Şimdi Ara

Atatürk'e Düşman Olan Herkes Türk Düşmanıdır (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
3
Favori
8.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
509 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

ATATURK,Ü BU ÜLKEDE YAŞAYAN HEM SAYMAK ,HEM SEVMEK ZORUNDADIR. SEVMEYEN VE SAYMAYAN ÜLKEMİZİ HEMEN TERK ETMELİ.BİR ÇOK SAYARIZ AMA SADECE ÜLKEMİZİ KURTARMASINI ASLA UNUTAMAYIZ.ONUN İÇİN HEM SAYACAGIZ HEM SEVECEĞİZ.

Abuk sabuk lafları asla kabul edemeyiz.Yok saymak zorundayız ama sevmek zorunda değiliz gibi. Seveceksın kardeşim seveceksın.. yoksa terk et...

Yanlış düşünüyorsun. Hiç kimse sevmek zorunda değil. Osmanlı da beylikleri birleştirip bir çok toprak miras bıraktı yoksa Asya topraklarında Özbekistan Kazakistan gibi gelişemezdik. Hiç kimse sana Osmanlıyı sevmek zorundasın demez, diyemez senin nasıl bize Atatürkü sevmek zorundasın diyemeyeceğin gibi. Saygı konusunda haklısın karşıt görüşün bile olsa saygı duyarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4BB9945F7 -- 31 Temmuz 2020; 2:7:3 >

• ta4cmj T kullanıcısına yanıt

Ne var ki burada? Milletler Cemiyeti gibi bir kurumun gerekliliğinden bahsediyor. Tüm dinlerin bir yana bırakılmasından kasıt ise insanlığın ortak değerlerinde birleşmetir. Tabi siz art niyetli insanlar olduğunuz için aklınızdan ne fesatlıklar geçiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyksl H kullanıcısına yanıt

Al yine diyorum. Hatta yalnız Mustafa Kemal değil, Kazım Karabekir, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak olmasaydı Kurtuluş Savaşı kazanılamazdı. Ve eğer o savaş kazanılamasaydı o büyük Türk tarihi yok olup giderdi. Bu yüzden son yüzyılımızın kahramanları tarihteki en önemli kahramanlarımızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 31 Temmuz 2020; 1:11:13 >

Sevmek zorla değil ama onun kurduğu bu ülkede onun devrimlerine uyarak yaşamak zorundasın. Ya seve seve ya da ataların gibi salkım salkım :)

• Kesinlikle. Düşman olmanın altını çizmek lazım. Nedir bu düşmanlık? Unutturmaya çalışanlar, devrimlerini bilerek karalamaya çalışanlar, tarihi saptırmaya çalışanlar, dolaylı yoldan hakaret eden kim varsa sağı veya solu farketmez Atatürk düşmanı=Türk düşmanıdır. Türk değildir bile demiyorum Türk düşmanıdır..

• Dostum, ehli sünnete hakaret etmedim sen Yezid kim onu bilmiyorsun araştır gel istersen.

Kerbala katliamini yapan hz aliyi şehit eden adamdır kendisi

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt

Münafık ve müşrik olan siz oluyorsunuz işte. Adam kuran ve fıkıhtan örnek veriyor.

Kur'an'ın yap dediğine fıkıh yapma diyor, yapma dediğine yap diyor. Bu apaçık bir delildir Kur'an'a uyulmadığı konusunda.

Bunu da artık anlamıyorsaniz umutsuz vakasınız, gidin Emevi dinine inanmaya devam edin.

• 88mph 8 kullanıcısına yanıt
    Onun kurduğu ülke derken uzaydan mı geldi bu ülke. Binlerce yıllık tarihi var. Bu milletin başta din olmak üzere değerlerine düşman olanlar ancak koruma kanunlarıyla ve dayatmalarla sevdirilir. Yobazlıkla yani..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Yuh artık. Bunu da tevil etmeye çalıştın ya başka bir şey demiyorum. Müslümanlığı bir kenara bırakıp diyor. Osmanlıca orjinali "sarfi nazar" yani vazgeçme, dikkate almama anlamina geliyor. Ayrıca orjinal el yazması mektuplarinda ayetlere safsata diyor. Murat Bardakçı programında gösterdi. Can Dündar bahsetti. Bunlar atatürk cu adamlar bide. Medeni bilgiler ders kitabı doye araştır bakalım ne çıkacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Al yine diyorum. Hatta yalnız Mustafa Kemal değil, Kazım Karabekir, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak olmasaydı Kurtuluş Savaşı kazanılamazdı. Ve eğer o savaş kazanılamasaydı o büyük Türk tarihi yok olup giderdi. Bu yüzden son yüzyılımızın kahramanları tarihteki en önemli kahramanlarımızdır.

Evet Atatürkümüzün yani sıra arkadaşlarını unutmamak lazım.önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan457

Kesinlikle. Düşman olmanın altını çizmek lazım. Nedir bu düşmanlık? Unutturmaya çalışanlar, devrimlerini bilerek karalamaya çalışanlar, tarihi saptırmaya çalışanlar, dolaylı yoldan hakaret eden kim varsa sağı veya solu farketmez Atatürk düşmanı=Türk düşmanıdır. Türk değildir bile demiyorum Türk düşmanıdır..

Aynen katiliyorum

Herkesin dini kendine. Ben Atatürk 'ün inancını sorgulamıyorum. Ben yaptıklarına bakarım. Atatürk bu ülkeye büyük hizmetleri olmuş bir liderdir. Hem ne varmış ki medeni bilgiler kitabında?Her taşın altında bir bityeniği arıyorsunuz.

Murat Bardakçı Atatürkçü değildir. Can Dündar ise ikincş cumhuriyetçi bir alçaktır.

• saygı duymak zorundasın adam hayatını halkına adamış biri ölürken bile halkını düşünen biri onun gibi insanlar sayesinde şu anda bu ülke var onun idealleri sayesinde bu ülke var bu adama saygı duymayacaksın da kime duyacaksın merak ediyorum halkı açlıktan kırılıyorken sarayda yaşayan birine mi ?

• Rus bir kisi vardi "Atatürk yanlis millete gonderilmis" diyordu.Yerden göğe hakli.Bu kadar hain,vefasiz,kadir kiymet bilmez,icten pazarlikli, Haris vb.bir topluluk olmaz.Hangi sartlarda vatanin kurtulmasina onderlik etmis,etrafindaki en yakin zeki arkadaslari bile umutsuzluga kapılır,olaylari yanlis degerlendirip bilajare yanlis kararlar alma asamasinda onlari doğru yone cevirmis,adeta gunes gibi dogmustur.Misal geldikleri gibi giderler cumlesi en karanlik donemde kimsede umut yok iken vatanseverlerin goremedigi tunelin ucundaki isigi yakabilecegini bilerek soylemistir.

Hindistan bagimsizlik savasinda ghandi ye ilham cesaret vererek ing.nin altina yasadiklari zulm icin verdikleri bagimsizlik savasinda rol model olmustur.

Sahsim adina gelmis gecmis 4 büyük komutan vardir.
    Cengiz han,timur,iskender ve Atatürk.Ataturkun onlardan ayrildigi yer diger ucu mzaffer iken bu mucadelelerde bulunmus zaferler kazanmis,yuce onder Atatürk ise birmis bir ulusu ayaga kaldirmistir.Zaten devrimci ,sosyal,insani tarafi onu tarihteki karakterlerin ulasamayacagi seviyeye tasiyip tum emperyalist ulkelerin yuzyil surecek nefretkerini kazanmalarini saglayip su anki erk vasitasi ile yuz yillik hesabi kapatma cabalarina neden olmustur.

O neden ile ne kadar gurur duysak azdir yuce onder,buyuk kurtarıcı M.K.Ataturk ile.

• Arap seviciler diye boşuna demiyoruz tamam arap olabilirsin arap seviciside ol sen bizden neden nefret ediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Rus bir kisi vardi "Atatürk yanlis millete gonderilmis" diyordu.Yerden göğe hakli.Bu kadar hain,vefasiz,kadir kiymet bilmez,icten pazarlikli, Haris vb.bir topluluk olmaz.Hangi sartlarda vatanin kurtulmasina onderlik etmis,etrafindaki en yakin zeki arkadaslari bile umutsuzluga kapılır,olaylari yanlis degerlendirip bilajare yanlis kararlar alma asamasinda onlari doğru yone cevirmis,adeta gunes gibi dogmustur.Misal geldikleri gibi giderler cumlesi en karanlik donemde kimsede umut yok iken vatanseverlerin goremedigi tunelin ucundaki isigi yakabilecegini bilerek soylemistir.

Hindistan bagimsizlik savasinda ghandi ye ilham cesaret vererek ing.nin altina yasadiklari zulm icin verdikleri bagimsizlik savasinda rol model olmustur.

Sahsim adina gelmis gecmis 4 büyük komutan vardir.
    Cengiz han,timur,iskender ve Atatürk.Ataturkun onlardan ayrildigi yer diger ucu mzaffer iken bu mucadelelerde bulunmus zaferler kazanmis,yuce onder Atatürk ise birmis bir ulusu ayaga kaldirmistir.Zaten devrimci ,sosyal,insani tarafi onu tarihteki karakterlerin ulasamayacagi seviyeye tasiyip tum emperyalist ulkelerin yuzyil surecek nefretkerini kazanmalarini saglayip su anki erk vasitasi ile yuz yillik hesabi kapatma cabalarina neden olmustur.

O neden ile ne kadar gurur duysak azdir yuce onder,buyuk kurtarıcı M.K.Ataturk ile.

yavrum benimm bee ne güzel yıkatmışsınız beyninizi tertemiz bom boş.

derdiniz Türklük felan değil topyekün islam düşmanlığı. İslam olmadan destursuz Türk lafını kullanmayacağınızı bi öğretemedik size.

• onu bunu bırakında

amerika da özgürlük var

birde afrika kökenli bir bayan bulsam evlenirim oranın vatandaşı olurum

gel keyfim gel

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.