Şimdi Ara

Atatürk Havaalanı --> Esenler Otogarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
71.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar. yakında istanbula inicem Atatürk havalimanına, oradan da esenlere geçeceğim otobüse binmek için.

sorum şu

atatürkten esenlere metro ile kaç dkda giderim, metro kaç dkda bir geçer

atatürkten esenlere taksi ile kaç dkda giderim, kaç yazar

yardımcı olursanız sevinirim.

• Havalimanı istasyonundan otogar istasyona en fazla 30 dk sürer metroyla.
  • taksi ile 10 TL falan yazar tahminimce var mı arttıran
  • düşündüğümden daha uzak o zaman metro ile 30 dk ise

da 2 mesaj tutarsız oldu şimdi
  • Ben sana söyliyim tahmini olarak 25 dk. filan sürer desek en fazlada 5-6dk.da beklesen yarım saat yani..
    Taksiye gerek yok ordan taksiye binmen istanbul trafiğinde bekleye bekleye dura kalka gitmen ve otogar direk yol üstünde değil arabanın ara yollara girmesi lazım emin olki on milyondan pahalı tutar ve süre olarak sana bi avantaj sağlamak. Direk otogara giden metroyu tercih etmen her yönden mantıklı..
  • teşekkürler. saat başı otobüsüne yetişebilir miyim diye hesaplıyorum ama biraz zor gözüküyor.

orda gerçi mutlaka bir sürü firma vardır biriyle giderim artık bursaya
  • Tabiki yolda kalmazsın merak etme
  • metro kaç para akbil felan yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

metro kaç para akbil felan yoksa?

1,5 lira

edit neden bursaya vapur feribotla falan geçmiosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35efu -- 26 Ocak 2010; 20:47:59 >
  • ben de bişi sorucaktım. esenler otogardan metroyla atatürk havalimanına gidiş akbilsiz ne kadar? bi de kaç dk da gider acep?
  • konuyu da geçen sene açmışım

vapur veya feribotla gitmeyi bilmiyorum açıkçası. havaalanından feribota nası giderim o nerde bırakır ordan bursaya nası gelirim. elde valiz olunca bunlar sorun olur mu mesela?
  • konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bende bu haftasonu atatürkten esenlere gideceğim akbil veya istanbulkart olmadan metro kullanabiliyor muyuz şayet evet ise bilet kaç para :D 7de izmirden kalkacak uçağım 8.30 otobüsüne yetişir miyim esenlere ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacksony

konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bende bu haftasonu atatürkten esenlere gideceğim akbil veya istanbulkart olmadan metro kullanabiliyor muyuz şayet evet ise bilet kaç para :D 7de izmirden kalkacak uçağım 8.30 otobüsüne yetişir miyim esenlere ?

jeton alabilirsin 4 tl. veya beşibiryerde bilet alabilirsin o biraz daha pahalı. ama tek jeton iş görür.ama 8.30 otobüs ü sıkıntı . atatürk e inen uçaklar genelde yoğunluktan gecikmeli iner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğrucuİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: hacksony

konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bende bu haftasonu atatürkten esenlere gideceğim akbil veya istanbulkart olmadan metro kullanabiliyor muyuz şayet evet ise bilet kaç para :D 7de izmirden kalkacak uçağım 8.30 otobüsüne yetişir miyim esenlere ?

jeton alabilirsin 4 tl. veya beşibiryerde bilet alabilirsin o biraz daha pahalı. ama tek jeton iş görür.ama 8.30 otobüs ü sıkıntı . atatürk e inen uçaklar genelde yoğunluktan gecikmeli iner.

sağolun hocam o zaman bileti önceden almayıp hareket edicem yetişirsem binerim artık . 5i biyerde almam gerekli değil istanbul içinde olmayacağım sonuçta tek jeton yeterli olur . çok teşekkür ederim.

• hacksony kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tek jeton lar var onu alırsanız yeterli olur. Bilet işini de öyle yapmanızda fayda var.

Hayırlı yolculuklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğrucuİnsan

Evet hocam tek jeton lar var onu alırsanız yeterli olur. Bilet işini de öyle yapmanızda fayda var.

Hayırlı yolculuklar

sağolun hocam
  • Konuyu güncelliyorum kusura bakmayın.
    İstanbul Fuar Merkezinden (Yeşilköy) Esenler Otogarına nasıl ulaşırım? Tek kullanımlık jetonlar halen satılıyor mu? Teşekkürler
  • Hocam ben en az 50 sefer kullandım o hattı bana güven havaalanı esenler otogar 15 dk felan Aksaray havaalanı 30 dk sen hesapla bana sorarsan metroysa git tan otogarın içinde inersin taksi 20 Tlden fazla tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Konuyu güncelliyorum kusura bakmayın.
    İstanbul Fuar Merkezinden (Yeşilköy) Esenler Otogarına nasıl ulaşırım? Tek kullanımlık jetonlar halen satılıyor mu? Teşekkürler

Metroya bin otogardasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro direkt otogarda bırakıyor taksiyi hiç karıştırma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.