Şimdi Ara

Atatürk e hakaret eden 15 gün yattı habercilik yapana 25 yıl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
10.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk'e hakaret eden 15 gün yattı çıktı. habercilik yapana 25 yıl.Adaletiniz batsın
    düşündüklerimin binde birini yazıya döküyorum onu da sansürleyerek. yani neler neler söylerim de işte
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatmak demeyelim otelde ağırlamışlardır kesin.
  • öbürü de 1 aydır bulunamıyor

buharlaştı herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk e hakaret eden 15 gün yattı habercilik yapana 25 yıl.
  • Dünya ortadogu zihniyetinden kurtulmali.

• Fetoya nolursun gel diyen hiç yatmadı
  • fetö ye Ankara'yı parsel parsel satan şahısa dokunulmuyor. ama fetö dersanesin de temizlik işçiliği yapan fetö den tutuklanıyor.
  • 25 yıl yiyenin gazetecilik yaptığına inanıyomusunuz hakketen. Gerçi kırmızı yularlı kıza bile solcumu bizim o dediniz pardon

• Metekhann kullanıcısına yanıt
    sen gazeteciliğin ne olduğunu biliyor musun önce onu söyle? önüne bir haber geliyorsa ve bu haber doğruysa yayınlarsın. sonunu düşünen kahraman olamaz.
    o haberi yayınlamayan kişi zaten gazeteciği bıraksın gitsin, akp de trollük işine girsin o işte iyi para var.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Ben dikkat edersen GAZETECİLİK YAPTIĞINA mı inanıyorsun dedim. Gazetecilik yapıp içeri girmişdir demedim anla oku sonra cevap ver

• quote:

Orijinalden alıntı: Metekhann

Ben dikkat edersen GAZETECİLİK YAPTIĞINA mı inanıyorsun dedim. Gazetecilik yapıp içeri girmişdir demedim anla oku sonra cevap ver
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 15 Haziran 2017; 23:15:33 >
    http://www.sozcu.com.tr/2016/yazarlar/soner-yalcin/cemaatin-chp-imami-1372933/

bak sevdiğin gazteci yazmış....
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    ulan sözcü çalışanlarını fetö den tutuklandığında alkış tutanlar şimdi sözcü gazetesini paylaşıyor. ulan biraz omurgalı olun.
  • Sözcü gazetesi fetö cü degil mi? fetö cü değilseo halde Sözcü gazetesi çalışanları neden fetö den tutuklandı?
    Size göre Sözcü fetö cüyse o halde Sözcü de yayınlanmış yazıyı kullanarak başka birini nasıl fetö cülükle suçluyorsunuz?

Cumhuriyet gazetesi mi fetöcü, Sözcü gazetesi mi bir karar verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metekhann

insanlıktan çıkmışsınız ya ne diyeyim sizin gibilere.
    bir akpli olarak adalet konusunda bu ülkede noksanlıklar olduğunu bence kabul ediyorum ama daha oncede aynı halttı adaletimiz 80+ yıldır ideolojik ne yazzıkki ama toplumsal kargaşa ve kavgayla düzelceğini sanıyorsan tatlı rüyalar...yada sevdiğim ideoloji gelince bağımsız olcak diyorsan anca gülerim senin ideolojinin emrinde olduğu için sana güzel gelicek olay o...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Haziran 2017; 0:36:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sen gazeteciliğin ne olduğunu biliyor musun önce onu söyle? önüne bir haber geliyorsa ve bu haber doğruysa yayınlarsın. sonunu düşünen kahraman olamaz.
    o haberi yayınlamayan kişi zaten gazeteciği bıraksın gitsin, akp de trollük işine girsin o işte iyi para var.

Basın yasağını da laf olsun diye koyuyorlar zaten. Sen hangi kurumun haberinin yapıldığının farkında değilsin galiba. Edward Snowden'i destekleyebilirsin mesela ama hiç çıkıp da Edward Snowden niye tutuklanmaya çalışıldı diyen gördün mü? Bazı şeyleri yapıyorsan sonuçlarının da farkında olucaksın. Asıl sırf tepki çekmesin diye tutuklanmasaydı o zaman adalet işlememiş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

Basın yasağını da laf olsun diye koyuyorlar zaten. Sen hangi kurumun haberinin yapıldığının farkında değilsin galiba. Edward Snowden'i destekleyebilirsin mesela ama hiç çıkıp da Edward Snowden niye tutuklanmaya çalışıldı diyen gördün mü? Bazı şeyleri yapıyorsan sonuçlarının da farkında olucaksın. Asıl sırf tepki çekmesin diye tutuklanmasaydı o zaman adalet işlememiş olurdu.

Demokrasinin gerçekten olduğu hiçbir ülkede basın yasağı olmaz. Hangi kurum olduğu önemli değil. İster MİT, ister CIA, ister MI6 olsun fark etmez. Gazeteci bu kurumlar ile alakalı bir gerçek haber eline geçirmişse yayınlar. Bu onun mesleki görevidir. Demokratik ülkelerde, haberi yayınlayarak görevini yapan gazeteciler değil, görevini yap(a)mayan ve haberin sızdırılmasına yol açan istihbaratçılar cezalandırılır.

Tabi çoğunuzun bunu anlayacak kapasitesi yok gördüğüm kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

Demokrasinin gerçekten olduğu hiçbir ülkede basın yasağı olmaz. Hangi kurum olduğu önemli değil. İster MİT, ister CIA, ister MI6 olsun fark etmez. Gazeteci bu kurumlar ile alakalı bir gerçek haber eline geçirmişse yayınlar. Bu onun mesleki görevidir. Demokratik ülkelerde, haberi yayınlayarak görevini yapan gazeteciler değil, görevini yap(a)mayan ve haberin sızdırılmasına yol açan istihbaratçılar cezalandırılır.

Tabi çoğunuzun bunu anlayacak kapasitesi yok gördüğüm kadarıyla.

Kardeş şu yazdıklarının mantıklı olduğunu düşünüyorsan git bir doktora görün. Bu istihbarat örgütleri gizli birlikler falan hiç olmamalı zaten bütün dünya gerizekalı olduğundan kurmuş biz onlara uymayalım. Haklısın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.