Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Straight Edge

#HAYIRcılar pkk ile çalışıyor diyen tayfa neredesiniz?

Özür dilerim

İyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 19:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neden_acıklanmıyor

beyler chpli vekiller pkklı teroristlerin cenazesini ziyaret ederken bu kadar bas bas bağırmıyordunuz samimi değilseniz artniyetlisiniz

Chpli vekil terörist cenazesini ziyaret ediyorsa, orda devleti mi temsil ediyor.

Bu bayrak ise türkiye cumhuriyeti devleti tarafından asılıyor. Tanımadığın ülkenin bayrağını asar mısın. Demek ki sana göre kürdistan diye bir devlet var.

Chp li vekil teröristleri ziyaret ediyorsa bu onu bağlar..ne devleti ne chp yi temsilen orda değiller..

Peki akp milletvekili galip ensarioğlu nun ziyaretleri ne olacak..

Hadi o da hükümeti temsil etmiyordu diyelim, peki madem o kadar hassassınız, bizzat teröristin ayağına devletin savcısını hakimini gönderen, türk halkını temsilen orada mahkeme kurdurup, teröristleri bıraktıranlara neler diyeceksiniz..

Bırakın bu işleri..komple doğuyu kürdistan yapsalar siz yine bu partiyi desteklersiniz.

Ne adalet ne doğruluk derdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Arkadaşlar haber linki olarak alabileceğim bir site vs var mı? Whatsapptw gruplara vs bu durumu bildirmek yaymak istiyorum da forum pek çekici gelmez sanırım o durumda. Var mı bu durumu haber yapan bir yer? Çevremde evet vermeyi düşünen birkaç insan var. Gözlerine sokayım biraz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 20:0:20 >
  • Bir ülkenin başındaki kişi neden "Ben 2023te başbakan olsam eyalet sistemini düşünürdüm." der ve ardindan baskanlik sistemini getirmeye çalışır? Bana bunun mantıklı aciklamasini getirebilecek var mı?

Bu da videosu, montaj yok, görüntülerle herhangi bir oynama yok

https://youtu.be/wzhURlrFLKA

Bu da AKPli birinin geçmişte açıklaması

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

Cidden eyaleti getirmeyeceklerine inanmiyor musunuz Adam geçebiliriz dememis baskanlikla geçeceğiz demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 1:41:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

ulan adamı sonunda çıldırtırsınız. şerefin varsa bir anlatsana bir tane bile yandaş gazetede bu haber neden yok?

Haber değeri taşımadığı için olabilir mi ?

Yapma ya tabi sizin adamlar yapınca haber değeri olmaz hayırcılar yapsa aha gördünüz mü pkk yandaşı dersiniz işinize gelmeyince haber olmuyor tabi.

Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi bayrağı gelen ziyaretçi için göndere çekilmiş. Bizim muhalifler " PKK bayrağı çektilerrr " diye ağlaşıyor.

Paranoyaklıktan öleceksiniz haberiniz yok. Nasıl yaşıyorsunuz böyle hayret ediyorum.

• Arkadaşlar yanılgıya düştüğünüz birkaç husus var;

AKP seçmeninin bunları bilmediği için desteklerine devam ettiklerini mi düşünüyorsunuz? Tam tersine bilerek destek oluyorlar.

AKP'in kendi çevrelerinde yaptığı propaganda, 4 ülkeden toprak talep eden malum haritanın hayata geçmesi halinde ''kürdistan'' eyaleti olarak ülkemizin parçası olacağı yönündedir. Üzüntüyle belirtmek isterim bu propaganda karşılık bulmuş, AKP seçmeni buna inanmıştır.

Haritanın Suriye kısmı için fıratın doğusu kabul görmüş; kürtlerin akdenize çıkma ihtimali üzerine Türkiye'nin bölgede by-pas edilmesi sonucunu doğuracağı, çok ciddi güvenlik zafiyetine yolaçacağı ve Türkiye'nin ortadoğu ile bağlantısını tümüyle koparacağı yani kuşatılacağı gerekçesiyle TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ (dikkat edin hükümeti demiyorum) tarafınan Fırat Kalkanı Harekatı zorlanmış ve ne hikmetse 15 Temmuz sonrası bu harekata başlanmak zorunda kalınmıştır.

Değerli Cumhurbaşkanımız, aynı zamanda malum projenin eş başkanlığını üstlendiğini bizzat kendisi dile getirmiştir. Barzanili, şivanlı Diyarbekir mitinginde, şehir için ''büyük ortadoğunun yıldızı olacak'' derken ne demek istediği gayet açıktır. Çözüm süreci, oslo, habur, bahsi geçen miting, peşmergenin eğitilmesi, Irak ve Suriye de Türkmenlerin yok sayılması vs. tamamen bu projenin ürünüdür.

Ben burada şaşılacak bir husus görmüyorum. Bu bayrak hareketi, barzaniye ''bağımsızlık ilanı halinde ilk biz tanırız'' mesajıdır.

Önümüzde gerçekleştireceğimiz referandum; projenin hamileri tarafından, projenin daha az kanlı veya çok kanlı hayata geçmesinin oylaması olarak görülmektedir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ulan adamı sonunda çıldırtırsınız. şerefin varsa bir anlatsana bir tane bile yandaş gazetede bu haber neden yok?

Yapma ya tabi sizin adamlar yapınca haber değeri olmaz hayırcılar yapsa aha gördünüz mü pkk yandaşı dersiniz işinize gelmeyince haber olmuyor tabi.

Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi bayrağı gelen ziyaretçi için göndere çekilmiş. Bizim muhalifler " PKK bayrağı çektilerrr " diye ağlaşıyor.

Paranoyaklıktan öleceksiniz haberiniz yok. Nasıl yaşıyorsunuz böyle hayret ediyorum.

Mavimarmara ve şehit olanlar

Yazık

Siyaset böyle pis birlşey demek ki

Siyasetlerinizle neye hizmet ediyorsunuz

Ben siyasi değilim ama sizler kadar siyasini görmedim

Aslınız nedir? Müslümanım diyorsunuz ok. Aslınız nedir Türk müsünüz?

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 27 Şubat 2017; 1:44:46 >

• Petrol almaya gelince iyi hoş.Koridor açıp zırhlı araçlar geçirince hoş ta neden bir bayrak sizi bu kadar sinirlendirdi ?

Bak söylüyorum.Çünkü bayrağın ankara da olmasından nefret eden herkes kürtlerden nefret eden kesim.Birbirimizi kandırmayalım. siz nasıl türkçe eğitim hakkınızı alabiliyorsanız ileride çocuklarım için bende almak istiyorum.Doğuda kürt illerin belediye başkanları cezaevlerine yollanıyor.Yerine gelen kayyumların yaptığı ilk iş kürtçe tabelaları kaldırmak oldu.Bu kadar acizsiniz işte.kürtçe tabelaları kaldırınca kına yakarsınız artık.Ayrıca selehattin demirtaş a Davada 142 yıl hapis isteniyordu.ama 5 ay ceza verildi.Adamın bildiğin referandum süreci boyunca sesini kısmak istediler ve başarı oldular.Siz hala pkk fetö diyin.Adam feto yu bahane ederek ülkedeki bütün heryere kendi adamları yerleştirdi.Bundan en çok zarar gören kesimlerden biride atatürkçü kesim oldu.Akp ısıtıp ısıtıp size veriyor.Sizde afiyetle yiyorsunuz.Bana da size afiyet olsun demek düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calıgula -- 27 Şubat 2017; 1:53:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

quote:

beyler chpli vekiller pkklı teroristlerin cenazesini ziyaret ederken bu kadar bas bas bağırmıyordunuz samimi değilseniz artniyetlisiniz

Chpli vekil terörist cenazesini ziyaret ediyorsa, orda devleti mi temsil ediyor.

Bu bayrak ise türkiye cumhuriyeti devleti tarafından asılıyor. Tanımadığın ülkenin bayrağını asar mısın. Demek ki sana göre kürdistan diye bir devlet var.

Chp li vekil teröristleri ziyaret ediyorsa bu onu bağlar..ne devleti ne chp yi temsilen orda değiller..

Hadi o da hükümeti temsil etmiyordu diyelim, peki madem o kadar hassassınız, bizzat teröristin ayağına devletin savcısını hakimini gönderen, türk halkını temsilen orada mahkeme kurdurup, teröristleri bıraktıranlara neler diyeceksiniz..

Bırakın bu işleri..komple doğuyu kürdistan yapsalar siz yine bu partiyi desteklersiniz.

birader ilk cümlenden sonra oha dedim üçüncü cümleden sonra bi oha daha dedim

OHA ÇÜŞ size ne oluyor oğlum siz iyimisiniz

"Chp li vekil teröristleri ziyaret ediyorsa bu onu bağlar..ne devleti ne chp yi temsilen orda değiller..
    " "Chpli vekil terörist cenazesini ziyaret ediyorsa, orda devleti mi temsil ediyor."

bence sen kafana bi balta geçir.

kim olursa olsun ben bunu desteklemem chplininkine nasıl karşı çıkıyorsam akplininkinede öyle karşı çıkarım Allahım bu nasıl bir kafadır ya

• ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

"NE ALAKASI VAR YAAAA PKK İLE NE ALAKASII YAĞĞĞĞĞ" diyen AKBOYLAR burada mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 27 Şubat 2017; 1:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

quote:

quote:

quote:

Mavimarmara ve şehit olanlar

Yazık

Siyaset böyle pis birlşey demek ki

Siyasetlerinizle neye hizmet ediyorsunuz

Ben siyasi değilim ama sizler kadar siyasini görmedim

Aslınız nedir? Müslümanım diyorsunuz ok. Aslınız nedir Türk müsünüz?

Evet Türk'üm .

Yalnız şu Şivan Perver ve Mesut Barzani muhabbeti harbiden sıkıcı gelmeye başladı. Adamın ülkenin dibinde özerk bölgesi var bilmem farkında mısın ?

Ne istiyorsunuz ? Siyasi tüm ilişkileri keselim tüm ticareti keselim petrol anlaşmalarınıda bitirelim orduyu çıkarıp dalalım mı yani beklentiniz nedir ?

Diyeceksin ki alttan alttan PKK ya yardım ediyor yada aslında Türkiye deki Kürtlerin yaşadığı bölgeleri istiyor.

Ee biliyoruz. Ermenistan da toprak istiyor. Yunanistan da istiyor. Alabilse Almanya da Rusya da Amerika da istiyor. Bunu zaten bilmiyor muyuz ?

PKK ya yardım desen Avrupa açık açık artık gizlemeden destekliyor. Amerika ile YPG en son gördüğümde kol kola halay çekiyorlardı. Sizin şu konu altındaki anlayışınıza göre bizim ülkeyi kapatıp kendi içimizde yaşamamız lazım. Hiç bir siyasi temas yada ticari anlaşma yapmamız lazım.

Çünkü Barzani dahil bunların hepsi PKK ya destek veriyor zaten.

Amerika yada Yunanistan veya Rusya veya Kuzey Irak Bölgesel Kürt yönetimi arasında ne fark görüyorsunuz ? Ben Kürt Yönetiminin bağımsızlık çalışmalarını bitirememiş olması dışında hiç bir fark görmüyorum. Bana göre aynılar.

O zaman siyasi temaslara ticarete ülkeler arası ziyaretlere neden " vatan millet sakarya " modunada bir tepki vermemi bekliyorsunuz ki.

Arkadaşım ben duygularımla yazı yazmam. Mantık ne diyorsa odur. Kendi şahsi hislerim yazıma asla yansımaz.

Unutmuşum abi biz İsrail ile ticaret yapıp siyasi ilişkiler yürütüyoruz. PKK dediğinini kurucusu sayılır kendisi. Geldiğinde bayrağını göndere çekiyorsun. O neden haber olmuyorda bu oluyor mantığa aykırı bana neden diğerlerine tepki vermeyip buna tepki verdinizi bir şekilde anlatmanız lazım. Şu anda sizin bana sunduğunuz veriler ışığında bir Amerika bir İsrail Bir Avrupa devleti ile Barzaninin özerk bölgesi arasında hiç bir fark oluşmuyo rhepsi aynı şartlara haiz zaten. Tek fark özerk bölge daha devlet olamadı bu mu yani sıkıntımız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 27 Şubat 2017; 2:2:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

quote:

birader ilk cümlenden sonra oha dedim üçüncü cümleden sonra bi oha daha dedim

OHA ÇÜŞ size ne oluyor oğlum siz iyimisiniz

"Chp li vekil teröristleri ziyaret ediyorsa bu onu bağlar..ne devleti ne chp yi temsilen orda değiller..
    " "Chpli vekil terörist cenazesini ziyaret ediyorsa, orda devleti mi temsil ediyor."

bence sen kafana bi balta geçir.

kim olursa olsun ben bunu desteklemem chplininkine nasıl karşı çıkıyorsam akplininkinede öyle karşı çıkarım Allahım bu nasıl bir kafadır ya

Tabi bi akpliyle tartışmak, duvar tenisi oynamak gibi bir şey..git dağa taşa anlat derdini akpliye anlatacağına ama ben yine de deneyeyim;

Bak güzel kardeşim, devleti muhalafet yönetmez..muhalefetin yaptığı türkiye devleti cumhuriyetini bağlamaz.

Terörist cenazesine bir muhalefet milletvekili katılıyorsa, bu o adamın tasarrufudur.devleti de bağlamaz partiyi de..parti gerekirse hesabını sorar..

Ama kürdistan denilen yerin bezini asan adam bunu türkiye cumhuriyeti adına asar.

Teröristin ayağına mahkemeyi türkiye cumhuriyeti gönderir..gönderen kimse, devlet adına göndermiştir..

Çünkü bu ülkeyi onlar yönetiyordur..

Dünyada başına gelen olumsuzluklardan muhalefeti, iyi şeylerden iktidarı sorumlu tutan başka da bir seçmen gurubu var mıdır?

Çok merak ediyorum..

Hadi şimdi oha diye sayıklamaya devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabriellini

Ayrıca Kuzey Irak Kürt yönetimiyle siyasal ilişkilerimiz var.

Petrol anlaşması vesaire.

Boşuna malzeme aramayın.

Adresini gonder de makarna yollayim biraz

• bende tam tuvalete girecektim deemek o paçavrayı bunun için ülkeye getirdiler ama yinede olmaz totomuzunda bi haysiyeti var
  • Olan garibanın çocuğuna oluyor. Çocuklar ülkesinin dışında can veriyor katilleri krallar gibi karşılanıp ülkede cirit atıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz gaza gelmişsiniz ancak o bayrak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin bayrağı, Barzani de o özerk devletin başkanı. Diplomatik olarak asmak zorundasınız, Ortadoğu'daki az sayıda müttefiklerden biri IKBY.
  • sende gonder lokma dagitalim siz dağıtma isini daha iyi bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Biraz gaza gelmişsiniz ancak o bayrak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin bayrağı, Barzani de o özerk devletin başkanı. Diplomatik olarak asmak zorundasınız, Ortadoğu'daki az sayıda müttefiklerden biri IKBY.

Türkiyede başka asılmış bir özerk bölge bayrağı örneği verebilir misiniz? Ispanya Bask özerk bölgesi veya Katalonya özerk bolgesi gelse bu ozerk bölgelerin bayragini mi asardık? Yoksa İspanyanin mi?

Ne zamandir taninmayan bir yonetimin bayragini göndere çekmek moda oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 2:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Biraz gaza gelmişsiniz ancak o bayrak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin bayrağı, Barzani de o özerk devletin başkanı. Diplomatik olarak asmak zorundasınız, Ortadoğu'daki az sayıda müttefiklerden biri IKBY.

Pardon

Devlet başkanı derken?

Dünyada tanınmış bir ülke ve devlet başkanından mı bahsediyorsunuz?

Azar azar kader bize ne yazar öyle mi?

Gerçekten sizlere diyecek söz bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 27 Şubat 2017; 2:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.