Şimdi Ara

ATATÜRK'E BİR İFTİRA DAHA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk düşmanı tarihçi! ve Yeni Şafak yazarı Mustafa Armağan’ın dün attığı bir tweet ortalığı karıştırdı.

Armağan o tweetinde, Mustafa Kemal Atatürk’ün sigara içerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “Karabekir ağlıyor çocuğun haline ötekisi üfürüyor” diye yazdı.

Daha sonra aynı ortamda başka bir açıdan çekilmiş fotorğaftan anlaşıldı ki o ortamda üzülecek bir şey yok. Aksine Kazım Karabekir de diğer herkesin yüzünde bir tebessüm oldugunu farkedeceksiniz.

• Bu yalanı ısıtıp ısıtıp getiriyorlar. Çamur at izi kalsın işte.

Konuyla alakasız ama kalpak çok havalı değil mi. Ben de alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bunun gibi yalancıları ciddiye alıp can sıkmaya gerek yok. Feslinin bi tık daha su katılmış hali bu. Olmayan kişiyle röportaj yapmışlığı var. Bırakın genç müslümler eğlensin.
  • Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Aynen cok havali

• Bu tipleri tarihçi diye çıkartıyorlar. Ülkedeki Atatürk düşmanlığının bir sebebi de bunlar. Bunların attığı iftiralara inan çok kişi var.
  • Şaşırdıkmı hayır! Herzamanki yalanlar...

Buradan bu resmi paylaşıp sosyal medyada atatürkü kötüleyenlere bir çift lafım var ; Madem cocukları bu kadar düşünüyorsanuz ,azıcık dürüst ,namuslu iseniz cocuklara tecavüz edenleri paylaşır eleştirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Aynen cok havali

Bende öyle durmaz heralde

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Yakisir be hocam gorunurde cok havali tabi resmin eski falan gorunmesinin de etkisi vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

Benim tepki gosterdigim nedir biliyor musunuz ?

Simdi siz bu adami seviyorsunuz bana ney. Ancak bazi seyleri neden yapmamis gibi savunuyorsunuz? Yani misiroglunun dedikleri dogru bile olsa gozunuzle gormus olsaniz bile yine sevmeye devam edeceksiniz.

Mesela ben bu forumda su yorum icin uyari degil direk 4 gun ceza aldim. Ne kufur ne hakaret!

"Hem muslumansin hemde rahmet okuyorsun."

Simdi size soruyorum, bu mesaj cezalik mi? Yani ceza aldik. Artik bitti gitti olay. Bir swy soyleyecegim.

sen kendinden ornek al. bak gecen cubbeli mahkemede kendisi karilari yurt disindan parayla getirttigini itiraf etmis tutanaklara gecmis cuppeli itiraz etmiyor sen itiraz ediyorsun. sen bunu neden yapiyorsun. cubbeli bile kendi kabul edip itiraf ediyor karilari yurt disindan parayla getirdik diye. sen diyorsun ki iftira.

Getirsene aciklamayi, hani gercwkten oyke bir sey kendisi soykemis mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

quote:

Simdi siz bu adami seviyorsunuz bana ney. Ancak bazi seyleri neden yapmamis gibi savunuyorsunuz? Yani misiroglunun dedikleri dogru bile olsa gozunuzle gormus olsaniz bile yine sevmeye devam edeceksiniz.

Mesela ben bu forumda su yorum icin uyari degil direk 4 gun ceza aldim. Ne kufur ne hakaret!

Simdi size soruyorum, bu mesaj cezalik mi? Yani ceza aldik. Artik bitti gitti olay. Bir swy soyleyecegim.

sen kendinden ornek al. bak gecen cubbeli mahkemede kendisi karilari yurt disindan parayla getirttigini itiraf etmis tutanaklara gecmis cuppeli itiraz etmiyor sen itiraz ediyorsun. sen bunu neden yapiyorsun. cubbeli bile kendi kabul edip itiraf ediyor karilari yurt disindan parayla getirdik diye. sen diyorsun ki iftira.

Bari inanılacak yalan at, itiraf etmişmiş, tutanak diyor.

. Siz var ya siz, değil iktidar yüzü görmeniz, nefes almanıza bile müsade edilmemeli. Bu kafayla giderseniz ondan bile olacaksınız!

İki lafından biri iktidar.

"İktidar" ile ilgili ne sorunun var anlatsana?

• Mustafa Armağan kim la. Şu Abdülhamid Han'a yalandan sülale uyduran adam mı.
  • EuehejuwhahUqhagahUquwuwh

Korktu ve titredi kesin

Konu ile ilgili yorumum yok cunku gece gece gunaha girerim

• quote:

quote:

Ne kadar kolay yahu bir insanin serefiyle namusuyla oynamak Hadi getir itiraf ettigini bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Ne kadar kolay yahu bir insanin serefiyle namusuyla oynamak Hadi getir itiraf ettigini bekliyorum.

Bize serbest kardesim biz elit tabakayiz

Sizin yuzunuzden intihar eden ordu komutanlarini unuttun galiba

Sen Magdur mu olucan yoksa ?

• ITürkologI I kullanıcısına yanıt
    Ben o cumleyi kurdum diye ceza aldim. Bir musluman olarak bunu soylemeye hakkim yok mu yani ? Sanki adama hakaret ve kufur etmisim. Bunun gibi mesaji birak bana terorist ve tecavuzcu diye iftiralar atildi. Bundan daha mi kotu ki bu mesaj ?

Eger musluman degilse rahmet okunmaz. Bir muslumaninda bunu bil esi gerekir. Bende bunu soylemeye calistim. Bunu soylemeye hakkim yok mu? Isterse bir musluman olarak onun icin secde yapsin bana ney!

• quote:

Orijinalden alıntı: ITürkologI

Bu adam diye nitelendirdiğin ve sevilmesini yediremediğin kişi Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve milli mücadelenin önderidir, sözlerine dikkat et. Ayriyeten sana mı kaldı milletin müslümanlığına laf söylemek, adama bak ya milletin müslümanlığını yargılıyor. Yok neymiş müslüman olan rahmet okuyamazmış, müslümanım ve gece gündüz rahmet okuyorum. Nankörlükte çığır açmış, ne idüğü belirsiz insanlardan tarih öğrenen, ağzından salyalar akarak insanları karalayan, tek bildiği şey internetten tarih öğrenmek olan cahil insanlar geliyor burada millete ahkam kesiyor.

Az demissin bunlara az

Cok yuz verdik biz bu kesime ondan boyle nankorlestiler

• İnşallah bunun gibi vatan hainlerinin idam edildiği günleri görürüz.

• Şimdi senin ne farkın kaldı sana iftira atan insanlardan? Mustafa Kemal'i muhtemelen dinlediğin adamların anlattığı kadarıyla tanıyorsun ve onların anlattıkları üzerine karalamaya, ahkam kesmeye çalışıyorsun. Bak sana tavsiyem, kesin olarak bilmediğin şeylerden veya sadece bir kesimden dinlediğin şeylerden yola çıkarak yargıya varma, insanları dinsiz diye yaftalama azıcık inançla bile gittiyse sözlerinden dolayı diğer dünyada mesul olursun. Ha sevmeyebilirsin veya yaptıklarını doğru bulmuyorum diyebilirsin ama bu sana haksız yere karalama yapma fırsatını vermez üstelik ki bu kişi devletin kurucusu ise.
  • Oportunist insanlar bunlar. Yarın başa komunist bir parti geçsin, mao nun fotograflarını başlarının üstünde taşırlar. O yuzden fazla takmayın.

• Maraş dondurmacısının kankası vatan haini hani şu Damat Ferit'e torun uyduran, Atatürk İngiliz kralının karşısında boyun eğiyor diye kayıktan çıkmasına yardım ettiği fotoğrafı paylaşan, belge sahteciliği yaparak Atatürk'ün annesine, namusuna şerefine iftira atan adam bu. Nedense çalıştığı gazete de şaşırtmıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.