Şimdi Ara

Atatürk´e Hediye Edilen Halıdaki Müthiş Sır! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
19.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfeiniel

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

Orijinalden alıntı: Poker in the Face

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

Matrix' den çok etkilendiniz sanırım.Geleceği görme gibi bir durum olamaz.Olsaydı bile o zamanların teknolojisi ile mümkün mü ? Tabiikide hayır.Büyük bir rastlantı.

Gelecegi allahtan baskasi bilemez,

Ancak gecmis cinlerle irtibat kurularak ogrenilebilir.

O zamanin teknolojisi demissiniz de binlerce yil onceki antik misirin teknolojisi bizden yuzbinlerce kat daha ustundu. Hala bugunun teknolojisi bir keops piramidi yapacak gucte degil.

nasıl değil yahu,şu an o piramitin ağa babasını yaparlar.

Ayrıca mısırın teknolojisi şuanki teknolojiden yüzbinlerce kat falan daha ileri değildi.Piramitlerin nasıl yapıldığı belli,yüzbinlerce yıllık ileri bi teknoloji gerektirmiyor.

adam haklı aga mısırlılar ışık hızına çıkmış piramitler de nano teknoloji sayesinde yapılmış mumyalar ise biomekanik ya da onun gibi bişeyin ürünü.

Misir piramitleri aslinda anit mezar falan degil, elektrik santralleridir. Biraz arastirma yaparsaniz anlarsiniz zaten.

Ayrica cok sevdigim enistem Einstein'in sozu var ; eskiler bizdeki teknolojiden daha da ustundu' diye.

piramitlerin icinde elektronik cihazlar falan calismiyor deniyor, (bilmiorum belki calisiyodur)

Eskiler mimari konusunda bizden daha ileriydi. Bunu kimse inkar edemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mesajım bulunsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arfeiniel

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

Matrix' den çok etkilendiniz sanırım.Geleceği görme gibi bir durum olamaz.Olsaydı bile o zamanların teknolojisi ile mümkün mü ? Tabiikide hayır.Büyük bir rastlantı.

Gelecegi allahtan baskasi bilemez,

Ancak gecmis cinlerle irtibat kurularak ogrenilebilir.

O zamanin teknolojisi demissiniz de binlerce yil onceki antik misirin teknolojisi bizden yuzbinlerce kat daha ustundu. Hala bugunun teknolojisi bir keops piramidi yapacak gucte degil.

nasıl değil yahu,şu an o piramitin ağa babasını yaparlar.

Ayrıca mısırın teknolojisi şuanki teknolojiden yüzbinlerce kat falan daha ileri değildi.Piramitlerin nasıl yapıldığı belli,yüzbinlerce yıllık ileri bi teknoloji gerektirmiyor.

adam haklı aga mısırlılar ışık hızına çıkmış piramitler de nano teknoloji sayesinde yapılmış mumyalar ise biomekanik ya da onun gibi bişeyin ürünü.

Misir piramitleri aslinda anit mezar falan degil, elektrik santralleridir. Biraz arastirma yaparsaniz anlarsiniz zaten.

Ayrica cok sevdigim enistem Einstein'in sozu var ; eskiler bizdeki teknolojiden daha da ustundu' diye.

piramitlerin icinde elektronik cihazlar falan calismiyor deniyor, (bilmiorum belki calisiyodur)

Eskiler mimari konusunda bizden daha ileriydi. Bunu kimse inkar edemez.

bu nedir ya kimden duyuyosunz böyle şeyleri

• quote:

Orijinalden alıntı: samed.yıldırım

quote:

Orijinalden alıntı: cuta

heryerde aynı bulanık resim var altı yazılı. kimse bilmiyor yazılarda, direk varlığını kabul ediyor. gerçekten var mı pera palas ta böyle bir halı sergilenen, gidip gören yok. yada yazmamış evet ben gördüm diye. ezbere yazılanları doğru kabul ediyoruz artık. net çok güvenilir bilgi kaynağı ya..!!
    gerçi 2 tane foto bulabildim sadece değişik. ama net en azından. hurafe midir gerçek mi bilemem..
    geçmiş borun pazarı gerçi ne farkeder.

Atatürk´e Hediye Edilen Halıdaki Müthiş Sır!

Atatürk´e Hediye Edilen Halıdaki Müthiş Sır!

Burada 10'dan fazla kasım çiçeği var. Kısaca birileri consorsium da olduğu gibi birtakım hikayeler yazmış.

Not: Kahinlere ve geleceğin bilinebileceğine inanmam

çiçekler onlar değil yalnız alttakiler

• Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

quote:

Orijinalden alıntı: doğunun hükümdarı

quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

Benim bildiğim gece öldü 09.05 değil.

Bende gece bir gemide öldüğünü biliyorum. İnlemeleri duyulmasın diye açığa götürmüşler..

Not: Şimdi vatan haini ilan edilirim. :)

Samanyolu Tv nin sırkapısısı çok izliyorsun heral.

İnlemeleri duyulmasın diye vapura bindirip açık sulara götürmüşler miş miş. Bu laflar kime ait söyleyimmi size? Şu an kendini isa mesih ilan eden üşütük hasan mezarcıya aittir. Bu adamın Atatürk hakkında yazdığı bir kitap vardır. Atatürk'e öyle hakaretler içeriyorki aklınız hayaliniz şaşar. Babasının Alir Rıza bey olmadığından tutun Latife hanımın kendisinden boşanma sebebinin Gay olmasına kadar atmış tutmuş. Orada vapura bindirildiğini bas bas acı ve sızıdan bağırdığını ve sonunda altına ettiğini ölürkende doğrulup altına yaptığının üstüne yüzün üstü düşüp öldüğünü yazar. Bu kitap 90 lı yılların başında çok konuşulmuş. Yasaklanmasına rağmen el altından çok satmış. Bizim cahil millet tabi bu tip şeylere inanıyor. 28 Şubat sürecine boşuna gidilmedi. Çok azmışlar çook. Hadi fadime şahin, müslüm gündüz ve ali kalkancı derin devletin eseri diyelim ya hasan mezarcının kitabı, sincan olayları, kaddafinin çadırda erbakanın suratına tükürmediğini bırakması vesaire..... Şimdi herkes unuttu.

kaddafinin erbakanın suratına tükürmesi mi bunu biraz açar mısın?

Sene 1997 falan olması gerek.

Erbakan başbakan olmuştur. Araplara yakınlığıyla bilinir. Türkiye Cumhuriyeti başbakanı sıfatı ile kaddafiyi ziyaret eder. Kaddafi erbakanı çadırında konuk eder. Bildiğiniz kum çadırı. Zemin kumdur. Habercilerde kameraları ile oradadır. Kaddafi erbakana aynen şunları söyler

Hoş geldiniz. Benim sizden belli taleplerim olacaktır. Ülkenizdeki kürtlere zulüm yapmıyacaksınız. Öldürdüğünüz pkk lı özgürlük savaşçılarının ailelerine tazminat vereceksiniz. Kürtlerin talep ettiği toprakları kendilerine karşılıksız vereceksiniz.

Bu lafları erbakanın karşısında gerile gerile söyledi kaddafi. Erbakan çık çıkarmadı. Şaka demiyorum kalkıp gitmesini bile beceremedi. Oturdu başını eğdi ve sonuna kadar yuttu.

Bu olay türk ordusunun tansiyonunu yükseltti. Bir tane albay kameralar karşısında erbakana ''lan şerefsiz, haysiyetsiz pez..venk'' lafını kullandı. Bu görüntüleri ben dün gibi hatırlıyorum fakat şu an youtub da falan çok aradım hepisini kaldırmışlar. Neydi o günler.

Amcam derki Ordu o dönem haklıydı fakat şimdiki hükümette haksız değil. Bu olaylardan sırf ordu değil erbakanın kendi etrafındaki tek tük vatan sever insanlarda rahatsız oluyorlardı. İşte bu gibi durumlardan dolayı tayyip, abdullah gül gibi isimler partiden ayrıldılar ve akp yi kurdular.

Kaderin cilvesine bakınki türkiyeyi karıştıran, 28 şubatta tuzu biberi bulunan kaddafi şu an ne durumda. Hani derler ya, beni öldüremiyen her mikrop sonunda beni daha güçlü hale getirir.

Son zamanlarda hiç bu kadar bilgilendirici bir yazı okumamıştım,o kadar boş yazı içinde doyurucu içeriğe sahip tek yazı.
    Bu konularda bayağı bilgilisiniz sanırım,takip ettiğiniz site veya kitaplar varmıdır?Birde düşünürmüsünüz bilmem ama böyle özgün ve az bilinen yazılarınızla bir site açıp yayınlasanız sıkı takipçiniz olurdum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.