Şimdi Ara

Atatürk´e Hediye Edilen Halıdaki Müthiş Sır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
2
Favori
19.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden qeLeceqi qören bir kavim varmış.. YokoLmuş... biLmiyorum.. HintLiLer bnm iLqimi çekmiş tuhaf bir miLLet.. photoshop deqiL qörüLdüqü qibi.. RastLantıda oLamaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

Eskiden qeLeceqi qören bir kavim varmış.. YokoLmuş... biLmiyorum.. HintLiLer bnm iLqimi çekmiş tuhaf bir miLLet.. photoshop deqiL qörüLdüqü qibi.. RastLantıda oLamaz..

Peşindeyim aslanım..

Hypocrites ; he diyotsunki yani gelecek teknolojiyle görülüyor yani kahinler falan tekno yardımıyla görüyorlar ülemi?

• quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

Eskiden qeLeceqi qören bir kavim varmış.. YokoLmuş... biLmiyorum.. HintLiLer bnm iLqimi çekmiş tuhaf bir miLLet.. photoshop deqiL qörüLdüqü qibi.. RastLantıda oLamaz..

yazık sana....
  • Bir tesadüf olduğu kanısındayım. Geleceğin herhangi bir şekilde herhangi biri tarafından görülebileceğine ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EagleWING

Bir tesadüf olduğu kanısındayım. Geleceğin herhangi bir şekilde herhangi biri tarafından görülebileceğine ihtimal vermiyorum.

Tesadüfen geleceğe gidilmiş olabilir ancak bu da çok uçuk bir düşünce olur. Bir sayede evren düzlemi yırtılıp paralel evrene geçilmiş olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

halıda kimin yaptığı yazıyormu acaba yaptıran diil yapan kahin kimdi acaba onu merak ettim bir araştırıyım tşk bilgi için ...

Ne zamandır mod'sun
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

Önce saat çizmeyi öğrenselermiş.

Çizmiyorlar , dokuyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaramsarTarz

quote:

Orjinalden alıntı: Aganta Burina Burinata

halıyı bire bir görmüş olan varmı

var mı?

hakikaten varmı gören?
  • o adam medyum siz onun kaç cini var biliyormusunuz hepinizi çarptırır
  • Gerçekse çok ilginçç...

Ayrıca metinde Atetürk yazmışsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordBrutaL

Atatürk´e Hediye Edilen Halıdaki Müthiş Sır!

Pera Palas'ta Atatürk'ün odasını gezdiniz mi? Gİderseniz bakın, orada bir halı var. 1930'larda zamanın Hindistan Başkanı Atatürk'e bir hediye vermek istemiş. Kahinine iyi bir hediye hazırlaması için emir vermiş. Kahin bir halı dokutmuş ve Atetürk'e hediye edilmiş. Duvarda asılı olan halı bu işte. İlginç olan deseni : Bir saat var. 09:07'de durmuş görünüyor (Atatürk'ün beyin ölümü saati) ve 10 tane KASIM çiçeği !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 17 Ocak 2008; 19:15:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

quote:

Pera Palas'ta Atatürk'ün odasını gezdiniz mi? Gİderseniz bakın, orada bir halı var. 1930'larda zamanın Hindistan Başkanı Atatürk'e bir hediye vermek istemiş. Kahinine iyi bir hediye hazırlaması için emir vermiş. Kahin bir halı dokutmuş ve Atatürk'e hediye edilmiş. Duvarda asılı olan halı bu işte. İlginç olan deseni : Bir saat var. 09:07'de durmuş görünüyor (Atatürk'ün beyin ölümü saati) ve 10 tane KASIM çiçeği !!

quote:

Sevgilim boyle soyle oldu desem herkes atlardi konuya "Atatürk'le" ilgili olnca kimse bakmiyor

SEn önce "ATATÜRK"'ü doğru yaz sonra millete kızzz.

• Beyler böle şeylere inanmayın..
    Rakamlara anlam yüklemek Arap geleneğidir !

• Doğru olabilir. çünkü bu dünyada sadece iş>ev arası gidip-gelmekle ibaret olmadığı kesin. ( Tam yazamadım işte )
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcman5334

quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

quote:

Pera Palas'ta Atatürk'ün odasını gezdiniz mi? Gİderseniz bakın, orada bir halı var. 1930'larda zamanın Hindistan Başkanı Atatürk'e bir hediye vermek istemiş. Kahinine iyi bir hediye hazırlaması için emir vermiş. Kahin bir halı dokutmuş ve Atatürk'e hediye edilmiş. Duvarda asılı olan halı bu işte. İlginç olan deseni : Bir saat var. 09:07'de durmuş görünüyor (Atatürk'ün beyin ölümü saati) ve 10 tane KASIM çiçeği !!

quote:

Sevgilim boyle soyle oldu desem herkes atlardi konuya "Atatürk'le" ilgili olnca kimse bakmiyor

SEn önce "ATATÜRK"'ü doğru yaz sonra millete kızzz.

AAA gidip intihar edeyim en iyisi yanlis yazmısım haklısın....
    Sanane belki türkçem zayif belki yazmam yok sen işine bak

• Bildiğim kadarıyla Atatürk'ün '34 model Cadillac 80 ve '35 model Lincoln K arabaları vardı. Engin Ardıç bugünkü yazısında Hitler'in Atatürk'e hediye ettiği otomobilin zamanında Kadıköy - Bostancı dolmuş seferi yapacak kadar düştüğünü yazmış. Hitler'in hediyesi kesin Mercedes'tir. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Hitler'in hediyesi gibi keywordlerle arayınca Hitler'in Atatürk'e zırhlı Mercedes ettiğine dair bir şeyler çıkıyor ama tüm sitelerde aynı yazı var. Güvenilir bir kaynak bulamadım.???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jbl_gto -- 18 Ağustos 2010; 23:34:28 >

• 2 yıllık hort olmuş ama ilginç bir konuymuş. Bir sonuç çıktı mı şimdiye kadar bilgisi olan?
  • bence tesadüftür.
  • heryerde aynı bulanık resim var altı yazılı. kimse bilmiyor yazılarda, direk varlığını kabul ediyor. gerçekten var mı pera palas ta böyle bir halı sergilenen, gidip gören yok. yada yazmamış evet ben gördüm diye. ezbere yazılanları doğru kabul ediyoruz artık. net çok güvenilir bilgi kaynağı ya..!!
    gerçi 2 tane foto bulabildim sadece değişik. ama net en azından. hurafe midir gerçek mi bilemem..
    geçmiş borun pazarı gerçi ne farkeder.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.