Şimdi Ara

Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’nun kitapları, Atatürk kütüphanesinde! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
3.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: denn.zent

"O bahsettiğin Avrupada din çok daha taassubi boyuttaydı, onlar Kemalizmle mi ya da herhangi bi - izm'le mi bu seviyeye ulaştılar?"

Japonlar zamanında Meiji Resterasyonu yapmışlar, böylece Japonya bugünkü Japonya olmuş. Kısacası burada adamlar diyor ki batının teknolojisi, doğunun ahlakı. Yani adamlar avrupalı kıyafeti alıyor ama terbiyesizliklerini almıyor vs. Ha şimdi senin mantıkla "Avrupalılar Meiji Resterasyonuyla mı sanayi inkılabını gerçekleştirdiler" Bu nasıl bir kafa yapısıdır ya? Sen bunları kimden öğreniyorsun yaz hele.

Atatürkçülüğün kökeni ta 17.yüzyıla kadar iner. Mesela ilk kıyafet devrimini 2.Mahmut yapmış. Halk ona da karşı çıkmış. Kendisine gavur padişah lakabı takılmış. Başkentin İstanbul'dan Anadolu'ya taşınma fikri Genç Osman'a ait. Yobazlar tarafından öldürülünce yapamamış. Gazi'nin hukuk devletinin temeli Sultan Abdülmecit'in "bundan sonra ben de dahil herkes kanunlara uyacak" sözünde. Yüzlerce örnek daha verilebilir. Japonlar bu işi 30 senede hallediyorsa ama sen 17.Yüzyıldan beri yerinde sayıyorsan hatayı kendi yobazlığında arayacaksın. Beyefendi Atatürkçü değilmiş, necisin peki? Elinde akıllı telefonla oturduğun yerden mesaj atmak iyi ama. Bugün nasıl Taliban Afganlılara o telefonu yediriyorsa yarın sana da yedirirler. Atatürkçü değilsin madem ki Japonların Meiji Resterasyonu gibi bir fikir akımı bulun. Biz deyin ki çağdaş medeniyeti bu şekilde yakalayacağız.

Batı'nın ahlaksızlığını Doğu'nun ahlakına tercih ederim.

• denn.zent D kullanıcısına yanıt

Başka konuda pkk iran avukatlığı yaparken şimdi de Atatürkçülük maskesi mi taktın? Atatürkçülük 17.yüzyılda başlamış vay anasını sayın seyirciler. İnsanlık tarihindeki bütün reformlara Atatürkçülük deseydin bari olmamış böyle. Benim yazdıklarımı okumuş bana satıyor :) Avrupalıda ya da Japonlar öyle bi iddiada bulunmuyor zaten. Sorun senin gibilerde.

He bu arada dhkpcliler pkklılar yaban domuzu gibi yaşıyor, hani bu laf çok zoruna gitmişti ya tekrar hediyem olsun. Atatürk senin gibilerin Atatürkçü geçindiğini, itibarını yerle bir ettiğini görse ne yapardı tahmin etmek zor değil. Şu ülkede Atatürkçülük irancılara da kaldı ya daha ne diyeyim. Sen "Türkiye İran savaşsa İran safında savaşırım" diyen Chp'li Eren Erdem misin la yoksa? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 30 Ağustos 2021; 20:50:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivivioyoutube
    Merhaba, bu videomuzda, sürekli Atatürk'e ve O'nun kurduğu Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin değerlerine hakaretler yağdıran bir takım fitne odaklarıyla mücadelemize devam ediyoruz. Kurtuluş mücadelesi ni , milli mücadele yi , İstanbul'un işgali ni , değerlendirdiğimiz Fesligiller Familyası başlıklı videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayınız. Bu tür videolara devam edebilmemiz için desteğiniz çok önemli. Kanalımıza abone olarak, videolarımızı beğenerek ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İyi seyirler. 👉 Yusuf Elmas INSTAGRAM : https://www.instagram.com/yusufelmass 👉 Yusuf Elmas TWITTER : https://twitter.com/YusufElmas Diğer Linkler ////////////////////////////////// ► Abone Ol : https://www.youtube.com/tivivio ► TiviVio INSTAGRAM : https://www.instagram.com/tivi.vio ► TiviVio TWITTER : https://www.twitter.com/tivivio ► TiviVio FACEBOOK : https://www.facebook.com/tivivio ► TiviVio WebSitesi : http://www.tivivio.com ► İş Teklifleri ve İletişim İçin : tvbozzuk@gmail.com #fesligiller #fesligillerfamilyası #gerçektarih #gerçektarih #tarihvideoları #yusufelmas #Fesligiller #FesligillerFamilyası #GerçekTarih
    https://www.youtube.com/watch?v=_tePDJU3wNU

Bu fesligil familyalarının ilk türleri vakti zamanında ipte kurumaya bırakıldı. Sosyal medyada hafif palazlanınca kendilerini "dokunulmaz" zannediyor. Bunlar ayrıca alt kollara ayrılıyor. Tezcan familyası vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Başka konuda pkk iran avukatlığı yaparken şimdi de Atatürkçülük maskesi mi taktın? Atatürkçülük 17.yüzyılda başlamış vay anasını sayın seyirciler. İnsanlık tarihindeki bütün reformlara Atatürkçülük deseydin bari olmamış böyle. Benim yazdıklarımı okumuş bana satıyor :) Avrupalıda ya da Japonlar öyle bi iddiada bulunmuyor zaten. Sorun senin gibilerde.

He bu arada dhkpcliler pkklılar yaban domuzu gibi yaşıyor, hani bu laf çok zoruna gitmişti ya tekrar hediyem olsun. Atatürk senin gibilerin Atatürkçü geçindiğini, itibarını yerle bir ettiğini görse ne yapardı tahmin etmek zor değil. Şu ülkede Atatürkçülük irancılara da kaldı ya daha ne diyeyim. Sen "Türkiye İran savaşsa İran safında savaşırım" diyen Chp'li Eren Erdem misin la yoksa? :)

Forumun kadrolu Atatürk düşmani. Yazdığın mesajlar silindi sanma. Seni bu forumda barındıran adminlere kiziyorum.

• Geldikleri gibi giderler.

Mustafa Kemal Atatürk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 30 Ağustos 2021; 22:0:34 >
  • Sistemsistem7042 S kullanıcısına yanıt

Atatürk değil Atatürk istismarcısı, dhkpc, pkk işbirlikçisi, İslam ve Türkiye düşmanlarının ağzıyla konuşanların düşmanıyım. İstersen gururla büyük harflerle yazayım. Atatürk yobaz değildi, saydığım kitle yobazın önde gideni. Ne bilime ne insanlığa ne ülkeye gram katkınız yok, full zarar. Senin zihniyetin Atatürk'ün resimlerini kaldırıp yerine İnönü'yü koyan zihniyet. Genel başkanın iktidara gelirlerse khklı fetöcüleri, pkklıları affedeceğini açıklamış bak. Atatürk istismarıyla gerçek yüzleri gizleme devri bitti.

• fesine de saçına da sakalına da bunun peşinden koşup adını ananlara da yüz bin defa .... ... . . .. . .

• Hadi lan ordan şimdi de atatürkçü mu oldun korkudan.
    Oglum senin ataturke sistematik olarak yıllardır saldırdığını bilmiyormuyuz gormuyormuyuz saniyorsun. Yan yanlış bilgilerle yillardir atatutk tetikciligi yaptigini unutacagiz sanma.
    Devranin dönmeye başladığını gören fareler dönüyor. Senin gibilerde atatürkçü oluyor. Ama biz yemeyiz bunu sakın unutma

• Sistemsistem7042 S kullanıcısına yanıt

Bak genç, bütün mesajlarında sürekli birilerini tehdit halindesin. Çocuksun çok iplemiyorum ama bu üslupla başını ağrıtacaksın. Benim sabrımı daha da zorlarsan ben uğraşırım, sanal ortam takma isim diye yazıyorsun ama pişman olursun. Akıllı ol rahat dur.

2008'den beri üyeyim zaten kırk yılda bir yazıyorum bu konulara, onda da senin gibi Atatürk istismarcılarının maskesini düşürüyorum. Daha dün üye olmuşsun aklınca Atatürk düşmanı diye etiketleyip yazdıklarımı itibarsızlaştıracağını mı sanıyorsun? Daha önce bir iki konuda karşılaşmışızdır senle. Onlarda da uyardım seni bu tehditlerle başına iş alırsın diye akıllanmamışsın. Bu ülkede sorun Atatürk değil, gerçek yüzlerini Atatürk'ü kullanarak gizlediğini sananlar. Canlı bomba olarak karakol basan terörist dhkpcliler bile Atatürkçü geçiniyor bu ülkede. Benim ilkokul öğretmenim hem fanatik Kemalistti hem de dhkpc zihniyetinin sempatizanıydı. Fetö gibi dini kullanarak gerçek yüzlerini gizlemeye çalışanlar da aynı.

Forumda yıllardır yazdıklarım duruyor. Öyle beylik laflar edip mesajların siliniyor sanma falan ne lan hayırdır? Silinmesini istesem yazdıklarımdan çekinsem ben silerim ya da hiç yazmam. Sana son uyarım, bir daha böyle tehdit içerikli bir mesajını göreyim seninle uğraşırım, pişman ederim. Adam tehdit etmenin bi karşılığı olur. Her kime ya da neye güveniyorsan fazla güvenme. Burası dingonun ahırı değil. Anan baban yurtdışı kaçağı olup ona güvenip nasıl olsa tr'de değilim diye önüne geleni tehdit etme cesareti buluyorsan bilmem. Ama tr'deysen bir tane daha tehdit mesajını görmeyeyim. Fikrin varsa yazarsın, yoksa susar oturursun.

*Eski mesajlarına baktım hep tehdit. Muhalif üyeleri bile tehdit etmişsin. Yurtdışındaki kaçakların çocuğusun muhtemelen. Yoksa bu cesaret fazla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 31 Ağustos 2021; 15:10:0 >

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 26 Nisan 2022; 18:23:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Demek istediği; Yunan bile galip gelse, CHP’nin yaptığı zulmü yapmazdı. Yani Kur’an’ı yasaklatmazdı, ezanı Türkçeleştirmezdi, alfabeyi değiştirmezdi, tekkeleri ve medreseleri kapatmazdı, kılık kıyafet kanununu değiştirmezdi… Aynı şekilde “gözlerim kör olaydı da bunu görmeyeydim” dediğinizde gözlerinizin kör olmasını mı istersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Demek istediği; Yunan bile galip gelse, CHP’nin yaptığı zulmü yapmazdı. Yani Kur’an’ı yasaklatmazdı, ezanı Türkçeleştirmezdi, alfabeyi değiştirmezdi, tekkeleri ve medreseleri kapatmazdı, kılık kıyafet kanununu değiştirmezdi… Aynı şekilde “gözlerim kör olaydı da bunu görmeyeydim” dediğinizde gözlerinizin kör olmasını mı istersiniz?

Yani demek istediği "işgal altında ama şeriat kurallarıyla yönetilmeyi bağımsız ama laiklikle yönetilmeye tercih ederim".

Zulüm görmeyen insan CHP'nin yaptıklarını zulüm sanıyor işte naparsın.

Bizi öldür, tecavüz et ama aman şeriata dokunma :(

https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrk_Kurtulu%C5%9F_Sava%C5%9F%C4%B1_s%C4%B1ras%C4%B1nda_katliamlar#Yunanlar%C4%B1n_T%C3%BCrk_katliamlar%C4%B1

Yunan bunlarla uğraşmazdı elbette. Alayınızı sürer, süremediklerini de öldürdü. Ama olsun dininiz sizde kaldığı için sıkıntı yok ne de olsa. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 31 Ağustos 2021; 14:24:8 >

• atmaca57 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 26 Nisan 2022; 18:24:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.