Şimdi Ara

Atatürk düşmanlığı had safhaya ulaştı, 15 yıl önce ve 15 yıl sonra (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elin Battlefield oyunu bile Çanakkale Savaşında ki kahramanlar ileride Türkiye Cumhuriyetini kurdu diyor

Bizim aktroller gerçekten neye hizmet ettiklerini neye inandıklarını bile bilmiyorlar. Hani şu beyaz hayvan var ya o lakabı takıyorlar demek istemiyorum ama hak ediyorlar gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 22 Ekim 2016; 3:04:35 >
  • İsmet İnönünün yaptıklarını kalkıpta Atatürk'ün suçuymuş gibi gösterenler kimse bizi bilinclendirinde o kişileri bir kınayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Bunun sebebi Atatürkçüler ve cehape zihniyetidir. İnsanları damla damla Atatürk'ten soğuttular. Eğer bu tutumlarını değiştirmezler ise Atatürk düşmanlığı daha da artacaktır. Bu memleket onlarca yıldır bu kesimden az çekmedi.. Sen dağdaki çobanı aşağılayıp, hakaret edersen bu adam, ''bu insanlardan ne hayır var ki arkasına sığındıkları adamda hayır olsun'' der. Atatürk gibi onurlu bir insanın kurduğu parti terörün maşası haline gelince halkta atatürk sevgisinin artmasını beklemeyin. Bu algıyı oluşturan yine cehapenin kendisidir.

Edit: Üstteki muhabbeti hiç bilmiyorum ama bir üstteki arkadaş bir kişi üzerinden seçmenlere hakaret etmiş. Bu tarz makarnacı, kömürcü laflarını kime dediklerini biliyoruz. İşte çoban örneğini daha iyi anlamanız için sadece bu forumu incelemeniz yeterli oluyor.

Hocam cehape yazdığın için trollsün sandım ama fazla ciddi duruyorsun. Anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun sebebi karadeniz insanın islamcı şeriatcı olmasıdır din üzerinden para kazanırlar rteyi görüyorsunuz teröristin kralı adam ama iktidarda neden islami dini kullanıyor bide bunlar ticaret kafası var sanıyorlar kendilerinde ama cahil kafası neymiş al sat yapacakmışsın bu kafayla devlet yönetilmez devletin varlıkları satılmaz halkın parasıyla acılan fabrikalar yabancılara satılmaz osmanlı bu şekilde yıkıldı atatürkde fabrikalaştırdı eğitim seviyesini yükseltti ama geldi bunlar içine etti bize bilim akıl eğitim lazım şeriatcı islamcı kafası değil karadeniz insanıyla rus gürcü kafası aynı fakir olmaya mahkum
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

quote:

Orijinalden alıntı: B J K

quote:

quote:

Tapmak zorunda mıyım ? İfade, düşünce özgürlüğü var. Yeterince araştırdım ve sevmedim. Bu kadar basit.

Kesin dindar muhafazakar birisindir ya da kürt milliyetçisi, ikisi dışında olup da Atatürkü sevmeyen bir Türkiye vatandaşı düşünülemez

Düşünemediğin açık dostum. Kendi halinde cumadan cumaya giden Türk milliyetçisi biriyim.
    Adının bile bilmediğiniz birine olan hayranlığınız sizi bağlar. Benim fikirlerimede saygı duymak zorundasın.
    Basit yaftalamalarla aşağılamalara alışık olduğun belli. Sana karşılık ya Ateist ya Alevi ya da 'Selanik Göçmeni ' olduğunu söylemem gerekiyor.
    Fakat ne olduğun, neye taptığın beni zerre ilgilendirmiyor.

Türk milliyetçisi olup Atatürk'ü sevmemek ulan bu adam ki Türk tarih kurumunu Türk Dil kurumunu kurdurmuş, osmanlıdan ibaret olmadığını göstermiş Türk tarihinin. Bu adam ki Göktürk bayrağının milli bayrağımız olmasını teklif dahi etmiş, bu adam ki Osmanoğulları ailesinin adını alan ülkenin adını Türkiye olarak değiştirmiş, bu adam ki Ne Mutlu Türküm diyene diye bağırmış! Ve tayyip ten etkilenen ve iki arada bir derede kalmış sözde Türk milliyetçisi özde ümmetçi arkadaşların saygısını sevgisini kazanamamış... Güldürmeyin adamı

Bu kadar hazımsızsınız işte. Adamlar üşenmemiş mesajımı silmiş. Sevmiyorum kardeşim, sevmiyorum.
    %90 lık kesim adının ne olduğunu bilmiyor. Önce onu öğrenin sonra konuşmaya başlayalım.
    Bu ülkeye AAK (Atatürk'ü Araştırma Kurulu) kurulması gerekli, kamalist yobazlar belki aydınlanma yaşar

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

ne kadar meraklısınız her karşıt görüşü şeriatçı ilan etmeye, ben Atatürk'e laf etmiş miyim? Atatürk sonrası yapılanlar yanlış, bugün siyasal islamın karşı devrimini yaşıyorsak milletin yaşam tarzına müdahale eden sözde laik özde faşistler yüzünden var, kamuya ve okula türban sokmadılar siyasal islamı doğurdular.

10-15 yaşındaki bilinci oturmamış çocuğun aile baskısı veya öğütüyle türban takması ne kadar doğru ? Din eğitime girdiği zaman çöküş yavaş yavaş başlar Osmanlıda bunun örneği mekteplerdi şimdi ise imamhatipler bunun bir örneği. Osmanlının dağılma döneminden tek farkımız onu kurtaracak Mustafa Kemal ve Silah arkadaşları olmasıydı. şimdi oda yok merak etmeyin ...

• Ulkenin ozeti, gercek kemalizm bu degil, gercek islam bu degil.

• Atatürk'ede İslamada yanlış kişiler sahip çıkıyor. Halkta uyku modunda kim ne derse inanıyor :)

Geçen biri kurtuluş savaşı hiç olmadı diye hararetli anlatıyordu :))
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    okumadım başlığa göre yorum kardeş sen ne atatürkünden bahsediyosun şu ülkede insanların kendine saygısı kaldımıki başka değerlere olsun.
  • Ulan toplu blok konusu olmuş ha,arada böyle konular açın,Atatürk düşmanlarının hepsi 15 Temmuz'da darbeye girişmek için hücrelerinden dışarı çıkarak kendini ifşa eden feto elemanları gibi...
  • Bu tapma olayı da İslamcıların kılıfı. AKP mitingine katılmak sünnettir diyen adam var bunların içinde. Tek biri çıkıp laf etti mi? Ama bir CHP'li gidip Anıtkabire gitmek sünnettir dese demedikleri laf kalmaz ikiyüzlülerin.

Zamanında ismet İnönü üzerinden laf atılırdı. Şimdi Atatürkçü ve chpliler üzerinden. Bakın ülkede ismet İnönüyü anmak ve sevmek ayıp karşılanıyor artık. Sırada Atatürk var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tapmak zorunda mıyım ? İfade, düşünce özgürlüğü var. Yeterince araştırdım ve sevmedim. Bu kadar basit.

Kesin dindar muhafazakar birisindir ya da kürt milliyetçisi, ikisi dışında olup da Atatürkü sevmeyen bir Türkiye vatandaşı düşünülemez

Düşünemediğin açık dostum. Kendi halinde cumadan cumaya giden Türk milliyetçisi biriyim.
    Adının bile bilmediğiniz birine olan hayranlığınız sizi bağlar. Benim fikirlerimede saygı duymak zorundasın.
    Basit yaftalamalarla aşağılamalara alışık olduğun belli. Sana karşılık ya Ateist ya Alevi ya da 'Selanik Göçmeni ' olduğunu söylemem gerekiyor.
    Fakat ne olduğun, neye taptığın beni zerre ilgilendirmiyor.

Türk milliyetçisi olup Atatürk'ü sevmemek ulan bu adam ki Türk tarih kurumunu Türk Dil kurumunu kurdurmuş, osmanlıdan ibaret olmadığını göstermiş Türk tarihinin. Bu adam ki Göktürk bayrağının milli bayrağımız olmasını teklif dahi etmiş, bu adam ki Osmanoğulları ailesinin adını alan ülkenin adını Türkiye olarak değiştirmiş, bu adam ki Ne Mutlu Türküm diyene diye bağırmış! Ve tayyip ten etkilenen ve iki arada bir derede kalmış sözde Türk milliyetçisi özde ümmetçi arkadaşların saygısını sevgisini kazanamamış... Güldürmeyin adamı

Bu kadar hazımsızsınız işte. Adamlar üşenmemiş mesajımı silmiş. Sevmiyorum kardeşim, sevmiyorum.
    %90 lık kesim adının ne olduğunu bilmiyor. Önce onu öğrenin sonra konuşmaya başlayalım.
    Bu ülkeye AAK (Atatürk'ü Araştırma Kurulu) kurulması gerekli, kamalist yobazlar belki aydınlanma yaşar

Amacım sizi yargılamak değil fakat neden sevmediğinizi merak ettim

Bu soruyu Atatürkçü,ülkücü olarak değil tüm ideolojilerden bağımsız bir insan olarak soruyorum

Doğrusu neyse öğrenelim

• Ulan şurda her boku chp ye sallayan kişilikler, Dönde bir bak akp ye, amma andaval var ulan ülkede.
    Her boku yap, her kuşu becer leylek dahil sonra gel kandırıldık, yok chp yok bilmem ne.
    Yüzsüzlükte sınır tanımıyor bazı insanlar.
    Kişiliksizleri, kişilik olmuş artık.
    Böyle kafa başka yerde yoktur.

• Bu konuyu silmenizi rica etmiştim. ancak silinmemiş, IQ seviyeleri oturmamış adamların diline ve ellerine Atatürk ile gereksiz yorumları yazma fırsatı veriyorsunuz.
    Bunların arasında öyle insanlar var ki gözlerim,kulaklarım bizzat duydu. Bu yüzden daha boşa yormayalım kendimizi arkadaşlar. Bu milletten ne köy ne kasaba olur. Konuyu siler misiniz admin arkadaşlar.
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Kısaca kamalistler der geçerim.
    5186 olmasaydı neden sevmediğimi detaylı bir şekilde anlatabilirdim. Yasalar bu kadarına müsaade ediyor maalesef...
  • Şu saatten sonra ataturkten nefret etsen ne taparcasına sevsen ne. Doğru yaptığı şeylere doğru yanlış yaptıklarına ise yanlış diyemedikten sonra iki kesiminden birbirinden farkı yok. Önemli olan bundan sonra bir şeyler yapabilmekte. Geçmişimizde övünürüz dururuz ama onların yaptıklarının onda birini cumhuriyet kuruldu kurulalı yapamadık anca böyle saçma konularla didişip dursak değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtoyanik -- 22 Ekim 2016; 14:01:13 >
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Bakın bu arkadaş gibiler hakaretlerin,küfürlerin,şeriatçıların,cumhuriyet düşmanlarının üstüne örtü çekiyor ve sanki sadece Atatürk hakkında eleştiri yapılıyormuş gibi gösteriyor.

Bu tipler hiç bir zaman sorumluluk,suçluluk duymaz.Hep onları ona iten bir sebep vardır sözde.Misal FETÖ'nün CHP yüzünden çıktıklarını savunmaları gibi Şaka gibi,bunlara laf anlatılmaz,gün gelir devran döner pişman olurlar o kadar. Kendinizi yormayın,kim ne olduğunu herkes biliyor.
  • quote:

Kısaca kamalistler der geçerim.
    5186 olmasaydı neden sevmediğimi detaylı bir şekilde anlatabilirdim. Yasalar bu kadarına müsaade ediyor maalesef...

Kısaca kamalist der geçermiş
    Kemalist yerine kamalist demenden zaten hangi görüşe ait olduğun belli oluyor.

5168 demiş bir de. Sanki o kanun çalışıyor ülkede. Güzel bir baştan savma olmuş. Ben de merak ediyorum

• https://www.youtube.com/watch?v=iQeCYw7gMHU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 22 Ekim 2016; 14:14:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsntrk

Bakın bu arkadaş gibiler hakaretlerin,küfürlerin,şeriatçıların,cumhuriyet düşmanlarının üstüne örtü çekiyor ve sanki sadece Atatürk hakkında eleştiri yapılıyormuş gibi gösteriyor.

Bu tipler hiç bir zaman sorumluluk,suçluluk duymaz.Hep onları ona iten bir sebep vardır sözde.Misal FETÖ'nün CHP yüzünden çıktıklarını savunmaları gibi Şaka gibi,bunlara laf anlatılmaz,gün gelir devran döner pişman olurlar o kadar. Kendinizi yormayın,kim ne olduğunu herkes biliyor.

Su cocugu ciddiye almayalin Gecen bir mesajinu gordum felsefe bolumun de Allah'i sorguluyordu yada onun gibi birsey tam hatirlayamadim simdi.Yani bildigin baba parasi yiyen evden disari cikip sosyallikten bi haber dunyayi baktigi bilgisayar ekranin dan ibaret sana bir ergen iste

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.