ve net. eğer yıllar öncesinde böyle konular açılsaydı tepkimi gösterirdim ama şu anda farklı algılıyorum. içimde tepki olmasına rağmen bunu şu anda göstermek istemiyorum.

Olay bayragin var olup olmamasiyla mi alakali ki bu sekilde algiliyorsun? O zaman zaten olayi hic anlamamissin. Bu yuzden de gelen tepkileri de anlayaman normal. Konu basligini ve ilk mesaji okursan yeterince aciklayici olur bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

BU KONUYU NEDEN SEÇİM ÖNCESİ AÇTINIZ? buna birisi cevap versin.

Ne yapilsaydi peki? Kafayi gomup beklemek mi gerekirdi?

kafayı gömüp beklemişsiniz o halde sizin tabirinizle. çünkü kürdistan bayrağı yıllardır var. şimdi bundan rahatsızlık duymak hiç samimi değil. ben bunu ortalığı karıştırmak olarak algılıyorum yani açık ve net. eğer yıllar öncesinde böyle konular açılsaydı tepkimi gösterirdim ama şu anda farklı algılıyorum. içimde tepki olmasına rağmen bunu şu anda göstermek istemiyorum.

Bu sözde Atatürkçü troller'e anlatamazsınız siyasal ilişkileri falan.

-Bunlar düğmeye basılır aynı konudan 10 tane açıp algı yaratmaya çalışırlar.

-Hdp ile pilav partileri yapıp emanet oy atarken sıkıntı duymazlar.

- Cevap veremedikleri kişiye bir kaç kişi ile birlikte hakaret ederler (çomar vs)

- Birbirlerinin mesajını beğenmek işlerinin en başında gelen kuralıdır -ki haklıymış imajı verilsin.

- Gizli profil, TGB üyesi, islam düşmanıdırlar.

Sahte avukat bile gördüm.

İşin özü anlatamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

Konuyu açtığım için bimere şikayet edildim.İçimizdeki hainleri görün!

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

bende terör örgütüne hakaretten uyarı aldım hocam normal yani :)

• uçtugu uçagın yakıtı,kaldıgı otelin parası , konuştugu mikrofonun elektirigine kadar ülkeden barzaniye ne hizmet geçiyorsa benim asgari ücretimden kesilen kısmı haram zıkkım olsun :D
  • Hadi din tacirlerinin şakşakçılarını saymıyorum onlar başlı başına vatan haini, ama bunları görüpte evet diyecek ülkücü varmı onu çok merak ediyorum
  • Hakkımızda HAYIRLısı olsun.

• Haberlere konu oldumu olay ,eskiden olsa ani gelisme ,şok haber deyip tv'de izlerdik ,ben göremedimde ?

• buradaki akplilere dikkat edin, hep savunmalarının içinde para vardır. para kazanıyorlarsa satarlar. her şeyi satarlar. çünkü onurları değil, rantları önemlidir onlar için.
  • Sonuna kadar evet len
    Tayyip konuşuyorsa bir bildiği vardır len
    Hayır diyenler terörist len
    Hdp hayır diyor len

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vicdanlı Akp'lilere sesleniyorum biraz tepki koyun, muhalefet yok tamam haklısınız ona diyecek lafım yok, ama güç elinizde, şu kürdistan paçavrasını göndere çeken iktidarınıza uyarı verin. 7 Haziran'da uyarı yaptınız ülke PKK işgalinden kurtuldu AKP PKK'yı vurmaya başladı. Sizin sayenizde oldu, AKP'ye ince ayar verdiniz ülke kurtuldu, gidin sandığa HAYIR verin, ülkeyi adam gibi yönetin deyin tıpkı 7 Haziran'da yaptığınız gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdemirbozan57

quote:

Orijinalden alıntı: Nytz

quote:

Orijinalden alıntı: mdemirbozan57

KONUYU AÇAN KİŞİ ALGI ALGI YAPIYOR. KURDİSTAN DEDİĞİ BAYRAK PEŞMERGE BAYRAĞIDIR. PEŞMERGE BAYRAĞINI KURDİSTAN BAYRAĞI DİYE ÖNE SÜRÜP, MİLLETİ PROVAKE EDEN BU KİŞİ ALÇAKTIR. BİMERE ŞİKAYET EDİCEM SİZDE EDİN.

O kürdistan bayrağının oraya çekilmesini savunan alçaktır.

GÖZLER BOZUK GALİBA

zihniyet bozuk galiba?

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    Onlar erbakan hocalarını sattılar.emin ol darbe girişimi başarılı olsaudı şuan akplilerin hepsi fettullahcı olcaktı.bunlar nerde güçlü var orda olurlar

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.