Şimdi Ara

Atatürk Düşmanlarını Çıldırtan 23 Nisan Kutlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleme: Konyu admin silmişti, tekrar Geri gelmiş.. Hayret..

https://twitter.com/cok_ciddi/status/988144736644067328?s=19

Bir güneş gibi aydınlatırız
    Karanlık ufukları
    Sevgi, saygı, umut doluyuz,
    Doğruluktur yolumuz.
    Gözleriz ufukları, başları hep yukarı.
    Hem çalışkan hem dürüst Atatürk Çocukları.
    Talas çocuklarıyız, sönmeyen ışıklarız.
    Doğruluktan şaşmayız, seni hiç unutmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangibirkullanici -- 25 Nisan 2018; 19:26:31 >

• Aynen,yüzlerce yıl Osmanlı tarafından sömürülmüş Türk çocukları,Afrika seviyesinde bırakılmış hepsi....Atatürk ise belki de kıl payı o sefil Türk milletinin içinde sıyrılıp yükselmiş...

Ne bekliyorsun,Devlet erkanın da çıplak ayakla dolaşmasını mı,bugün de çıplak ayakla dolaşanlar var öyleyse Tayyip Erdoğan'da çıkarsın takım elbiselerini,geri iade etsin hazineye akrabalarına eşine dostuna dağıttığı devlet mallarını onlar da yalın ayak gezsinler..

Neye Cevap veremeyince başka yöne çekmiş konuyu AK ŞAKİRT!...
    Çok güzel video valla. Yorumlara baktım da diktatörlük olarak algılayan var,sabah sabah ne işleri var orada vs diyenler. Üzülüyorum yani Atatürk'e bir insan neden laf atar ki? Akp seviciliği yapıp Atatürk'ün kurduğu ülkede yaşıyorlar. Umarım bu çocuklar bu yoldan hiçbir zaman ayrılmaz,Atatürk'ün yolundan giderler. Burada en önemli pay ailelerinde. Çocuk aileden görür,gördüğünü devam ettirir.
  • Bu sene 23 nisan daha bir coşkuyla kutlandı daha umutluydu daha mutluydu insanlar. Artık kavgadan kutuplaşmadan bıktı toplum. Şurada yaşanacak ortalama 70 75 yıl. bırakın insanlar çocuklarıyla torunlarıyla huzurlu mutlu güneşli günler yaşasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel video valla. Yorumlara baktım da diktatörlük olarak algılayan var,sabah sabah ne işleri var orada vs diyenler. Üzülüyorum yani Atatürk'e bir insan neden laf atar ki? Akp seviciliği yapıp Atatürk'ün kurduğu ülkede yaşıyorlar. Umarım bu çocuklar bu yoldan hiçbir zaman ayrılmaz,Atatürk'ün yolundan giderler. Burada en önemli pay ailelerinde. Çocuk aileden görür,gördüğünü devam ettirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

Bu mesaj silindi.
    sen git önce kazım karabekir’in çoçuklar için yaptıklarını araştır önce

bir bok bildiğiniz var gibi milleti analiz yapmaya yönlendiriyorsunuz

nankör herifler

atatürk konusunda konuşmuyorum bile

• duygulandım güzel video
  • atatürk düşmanlarından yanıt gelmiş

Vallahi bu gösteriden haberimiz yoktu eğer olsaydı kesin çıldırırdık

• quote:

Bu mesaj silindi.

• Bir insan 23 Nisan bayramından neden nefret etsin arkadaşlar, siz de amma abarttınız.

• Eren kullanıcısına yanıt
    Kazım karabekire bir şey dediğim yok adam zaten ağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Alıntıları Göster
    Paylaşılan ve paylaşılmayan dediğin fotolar da ben bir fark görmüyorum.Foto da dikkatimi çeken iki şey var.Kürkler ve yalın ayaklar.

attığın fotolara şunu da ekle dursun orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 23 Nisan 2018; 13:58:21 >

• İzledim gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu sırf bu çocuklar için mücadeleye devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Paylaşılan ve paylaşılmayan dediğin fotolar da ben bir fark görmüyorum.Foto da dikkatimi çeken iki şey var.Kürkler ve yalın ayaklar.

attığın fotolara şunu da ekle dursun orada.

Alıntıları Göster
    Aynen,yüzlerce yıl Osmanlı tarafından sömürülmüş Türk çocukları,Afrika seviyesinde bırakılmış hepsi....Atatürk ise belki de kıl payı o sefil Türk milletinin içinde sıyrılıp yükselmiş...

Ne bekliyorsun,Devlet erkanın da çıplak ayakla dolaşmasını mı,bugün de çıplak ayakla dolaşanlar var öyleyse Tayyip Erdoğan'da çıkarsın takım elbiselerini,geri iade etsin hazineye akrabalarına eşine dostuna dağıttığı devlet mallarını onlar da yalın ayak gezsinler..

Neye Cevap veremeyince başka yöne çekmiş konuyu AK ŞAKİRT!...

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Aynen,yüzlerce yıl Osmanlı tarafından sömürülmüş Türk çocukları,Afrika seviyesinde bırakılmış hepsi..

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    ne alaka? bugun "first lady" dukkan kapatip 150 bin dolarlik canta almiyor mu? first lady diyorum bak cumhurbaskani demiyorum. ki fiyatini bildigimiz sadece o var. e ulkede ayagi ciplak cocuklar yok mu? ben cok gordum ama sizin ofisin yeri iyi herhalde gormemissin. ki ben Ataturk'un kurklu olarak bir tek bu fotografini gordum bu zamana kadar, genelde takim elbiseyle gezer.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

ne alaka? bugun "first lady" dukkan kapatip 150 bin dolarlik canta almiyor mu? first lady diyorum bak cumhurbaskani demiyorum. ki fiyatini bildigimiz sadece o var. e ulkede ayagi ciplak cocuklar yok mu? ben cok gordum ama sizin ofisin yeri iyi herhalde gormemissin. ki ben Ataturk'un kurklu olarak bir tek bu fotografini gordum bu zamana kadar, genelde takim elbiseyle gezer.
    bugün ve savaştan çıkan memleket karşılaştırması.Süpermiş.
  • ben akpartiliyim akpartinin atatürke düşman olduğu yalandır adamlar var o meclis başkanı var bir iki millet vekili var onlar zaaten akpartiyede faydası yok vatana milletede faydası yok onların yalaka hepsi yaşına başına bakmıyor makam için para için menfaat çetesi terörist bunlar
    lakin akparti ve kurucuları ataturke düşman değil ben kurucuyum ilk uyelerindenim ben ataturke laf etsem nenem dedem beni vurur öldürür hepsi karı boşar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    çatlamalık bir durum yok dostum.Ayrıca ben onlar çocuk sevgisiz ,çocuk düşmanı demedim.

sırayla geliyorsunuz ama boş muhabbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 23 Nisan 2018; 14:22:29 >
  • quote:

çatlamalık bir durum yok dostum.Ayrıca ben onlar çocuk sevgisiz ,çocuk düşmanı demedim.

sırayla geliyorsunuz ama boş muhabbet.

Alıntıları Göster
    Dediğini de iddia etmedim. Zaten AQPe'li olduğun için hayalinde bir diyalog kurmuşsun. Hadi s ve d ile.
  • Atatürk Düşmanlarını Çıldırtan 23 Nisan Kutlaması
  • Atatürk Düşmanlarını Çıldırtan 23 Nisan Kutlaması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.